Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Ochrana pred lesnou zverou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Foristovic
Nový Člen

Karma uživatele Foristovic - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2014
Příspěvků: 2 

Upozornění Ochrana pred lesnou zverou Příspěvek č. 1

Zdravim chcem zacat pestovat pod lesom na starych vinohradoch ale uz minuly rok sa mi stalo ze som po ceste k rastlinam som stretol ci uz srny kraliky alebo diviaky. Mohli by ste mi niekto poradit ako docielim to aby mi moje rastliny neboli požite na veceru niakym zvieratom. (Moznost pletiva je moc draha) dakujem za odpovede.

Old Post 26-02-2014 v 15:22 PM
Foristovic je offline   Profil uživatele Foristovic   Find more posts by Foristovic   Foto galerie člena Foristovic   Click here to Send Foristovic a Private Message   Add Foristovic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 2

Ahoj,

Stačilo, by kdyby jsi tady trochu zapátral, je tady toho vážně hodně.
Ale abych jen nekritizoval...Až půjdeš k holiči, tak si nech vlasy, a pak je dej třeba do nějaký silonky, nebo ponošky a rozmísti to kolem kytek. To je řešení tak za 10 korun ( pár levných fuseklí ) Zatím mi to 4 roky funguje, vysoká se mých zlatíček nedotkla ani jednou. A proti slimákům doporučuji Vanish.

Nebo si zkus koupit nějaký odpuzovač vysoké, ale to už stojí v řádech desétek eur.

frek


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 26-02-2014 v 18:53 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 3

Čau Foristovic,

tak hele jak píše Frek, není od věci se nejdřív trochu porozhlídnout kolem Doporučuju ti todle téma -> Jak na zvěř?

Píšeš o drahém pletivu, mrkni se sem. Takové pletivo mě vyšlo na pakatel a svůj účel to na rozjezd holkám postačilo (než to někdo vyčóroval ).

Měj se...

Old Post 26-02-2014 v 20:48 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cocos
Stálý Člen

Karma uživatele Cocos - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 4

zdravím ťa grower, sám som vo vinohradoch išiel a mal to podobne, mne nikto na kvetinky nezaútočil, ale pre istotu to môžeš okolo kľudne omočiť a tak si označkuješ svoje územie. na slimákov mi postačil dokola piesok a bol kľud.
ďalšia vec, oni to žerú len kým je v raste, už v pólke rastu je im to silné a neodvážia sa ať sa zelení

First grow
2. veľké vyvrátené mýty: hrdzavé klince (hřebíky), strihanie listov v dobe kvitnutia pre zvýšenie výnosu

Old Post 02-03-2014 v 20:41 PM
Cocos je offline   Profil uživatele Cocos   Find more posts by Cocos   Foto galerie člena Cocos   Click here to Send Cocos a Private Message   Add Cocos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Cocos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Foristovic
Nový Člen

Karma uživatele Foristovic - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2014
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 5

Dikes paaaani

Old Post 02-03-2014 v 21:45 PM
Foristovic je offline   Profil uživatele Foristovic   Find more posts by Foristovic   Foto galerie člena Foristovic   Click here to Send Foristovic a Private Message   Add Foristovic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4996400 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív