Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Rockwool drip 600W peace maker
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 33

Nevím jestli se mi to zdá ale nemáš naopak nasazený Heat Shield? Na 4té fotce to tak vidím jinak si osobně taky myslím kor v takovém týdnu tam rvát ještě víc,zbytečně si přiděláš práci na flushy a kytky spálíš ještě víc

Old Post 17-05-2014 v 10:09 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 34

Podle mě to hnojkama spalený není. Spíš ta lampa. Co se týče toho HS, tak ano máš ho tam obráceně.

Old Post 17-05-2014 v 11:10 AM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 35

HS jsem otočil, ec 2,1. Začnu už teda snižovat a dám ripen, pak flush. Taky si myslím, že to není spálené hnojkama, spíš lampou, ale přerostlo to a výš to dát nejde.
Díky za rady borci.
Jinak prej tenhle model je ready tak v 9tém týdnu.

Naposledy upravil raymond 18-05-2014 v 09:23 AM

Old Post 17-05-2014 v 16:49 PM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raymond
Stálý Člen

Karma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% PěstitelskáKarma uživatele raymond - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 36

EC 1,5. Dojedu poslední zálivku a začnu proplachovat. Když prolívám vodou s enzymama, je lepší používat vodu z RO nebo může být obyč z kohoutku, samozřejmě odstátá. Dík. Zítra budou ještě fotky.

Old Post 22-05-2014 v 13:05 PM
raymond je offline   Profil uživatele raymond   Find more posts by raymond   Foto galerie člena raymond   Click here to Send raymond a Private Message   Add raymond to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 37

hojas, při proplachování stačí obyč voda a dokonce bych už ani ke konci neřešil hodnotu pH...

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 23-05-2014 v 12:58 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kittycut
Nový Člen

Karma uživatele kittycut - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 38

citace:
Původní příspěvek od Ruprecht
hojas, při proplachování stačí obyč voda a dokonce bych už ani ke konci neřešil hodnotu pH...


Zdar, jsi si tím jistý? Nevím čemu jinému bych to přisoudil, ale posledních pár kol mi připadá, že to má obrovský vliv..dokonce jsem kvůli tomu už chtěl založit téma...pěstuju zatím v hlíně a potom co mi při jedné z posledních zálivek ujelo pH na 6,2 kytky jakoby vylovily v médiu zbytky dusíku a začaly se mi rozjíždět jinak už celkem pěkné a kompaktní palice..voda byla uplně čistá, EC asi 0,1 a kytky přes noc chytly o dva odstíny tmavější zelenou, trichomy zase zpátky průhledné a sušina sklizená po tomhle incidentu je po usušení na omak hrubá, nepoddajná, palice vizuélně mnohem horší...taky se mi zdá že naopak při vyšším pH zase mnohem víc vyniknou přirozené vůně jednotlivých kytek - takže asi změna složení terpenů v pryskyřici? Dále bych chtěl taky nadhodit, že podstatou flushe je v konečné fázi snaha o zpracování v kytce uloženého chlorofylu a živin pro kteréžto procesy je zapotřebí správného prostředí v médiu, což při rozhození pH o několik řádů nad úroveň pro kytku snesitelnou může tyto procesy úplně zastavit..omlluva komukoli kdo tohle musel přelouskat...kdyžtak smáznu

Old Post 23-05-2014 v 19:56 PM
kittycut je offline   Profil uživatele kittycut   Find more posts by kittycut   Foto galerie člena kittycut   Click here to Send kittycut a Private Message   Add kittycut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9730870 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív