Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 3rd ROUND Shark Shock, Somango 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

3rd ROUND Shark Shock, Somango 600w Příspěvek č. 1



Tak tímto bych rád všechny přivítal na Géčku, je to už dlouhá doba doufám, že to tak už zůstane :-)

Pokud jste někdo sledovali můj poslední threed ( který jsem vlastně ani nedokončil protože když jsem chtěl napsat výnos tak v momentě když jsem klikl na přidat příspěvek objevila se pirátská vlajka a bylo
Výnos z minulého činí 648g sušiny, to jsem nečekal ani sám takže jsem velice spokojenej.
a nyní k celkem smutnému začátku


3RD ROUND SHARK SHOCK AND SOMANGO

Klony od místního člena
Box: 2x2x2.30 / sádroš /
Odtah: VK125 / 495m3 /
Slunce: 600w Gib MH na květ: 600 gib eXtreme output
Stínidlo: Waveflector XXL
Papání: Růst: hesi root complex ( zálivka i postřik ) , Sensi Grow A+B
Květ: Postřik Bioheaven / Biobizz /, GHE Flora Nova
Atami Bloombastik, Ripen na finish

Tak hodně smutný začátek dovezl jsem si 48 klonů od místního člena který mi toho dal více než jsem vůbec chtěl tímto mu chci poděkovat a zároveň omluvit za předešlé časy, nastali osobní problémy a já jsem klony musel převést na jiné místo kde nebyly zrovna ideální podmínky byly tam cca 2 měsíce a zůstalo jich 6 ;(
Aneb 6 nejsilnějších a začal můj boj s časem a spoustu nevyužitého místa kytí rostou už 45 dní pod 600w mh nakolénkové roztahované do plochy a po dlouhých 46 dních konečně kolem 2 dnů přepínám, Hodnoty po celou dobu pěstu pod 600MH stabilní EC: 0.25 po čas zvedání na konci růstu 1.15-20 vlhkost ze začátku od 80% po čas klesání až na dnešních 65%, Teplota : stabilně 25.3 -25.8 za světla a 23.3-24 v noci. musel jsem zaplnit alespin tak velke místo jako bylo minulé kolo 150x130 to se odrazilo na době růstu :/ no ale zase k té lepší stránce holkám nic nechybí no posuďte sami :-)

1. 4 den 18/6
2. 4 den 18/6
3-8. 46 den 18/6

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 10-03-2014 v 18:33 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

46 den 18/6 Příspěvek č. 2






Holky ve 46 dnu 18/6 hodně velikánský bestie :P

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 10-03-2014 v 18:35 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 3

zdar,ty voe nějak se mi nechce věřit ta gramáž z minulého kola když se kouknu na kyti..

Old Post 10-03-2014 v 21:38 PM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 4

Njn musim souhlasit s kolehou i kdyz jsem nevidel vysledek,tak se mi zda ze trochu prehanite.
Jinak mozne to je,ale kolik bylo cisteho materialu bez stonku a listi:-P ??
Nerikam ze to je nemozne udelat ten vysledek pod 600w,ale chce to velmi
dobry gen+hodne zkusenosti+radne stesti v tom poctu udelat tolika materialu
na tech par kytek v cistem.
Mam takovy dojem ze jsem Wapu a Shark Shocka od stejneho klonare odjel
a vysledek nebudu radeji komentovat,trochu se mu geny vymkly z ruky
nastesti to odnesk jen vynos. Pokud se nemylim matkar se ozve
pokud ano sory za zasirani.
:-)

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 10-03-2014 v 23:24 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 5

Věřte nebo ne rozhodně bych sem nedával nepravdiví info výsledek sušiny byl 648g pokud neco ujelo tak +-10g i já sám jsem byl překvapený, žádné problémy jsem z minulím kolem neměl ani jednu odchylku EC nebo PH jen na začátku jsem jim dal hned první zálivku špatný ph já blbec ale pak až dokonce bez jediného listíku vše naprosto v pořádku.. jo btw Shark Shock co se týče výnosu a rychosti patří mezi ty nejlepší.. průměr na kytí byl 50-55g při 8 hlavních vrcholkách.
dnes dodám foto setupu co mi příjde už se nemůžu dočkat na můj boxík :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 11-03-2014 v 05:34 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od TommyGun
zdar,ty voe nějak se mi nechce věřit ta gramáž z minulého kola když se kouknu na kyti..


a mě se zas nechce věřit tomu, že někdo napíše do něčího vlákna takovej chvíst!!!

to že jsi to sám nedokázal neznamená, že tu budeš někomu kurvit téma tím, že z něj budeš dělat cheatera, ne?

btw Shark shock od prashiwy je super gen a potenciál rozhodně má

příště si to radši rozmysli předem, něž vypustíš takovej blábol

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 11-03-2014 v 07:57 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 7

Ok co bylo bylo
Teď jsme zvědaví na to co bude tak sem s tím novým setupem.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 11-03-2014 v 08:13 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 8

filipec:

Hele psaljsem to Kiddnapedovi a ne tobě tak co pičuješ,prostě se mi to nezdálo tak jsem to napsal toť vše nic víc nic míň tak vychladni.. Já Kiddnapeda sleduju od začátku a už několikrát jsme si vyměnily názory samozřejmě v dobrým akorát jsem měl jinej nick ALCAPONE -> TommyGun a rozhodně mu tady nechci kazit vlákno akorát se mi to prostě nezdálo toť vše.. Jinak se koukni jak vypadá g/w na 16xwhite rhino ..ALCAPONE.. a pak mluv..

Old Post 11-03-2014 v 08:58 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 9

Kiddnaped:

Jak píše koogi1 čo bolo to bolo tak že k tvému pěstu... Koukám že si nezanevřel na perlit co?? Jináč zatial pěkný kyti zdravý budu sledovat..

Old Post 11-03-2014 v 09:26 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 10

TG: jasný že jsem na něj nezanevřel tento druh substrátu se mi velice líbí :-) jinak kté gramáži měl jsem cca 110x 5-6 g paličku všechno malé toppovky.. takže ve finále vidíš malé paličky ale když jich máš něco kolem 110+- tak to dělá své ale nebudeme se tu přeci hádat..

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 11-03-2014 v 10:13 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 11

V pohodě už tu gramáž nebudem řešit.. Hlavně, že jsi byl spokojený ne?! Jináč jsem mrtě zvědavej na Somango tak že budu sledovat pze někdo už to tady jel a vypadalo to luxusně.. Ješte tě poprosím a nějaký smouk report z minulého kola.. dik

Old Post 11-03-2014 v 10:32 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 12

Bych to ještě roztahal co to jde a nechal ještě vyrůst. 6 rostlin na takový prostor,tak at to jsou pořádné stromy !!!!!! Jsem zvědav

Old Post 11-03-2014 v 17:44 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Přírůstek Příspěvek č. 13

DarkStreet 150 rev. II ( 150x150x200 )

Byla to výhodná koupě od zdejšího člena G. Tímto mu Děkuji za skvělí a pohodový obchod :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 12-03-2014 v 19:00 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Přírůstek Příspěvek č. 14


DarkStreet 150 rev. II / 150x150x200 / jetý 2 kola
+ Pach. filtr Can lite 600m3 nový

Box je koupě od zdejšího člena G. Tímto mu Děkuji za dobrý, pohodový a rychlý obchod

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 12-03-2014 v 19:04 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 15

je to fer....)) diky vsem

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 13-03-2014 v 21:56 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

3. Den 12/12 Příspěvek č. 16

Tak slečínky se nám trošičku vytáhli a jsou na sebe asi hodně moc pyšní :P
teplota: den 26.2 noc 24.1
Vlhkost: den 47 % noc 55 %
Ph: 5.4-5.6
Ec: Naposledy dána výživa Sensi Grow A+B, přidány Enzymy, ec: 1,2

Od další zálivky GHE Flora nova EC 1.0 + 3 slečny budou dostávat Atami bloombastik na EC 1.2-3 a druhá půlka od GHE BioBud
chci porovnat rozdíly tak vychvalovaného Bloombastika s celkem dosti významnou firmou Ghe

Tak snad vše proběhne hladce a prosvítím ty keře !! :P

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 15-03-2014 v 19:38 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-03-2016 - shark shock 600w - 46 odpovědí
18-11-2015 - shark shock 600w - 0 odpovědí
31-12-2014 - Shark Shock 16ks 600w - 57 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1633320 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív