Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 30x DINAFEM ORIGINAL AMNESIA, 2X600W, 12. DEN
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Vitaz
Stálý Člen

Karma uživatele Vitaz - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 32  

Obecné 30x DINAFEM ORIGINAL AMNESIA, 2X600W, 12. DEN Příspěvek č. 1






Zdar učení páni zkušení. Mám domácího mazlíčka amnesii od dinafemu v kokosu, 12. den svítím 18, předtim byli cca 7 dní v inkubátoru. Kytky vypadaj pěkně, ale jsou docela rozdílnýho rázu. Přídávám galerku abyste se mohli podívat, případně poradit. Jedna má lehce zatočený konce listů, je to známka přehnojení? Kdy bych měl cca přepínat?

Na hnojení používám FloraDuo grow/bloom, bio roots, plagron enzymy a hypro spray mix

ph snižuju na cca 5,6-6,6, ec neřešim

Naposledy upravil Vitaz 12-10-2013 v 11:38 AM

Old Post 12-10-2013 v 11:12 AM
Vitaz je offline   Profil uživatele Vitaz   Find more posts by Vitaz   Foto galerie člena Vitaz   Click here to Send Vitaz a Private Message   Add Vitaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 2

Ty nejmenší dej doprostřed přímo pod lampu, budou mít víc světla a rychleji se rozjedou., větší pak ke stranám. Na přepnutí mi přijde, že máš ještě čas, nechal bych je zaplnit box.

Jinak budu sledovat, tuhle odrůdu bych taky rád zkusil... Ze stránek výrobce: "It is well known for being a sativa that grows like an indica." Tak proto ty široké listy

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 12-10-2013 v 12:33 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlight
Stálý Člen

Karma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 3

Zdarec jakou máš vlhkost ? a teplotu ? ph bych držel na 5,8 vyší bych nedával taky záleží co ti vyteče ,,, ec metr by nebyl od věci ,můžeš to nafotit když máš vyplej sodík ? svítíš na ně 2x600W nebo zatím míň ? při přehnojení listy žloustnou od krajů a schnou kdyžtak ju pořádně vyfoť

Old Post 12-10-2013 v 12:54 PM
greenlight je offline   Profil uživatele greenlight   Find more posts by greenlight   Foto galerie člena greenlight   Click here to Send greenlight a Private Message   Add greenlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitaz
Stálý Člen

Karma uživatele Vitaz - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 4

Díky kluci, kytky jsem přesunul aby pod lampou byli ty nejmenší. Jinak svítím na to 2x600W OSRAM. Teplota 28,5 kdyz sviti, v noci cca 20 stupnu. Ph se snažim udržovat, resp. každej den před zalejvánim znovu změřim a snížím dle potřeby PHdownerem. To co vyteče jsem ještě měřit nezkoušel, neboť mi teprv včera poprvé vyteklo něco spodem, jinak všechno vždycky vypily. Nejsem si jistej kolik dávat bio roots, mám toho takovou 30ml lahvinku a na příručce od floradue píšou že 2ml/10l zálivky, mám se toho držet? A co enzymy? Včera jsem je poprvé po těch 12ti dnech zkusill přimíchat .

Old Post 12-10-2013 v 16:19 PM
Vitaz je offline   Profil uživatele Vitaz   Find more posts by Vitaz   Foto galerie člena Vitaz   Click here to Send Vitaz a Private Message   Add Vitaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 5

Ahoj, určitě bych jim nesvítil hned 2x600W je to zbytečný, nech si tam jen jedno 600W a až budeš třeba přepínat, tak tam šoupni tu druhou. A kolik máš tu vlhkost?

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 12-10-2013 v 16:24 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitaz
Stálý Člen

Karma uživatele Vitaz - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 6

No, přestože je to zbytečný, asi už to tak nechám. Vlhkost se drží na 55-60%, nemám zvlhčovač, jedu třetí box a zatim sem vlhkost moc neřešil.

a nebo mám dát jen jednu někam doprostřed na těch dalších cca 14 dní a pak teprv obě?

Old Post 12-10-2013 v 16:27 PM
Vitaz je offline   Profil uživatele Vitaz   Find more posts by Vitaz   Foto galerie člena Vitaz   Click here to Send Vitaz a Private Message   Add Vitaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Vitaz
a nebo mám dát jen jednu někam doprostřed na těch dalších cca 14 dní a pak teprv obě?


Záleží, jak by to osvítilo prostor - je možný, že na to jedna nestačí (ne nutně výkonem). Nicméně pálit na to 2x600 je v téhle fázi nesmysl

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 12-10-2013 v 16:46 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitaz
Stálý Člen

Karma uživatele Vitaz - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 8

nejsem si jistej jestli by ta jedna na prostor 2400x1200 stačila, holt příště zakoupim něco slabšího pro začátek ať zbytečně neplácám.

jinak venťák s cirkulací běží pořád stejně tak ofuk udělanej z pokojovýho 40cm větráku. odtažený do digestoře, přívod pasivní z místnosti.

Old Post 12-10-2013 v 16:53 PM
Vitaz je offline   Profil uživatele Vitaz   Find more posts by Vitaz   Foto galerie člena Vitaz   Click here to Send Vitaz a Private Message   Add Vitaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitaz
Stálý Člen

Karma uživatele Vitaz - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 9

ještě otázka, mám zastřihávat či nemám? Moc se mi do toho nechce nikdy sem to nedělal

Old Post 12-10-2013 v 16:54 PM
Vitaz je offline   Profil uživatele Vitaz   Find more posts by Vitaz   Foto galerie člena Vitaz   Click here to Send Vitaz a Private Message   Add Vitaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Vitaz
ještě otázka, mám zastřihávat či nemám? Moc se mi do toho nechce nikdy sem to nedělal


Nezastřihávej, jen ohýbej a pracuj stím co tam je :-) uděláš stejně topů jako kdyby jsi zastřihl ( stále je to zásah do kytky ) :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 12-10-2013 v 17:00 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 11

Cau, teplota je celkem dobra, i kdyz by mojla bejt o neco nizsi, asi tak kolem 25. Vlhkost je paradni. Tve hnojky neznam, ale jsou li to hydro, mineralni atp rozhodne bych ec resil. Ph drz kolem 5,8 az 6,5 a prubezne to stridej, je to dobre ke konzumaci makro a mikro prvku. Nejmensi kytky doprostred, mrzaky vyhod, nema cenu s nima se parat. 2x600 v teto fazi je naprostej nesmysl. Jinak mas paradni model, zil jsem leta v amsterdamu a to je jeden z nej modelu vubec. Chces li, pis pm rad poradim, jinak preju mnohou zdaru.

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 12-10-2013 v 17:06 PM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitaz
Stálý Člen

Karma uživatele Vitaz - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 12

O tom ohýbání si budu ještě muset něco přečíst (nějákej odkaz na thread?), jsou k tomu potřeba koupit nějaký kolínka? 2 jsou ze všech nejmenší, dám jim ještě dva dny a když se nerozjedou, típnu je.

Old Post 12-10-2013 v 17:19 PM
Vitaz je offline   Profil uživatele Vitaz   Find more posts by Vitaz   Foto galerie člena Vitaz   Click here to Send Vitaz a Private Message   Add Vitaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Vitaz
O tom ohýbání si budu ještě muset něco přečíst (nějákej odkaz na thread?), jsou k tomu potřeba koupit nějaký kolínka? 2 jsou ze všech nejmenší, dám jim ještě dva dny a když se nerozjedou, típnu je.


Kup si kolínka jedno stojí myslím že 2kč ohneš si hlavní větve do pravého úhlu nebo míň aby světlo dopadalo i na vedlejší větve který postupně dorostou do stejný výšky jako hlavní samožřejmě je to na tvé kreativitě jak kytí budou vypadat :-) můžeš třeba mrknout na moje vlákno: http://grower.cz/forum/showthread.p...29&pagenumber=2 tam jsem kolínka použil a výsledek formované květiny uvidíš .. :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 12-10-2013 v 17:32 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 14

Jou jou :-) naštuduj si i zastřihávání a ať to sviští.

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 12-10-2013 v 19:09 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitaz
Stálý Člen

Karma uživatele Vitaz - 79% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 15

no, sem z toho všeho zastříhávání, supper croppingu, fimu a podobnejch veci nakej zmatenej , asi to vidim tak že to nechám tak jak to je a akorát udělám nějákou síť do který to těsně před přepnutim začnu naplejtat.

Old Post 12-10-2013 v 20:35 PM
Vitaz je offline   Profil uživatele Vitaz   Find more posts by Vitaz   Foto galerie člena Vitaz   Click here to Send Vitaz a Private Message   Add Vitaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlight
Stálý Člen

Karma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 16

no já bych to určitě střihl nevím jak se tahle odrůda větvý ale 30 kusů na 2x600W nezastřihlích by toho moc nezaplnily já mám pod 400W 25 kusů zastřihlích a poohobaných a jeto akurát. většinou se stříhá nad třetím patrem.

Old Post 13-10-2013 v 08:10 AM
greenlight je offline   Profil uživatele greenlight   Find more posts by greenlight   Foto galerie člena greenlight   Click here to Send greenlight a Private Message   Add greenlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5492900 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív