Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Zklamaly mě Northern Lights
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 1

Čus lidi, jen sem vám chtěl napsat o své zkušenosti s Northern lights od KC brains. Obědnával jsem někdy v lednu, nařízkoval, určil pohlaví, začal pěstit in i out.. no konečně asi před dvěma tejdny sem sklidil první indoorovku a je to prostě sračka... dáte špeka sami a prostě nic. nic. Říkal sem si hmm ale i další pokusy nic. Jak nějaký technický. Navíc i ta kytka vypadá tak nezdravě, listy jen 3 čepele.. vůbec to nějak neroste, ty listy se tak divně kroutěj... poslali mi k tomu naštěstí ještě zdarma nějakej skunk, tak sem si říkal že to zkusim a to je zmašťovák jak svině.. bohužel nemůžu přečíst název (napsali to nečitelně) ale vypadá to jako skunk 11.. a ten je teda kurva silnej...

no tak to je asi vše co sem vám chtěl zdělit.. nechápu to jak se to mohlo stát ale každopádně mě to zklamalo, zvlášť když na webu kcbrains maj napsaný že "..the strongest variety in the world..". No nic

Máte někdo NL ? jaký s tim máte zkušenosti ? nechce se mi ztratit víru v tenhle model, prostě myslim že to v KC brains nějak zmrvili.

ride hard - die free

Old Post 05-07-2002 v 10:41 AM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Obecné Příspěvek č. 2

Hoj.No ja newim.Mozna je chyba nekde jinde.Neni tu napsany nic o tom w cem si to pestowal nebo tak.Trosku wic podrobnosti.Ja sem NL nepestowal,ale troska info nawic by asi neskodila.Mozna se pak dowis w cem byl problem.

Old Post 05-07-2002 v 11:11 AM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iJoJo
Stálý Člen

Karma uživatele iJoJo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 93 

Hmmm Příspěvek č. 3

Co ja viem, ja s kamosom mame sice Northern LightsxShiva, a zmastuje to brutalne. Navyse, Northern lights tvori zaklad WW. Neviem, ta nasa je od Nirvany, a musi sa nechat, ze je moc dobra. Ako si to pestoval? Co si hulil? Uz finalny produkt? nerobil si s tym nic, ked ta rastlina vyzera nezdravo ako hovoris?
Fakt je dobra Nirvana, ceny ma velmi nizke, a to co ponukaju je dobre.

Old Post 05-07-2002 v 12:57 PM
iJoJo je offline   Profil uživatele iJoJo   Find more posts by iJoJo   Foto galerie člena iJoJo   Click here to Send iJoJo a Private Message   Add iJoJo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T-MaN
Stálý Člen

Karma uživatele T-MaN - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 4

NO moznoze prave pre taketo pripady tam pridavaju ten Skunk #1. Ked sa nieco dosere, tak sa mozes aspon zarucene spolahnut na tradicny skunkovy vyter.

Magické substancie
Lucidné snívanie
-=-=-=-=-=-=-=-=-
T-MaN

Old Post 06-07-2002 v 11:38 AM
T-MaN je offline   Profil uživatele T-MaN   Find more posts by T-MaN   Foto galerie člena T-MaN   Click here to Send T-MaN a Private Message   Add T-MaN to your buddy list     Navštiv homepage uživatele T-MaN! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Dotaz to se obcas stava Příspěvek č. 5

Nekde na groweru jsem uz na toto tema narazil, ale nechce se mi to hledat, urcite to tu nekde je zkus se podivat.

Old Post 07-07-2002 v 16:21 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 6

No, co ja mel NL z rizku, tak to byla kytka, jaxe patri. Dodneska na ni s laskou vzpominam...

Kolik jsi vypestoval kytek? a vsechny byly tak spatne?

Old Post 08-07-2002 v 07:25 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balsos
Nový Člen

Karma uživatele balsos - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 7

To je pravda, můžu potvrdit.


Sice já jsem si objednal 30 semen NL od Nirvany a znich
mi vylezly jen 4 kytky.

NELEKEJTE SE, protože já jsem klíčení strašně zmrvil, nebo nezmrvil. To jen na okraj.

NL JE SUPER JÍZDA

Old Post 09-07-2002 v 00:50 AM
balsos je offline   Profil uživatele balsos   Find more posts by balsos   Foto galerie člena balsos   Click here to Send balsos a Private Message   Add balsos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Podrobnosti: Příspěvek č. 8

Semínka sem dával klíčit rovnou do substrátu, pak pod coolwhite zářivky, nařízkoval, řízky pod sodík.. všechno v substrátu pro pokojový kytky, hnojivo wuxal super, teplota, větrání zalejvání vpoho.. potom další řízky i ven na slunce.

no ale hlavně jde o to že ten skunk i záře rostly vedle sebe v naprosto stejnejch podmínkách, stejně světla, hnojiva.. všeho. A ten skunk rostl nádherně a když dorostl tak byl výbornej zátimco záře se pořád nějak mrvila a ve výsledku nestála za nic.

Takže se skutečně domnívám že mi poslali nějakej šmejd.. ale tim skunkem si to naštěstí vybahradili..

BTW někomu tady z groweru jsem prodával 2 semínka záře a 2 skunku, jestli tohle čteš, můžeš mi napsat jak dopadly ty tvoje kytky ?

ride hard - die free

Old Post 11-07-2002 v 19:20 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexmon
Stálý Člen

Karma uživatele dexmon - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 93 

2ziki Příspěvek č. 9

nechci napadat tvoje pestitelsky schopnosti ponevadz o nich prd vim, ale kazda kytka vyzaduje jiny zachazeni a ten skunk je aspon podle mejch zkusenosti celkem nenarocna a schopne se vyrovna s kdejakou "prasarnou" oproti zari ktera se mi jevi jako pomerne narocna a clovek se sni musi mazlit, ne ji jen zasadit, obcas zalejt a sklizet
tot muj nazor..

Old Post 11-07-2002 v 21:01 PM
dexmon je offline   Profil uživatele dexmon   Find more posts by dexmon   Foto galerie člena dexmon   Click here to Send dexmon a Private Message   Add dexmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ziki
Stálý Člen

Karma uživatele ziki - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 96  

Závěr Příspěvek č. 10

je mi samo jasný že každá kytka je jiná, myslim ovšem že jsem to pěstil v dobrejch podmínkách a že to fakt bylo kytkou.. no a hlavně si nemyslim že jen tim že kytku občas nezaleju by mohla kvalita spadnouz z perfektní až na takovou úroveň jako sem zažil tu.

No nebudu to dál komentovat, zkusim tu od někoho sehnat řízek a snad to bude lepčí.

ride hard - die free

Old Post 12-07-2002 v 20:24 PM
ziki je offline   Profil uživatele ziki   Find more posts by ziki   Foto galerie člena ziki   Click here to Send ziki a Private Message   Add ziki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ziki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 11

tak to je dost na hovno ja som dnes objednal Northern lights od KC brains a teras tu najdem za je to shit ???

neskusal ho dakto s vas v poslednom case???
ak je to pravda tak to ich mozem dat zozrat vtakovy

pajloo a smejo out 07
Pajloo a Smejo outdoor 2008

Old Post 08-01-2008 v 22:19 PM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 12

pajloo: treba uz to bude lepsi, je to uz 5let!

Old Post 08-01-2008 v 22:23 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 13

no v to dufam casu od vtedy ubehlo dost to ma nenapadlo, ale mam teras taky pocit vies starat sa oto venujes tomu cas a potom nakoniec zistim ze to je shit. dufam ze mas pravdu trochen ma to pozbudilo skusim to ked som uz zato zaplatil

pajloo a smejo out 07
Pajloo a Smejo outdoor 2008

Old Post 08-01-2008 v 22:31 PM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 14

2pajloo:
Rozhodne vyskúšaj. Veď aj napr. s Durbanom od Nirvany niektorí groweri mali dobré skúsenosti, iní ho už nechcú vidieť.

Marihuana je dar.

Old Post 09-01-2008 v 08:21 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 15

Já jsem NL pěstoval loni a to z řízku kterej sem dostal od kámoše.Na to,že jsem ho pěstoval v cca deseti litrovým kyblu to kvůli řízení fotoperiody/odnášim do tmavého sklepa aby dříve kvetl/to byla parádní kytí s ještě lepšími účinky na které si pochutnávám.

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Old Post 23-01-2008 v 11:31 AM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chris8
Stálý Člen

Karma uživatele chris8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 16

tak muj kamos sel NL a bil nadmiru spokojen obrovsky tugane a dobra chut

Old Post 23-01-2008 v 20:02 PM
chris8 je offline   Profil uživatele chris8   Find more posts by chris8   Foto galerie člena chris8   Click here to Send chris8 a Private Message   Add chris8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-01-2002 - Northern Lights #1 - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4586520 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív