Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » První mikro pokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
420Floxi
Nový Člen

Karma uživatele 420Floxi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 5  

Dotaz První mikro pokus Příspěvek č. 1

Zdravím,
co se týče indooru jsem začátečník a pojedu to poprvé.
Mám za sebou pár sezón outdoor,ale s indoorem nemám žádnou zkušenost.

Takže:

BOX:
60x50x45 (v,š,h)
Stěny nastříkány chromovým sprejem (jen experiment,na zdi,zdá se,to odráží dobře)
Přítah pasivní,odtah 1x PC větráček 50mm řekl bych,další malinkej PC větráček na cirkutaci vzduchu,všechno napojeno do PC zdroje.

SVĚTLO:
2x úsporky 20+25w a hodlám přidat 100w normální žárovku na topení (box je ve sklepě,kde je přes zimu okolo nuly)
Odzaz světla zajištěn homemade stínidlem z plechu.

OSAZENSTVO:
3x řízky noname (ze 2 kytek),neznámého pohlaví
2x kytky ze seedů,noname (stejné jako řízky)
Řízky už v pěstírně jedou 16/8,semena ještě klíčej,ty tam půjdou snad zítra,při nejhorším pozítří.

Fotka řízků a boxu zítra,až se mi bude chtít učit se vkládání fotek

Naposledy upravil 420Floxi 03-11-2013 v 20:20 PM

Old Post 04-10-2013 v 17:26 PM
420Floxi je offline   Profil uživatele 420Floxi   Find more posts by 420Floxi   Foto galerie člena 420Floxi   Click here to Send 420Floxi a Private Message   Add 420Floxi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
420Floxi
Nový Člen

Karma uživatele 420Floxi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 2

Okey,takže klony vypadá to jsou asi po smrdi,trošku jsem podcenil teplotu v boxu a jsou uschlý na hadr,takže se čeká na semena a na jejich naklíčení+ na ještě jeden řízek.
No jo,chybama se člověk učí

Old Post 04-11-2013 v 13:09 PM
420Floxi je offline   Profil uživatele 420Floxi   Find more posts by 420Floxi   Foto galerie člena 420Floxi   Click here to Send 420Floxi a Private Message   Add 420Floxi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 3

Ahoj pěstoval jsem pod 2x15W a s výnosem jsem nebyl spokojen, byl to test a taky jsem se pres zimu chtěl o kytičky starat. Jestli plánuješ přidat 100W žárovku, tak se na to vykašli a dej tam 125W CFL, dostal jsem pár rad od zkušenějších pěstitelů ohledně mého homemade boxu, který se rozměrově a výkonostně podobá tvému a bude to lepší než spořivky a obyč žárovka a watáž bude taky podobná.
Jinak pěstu zdar ať už se zařídís jakkoliv

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 04-11-2013 v 19:39 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
420Floxi
Nový Člen

Karma uživatele 420Floxi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4

Zdarec,na první kolo setup zůstane nejspíš stejnej,protože jsem se držel hranice 1000 Kč,což se s přehledem povedlo,i hnojky jsou obyč z květinovky,protě nízkonákladovej pěst
Když se to aspoň trochu vyvede půjdu do LEDek (homemade).
Takže tohle je jen taková zkouška jako to (ne)půjde v tomhle boxu
A můžu se zeptat kolik ten výnos přibližně byl?

Old Post 04-11-2013 v 20:02 PM
420Floxi je offline   Profil uživatele 420Floxi   Find more posts by 420Floxi   Foto galerie člena 420Floxi   Click here to Send 420Floxi a Private Message   Add 420Floxi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 5

Ahoj, než topit 100W žárovkou, tak radši pořiď 100, nebo 150W HPS. Dá ti to potřebné teplo a i lepší spektrum pro kytky. Btw. jakou máš teplotu ve sklepě teď? A v boxu?

Old Post 04-11-2013 v 23:17 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
420Floxi
Nový Člen

Karma uživatele 420Floxi - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 6

čau,na hps nejsou prachy a navíc v tom sklepě riskuju prozrazení,takže přijít potom o sodík za 1400..
ve sklepě cca 5-10 stupňů,v boxu jsem to přehnal,zapojil jsem tu 100w na stejnej časovač jako úsporky a jaksi se tam přetopilo a proto zemřeli ti řízci (rip)
Musím to ještě pořádně vychytat,škoda,že jsem box neodzkoušel naprázdno a nevyadil to. No ale co už

Old Post 05-11-2013 v 06:47 AM
420Floxi je offline   Profil uživatele 420Floxi   Find more posts by 420Floxi   Foto galerie člena 420Floxi   Click here to Send 420Floxi a Private Message   Add 420Floxi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od 420Floxi
Zdarec,na první kolo setup zůstane nejspíš stejnej,protože jsem se držel hranice 1000 Kč,což se s přehledem povedlo,i hnojky jsou obyč z květinovky,protě nízkonákladovej pěst
Když se to aspoň trochu vyvede půjdu do LEDek (homemade).
Takže tohle je jen taková zkouška jako to (ne)půjde v tomhle boxu
A můžu se zeptat kolik ten výnos přibližně byl?


výnos jsem pod těma 2x15W měl 15gramů

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 05-11-2013 v 19:17 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-02-2010 - Můj první mikro indoor - 14 odpovědí
27-05-2009 - První grow 15Ow - 84 odpovědí
03-04-2011 - můj první indoor (pokus) - 95 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5620550 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív