Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Stejná watáž na růst i květ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Stejná watáž na růst i květ? Příspěvek č. 1

Žehu zdar,

chtěl bych použít 600W MH růst a 600W HPS květ. Podle kalkulačky výkonu (http://indoor.xf.cz/vykon/) jsem si vypočítal, že výkon pro růst by měl být o polovinu nižší než výkon na květ. Mám přepinatelný Lumatek mohu tedy využít hodnoty: 400,400SL,600,600SL (SL= +10%).Zvažuji, jestli raději nepoužít 400W na růst a 600W na květ nebo jinou variantu?

Za nápady předem děkuji=)

Old Post 16-03-2014 v 10:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

Zdarec, 400W MH + 600W HPS mi přijde jako dobrá kombinace. Je zbytečný pálit 600W na mladý holky.

Takle aspoň za mě, každopádně si počkej na vyjádření nějakýho indooráka, co já ouťák ti tady do toho budu kecat

Hromada inspirace je v Indoor galerce + Lampy - Světla - Osvětlení

Házím ti to do přípravky, měj se blaze

Old Post 16-03-2014 v 11:00 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Zdarec, 400W MH + 600W HPS mi přijde jako dobrá kombinace. Je zbytečný pálit 600W na mladý holky.


100% souhlas. Mám taky přepínatelný předřadník, na růstu začínám na 250W, jak holky povyrostou dám 400. První 2-3 týdny květu 600W a pak těch 660.

Ať se vede.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 16-03-2014 v 11:39 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 4

Taky to tak dělám, mám přepínatelnej Lumatek 400 - 600 W SL, na šestikilo přepínám po přepnutí 12/12
Jedu teď i druhou skříň 400 W a tam jsem měl holky na růstu dokonce pod 125 CFL Elektrox a jsou z nich krasavice, jen asi o týden dýl rostli.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 17-03-2014 v 14:10 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4998420 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív