Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » miminka ze semínka Fair Seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

miminka ze semínka Fair Seeds Příspěvek č. 1

Zdravím, nedávno jsem nechal vyklíčit semínka Bubble gum,
měl jsem jich 5 (různé vel. - 3 větší 2 menší)
do druhého dne mi krásně vyklíčili = klíček tak cca 3-4 mm.
Proto jsem je zasadil do květináčů se substrátem PH 5,5-6,5 klíčkem dolu.
Asi 4-5 den vylezli z hlíny, pár jích mělo na sobě ještě slupku od semínka, tak jsem jí opatrně sundal.
A teď k problému..
3 kytičky se mi krásně vytáhli a hned po tom co byli tak
zhruba 2 cm nad substrátem začali vyrážet lístky (nemyslím děložní),
ale zbylé 2 vylezli těsně nad substrát a hned nad děložníma lístkama
udělali normální malé lístky velké tak cca 2 mm a sekli se.
ostatní rostou, ale tady ty ne. Přitom barva je stejná jako u těch druhých. A když jsem pomalu poodhrnul substrát zjistil jsem,
že kořínek je hrozně tenkej a malej cca 8mm (sázel jsem je tak zhruba 1-2 cm do hloubky). A nevím jestli bych je měl třeba přikrejt petkou aby líp zakořenili ?
Jinak hnojivo jsem zatím žádné nepoužil, lampa 125w cfl


Kdyžtak foto můžu dodat odpoledne kolem 4h.

Old Post 11-10-2013 v 08:55 AM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Neprelejvej, aby ti to neuhnilo. Na hnojiva je taky casu dost, uvidis co s tim bude, jestli nevadne nebo se nekroutej listy, bude to ok

Old Post 11-10-2013 v 09:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 3

jj něco podobného se mi také podařilo nech substrát proschnout a kytky by se měli rozjet jak víno ;-)

Old Post 11-10-2013 v 10:52 AM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 4


tady je foto ( zaběhnul jsem na oběd domu z práce ) sry za kvalitu, mobil

ty vetší lístky jsou deložní a ty malinký normálí

Naposledy upravil SMGKSH 11-10-2013 v 14:36 PM

Old Post 11-10-2013 v 11:38 AM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 5

jinak zalejvám půl malýho panáka denně

Old Post 11-10-2013 v 11:47 AM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 6


Jinak kromě těch 2 mám zbytek už takhle velký a to vylezli všechny na povrch tak nějak stejně.

Old Post 11-10-2013 v 11:50 AM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 7



tak.. a po nějaký době co už jsou kytičky větší, tak jsem u nich objevuje nedostatek,.. podle mě je to železo a mangan.. ph mám 6.2 a je na nich vidět, že jsem je trochu přelil... je nějaké hnojivo co je z vaší zkušenosti kvalitní a obsahuje tyto stopové prvky ? dík předem

Old Post 05-11-2013 v 10:47 AM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 8

Podle mě je máš přelitý a navíc přehnojený jako prase, takoví prcci toho ještě moc nepotřebují. Co se týče semen, já to dělám tak že do 2 dcl kelímku dám substrát tak do jedné třetiny a jak kytka roste, postupně dosypávám a nahoře už jede kytí pěkně s listama dole.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 03-03-2014 v 17:00 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokinek
Stálý Člen

Karma uživatele Lokinek - 89% PěstitelskáKarma uživatele Lokinek - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 9

zdravim, muzu se zeptat jak pokracujes? taky premejslim nad semenama z fair seeds

Uti, non abuti... - Užít, ne zneužít...

Old Post 18-06-2014 v 14:28 PM
Lokinek je offline   Profil uživatele Lokinek   Find more posts by Lokinek   Foto galerie člena Lokinek   Click here to Send Lokinek a Private Message   Add Lokinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SILENTJOE
Stálý Člen

Karma uživatele SILENTJOE - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 10

zdravim ma zkušenost FAIR SEEDS.Poprvé jsem obědnal outdor mix 5ks 2x sweet dwarf,2xcream caramel 1xauto somango.VŠE samonakvetací,boužel přišlo vše pohromadě to by až tak nevadilo ale kličivost 2/5 což je dost mizerné.Podruhé obědnano CREAM CARAMEL 10ks.zatím jsem dal oživit 8ks vzešlo 3 což je opravdu mizerná kličivost.zatím podle recenzí nevím co si mislet někdo má kličivost 100/90% a někdo má stejnou skušenost jako já.Ty 2 co vlastně nevím co vzešlo z toho OUTDOR MIXU těsně před sklizní krasné kitičky košaté květy,cream caramel zatím je teprve v rustu ale 1kitička už má 1m.tak to snad pujde taky krasně.když to shrnu kličivost od FAIR SEEDS nic moc ale cena je bez konkurenční.tak nevím.

Old Post 09-07-2014 v 20:52 PM
SILENTJOE je offline   Profil uživatele SILENTJOE   Find more posts by SILENTJOE   Foto galerie člena SILENTJOE   Click here to Send SILENTJOE a Private Message   Add SILENTJOE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mauti
Nový Člen

Karma uživatele Mauti - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 11

Je to trochu nestala seed banka několikrat sem od nich obědnaval občas si stejny model a pokazde vzešlo neco jineho jednou perfektni kytky jiny nic moc, kdyš natrefiš na dobra seminka tak je to hudba takhle bych to řek x)

Old Post 21-08-2014 v 04:25 AM
Mauti je offline   Profil uživatele Mauti   Find more posts by Mauti   Foto galerie člena Mauti   Click here to Send Mauti a Private Message   Add Mauti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od SILENTJOE
zdravim ma zkušenost FAIR SEEDS.Poprvé jsem obědnal outdor mix 5ks 2x sweet dwarf,2xcream caramel 1xauto somango.VŠE samonakvetací,boužel přišlo vše pohromadě to by až tak nevadilo ale kličivost 2/5 což je dost mizerné.Podruhé obědnano CREAM CARAMEL 10ks.zatím jsem dal oživit 8ks vzešlo 3 což je opravdu mizerná kličivost.zatím podle recenzí nevím co si mislet někdo má kličivost 100/90% a někdo má stejnou skušenost jako já.Ty 2 co vlastně nevím co vzešlo z toho OUTDOR MIXU těsně před sklizní krasné kitičky košaté květy,cream caramel zatím je teprve v rustu ale 1kitička už má 1m.tak to snad pujde taky krasně.když to shrnu kličivost od FAIR SEEDS nic moc ale cena je bez konkurenční.tak nevím.

sry, ale co čekáš od "bezkonkurenční" ceny? a za další, tohle je "naše" typický uvažování, myslet si, že to nejlevnější, je nejlepší...jeden moudrý muž pronesl(aspon myslím) : "nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci"...to stojí za úvahu
proč maj asi ty The Best seedbanky nejdražší semena, co myslíš??! doufám, že už jsi se ponaučil
ale na druhou stranu i od těch nejlepších se ti může dostat do ruk x-let starej sakl, špatně utěsněnej atd... a stojí to taky za hovno...ale jsou to výjimky, ne pravidlo... ale když jim napíšeš a vysvětlíš, vo co go, většinou někdo odpoví a pošlou ti náhradu... jednou sem si koupil něco od Sensi seeds, už nevím přesně, ale nějakejch 25 semen, je to pár let, dal naklíčit a taky hrůza, vylezla mín jak půlka a ještě většina takoví žebráci... chtěl sem jim napsat, ale mezitím sem byl na Cannafestu, tam zašel k nim na stánek a v totální zhulenosti sem lámanou angličtinou borcovi povykládal, jak od nich spoustu let odebírám a že vždy naprostá spokojenost a takový ty kecy...a že se mi to stalo poprvé a byl sem z toho neštastnej a bla, bla, bla...mno a borec mě vrazil sakl dalších semen...a spokojenost na všech stranách

Legalize It!

Old Post 27-08-2014 v 12:18 PM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9578020 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív