Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Plíseň? Prosím o pomoc
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kentus_
Nový Člen

Karma uživatele kentus_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 23  

Plíseň? Prosím o pomoc Příspěvek č. 1

Zdravím growery,
Prolezl jsem si pár témat, ale stále nejsem schopen najít odpověď na mé otázky. Pravděpodobně se jedná o plíseň, ale momentálně nevím co s tím dál. Rostlinu jsem měl pár dní doma, v místnosti, která byla pravděpodobně moc vlhká. Poradíte mi co mám teď dělat s rostlinou? Dá se nějak plísně zbavit, nebo už je příliš pozdě? Zrovna jsem chtěl rostlinu dávat sušit, ale když jsem k ní po pár dnech přišel, byl jsem docela zděšen. Musím rostlinu vyhodit, nebo se dá ještě nějak zužitkovat to, co zbylo? Jsem začátečník, takže beru všechny rady jakéhokoli druhu. Předem díky

FOTKY:
https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hph...0ed&oe=52707A07

https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hph...207&oe=5270DA3A

https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hph...3c9&oe=527094FF

https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hph...897&oe=52705215

https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hph...a28&oe=52706C27

Old Post 28-10-2013 v 14:35 PM
kentus_ je offline   Profil uživatele kentus_   Find more posts by kentus_   Foto galerie člena kentus_   Click here to Send kentus_ a Private Message   Add kentus_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 2

No hochu, s tim uz nic neudelas, sorry

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 28-10-2013 v 14:51 PM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kentus_
Nový Člen

Karma uživatele kentus_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od kokodc
No hochu, s tim uz nic neudelas, sorry


A nedalo by se třeba odříznout to, co je napadeno plísní a zbytek nějak zužitkovat?

Old Post 28-10-2013 v 14:54 PM
kentus_ je offline   Profil uživatele kentus_   Find more posts by kentus_   Foto galerie člena kentus_   Click here to Send kentus_ a Private Message   Add kentus_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Black Sheep
Nový Člen

Karma uživatele Black Sheep - 5% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 4

možná totální špička na sklíčko, s příchutí toxinů... jinak se divim že si tady nic k tomu nenašel, když by sis mohl vybírat....:-)

Old Post 28-10-2013 v 15:37 PM
Black Sheep je offline   Profil uživatele Black Sheep   Find more posts by Black Sheep   Foto galerie člena Black Sheep   Click here to Send Black Sheep a Private Message   Add Black Sheep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Re: Plíseň? Prosím o pomoc Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od kentus_
Poradíte mi co mám teď dělat s rostlinou?


rozlucit sa s nou. inac napadlo ti to "powdery mildew", nevim jak je to cesky. jo a je to z vlhkosti

Old Post 28-10-2013 v 15:49 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 6

kentus: Na sračku plesnivý hochu, spal to s tím už nic nenaděláš. Tohle bych nedal zahulit ani největšímu nepříteli.
To sis nevšiml když ta plíseň začínala? Tak jsi ještě mohl aspoň něco zachránit.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 28-10-2013 v 16:48 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-03-2024 - Prosím o pomoc!!!!!! - 5 odpovědí
21-07-2019 - Prosím o pomoc - 0 odpovědí
21-05-2018 - Prosím o pomoc/radu - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0447990 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív