Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » můj první indoor (pokus)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Tommy Alchy
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy Alchy - 54% PěstitelskáKarma uživatele Tommy Alchy - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 107  

můj první indor (pokus) Příspěvek č. 1

><><><Zdravím všechny členy a členky tohoto fóra><><><
TAk jsem se rozhodl zkusit pěstování a celou dobu pojedu na zářivkách, nejdříve jsem uvažoval nad úsporkama ale po prozkoumání sklepa jsem našel zářivky nějaký komančský Tesly 18w na ty jedu zatím ale chystám se koupit silnější.
Box mám vyrobený má velikosti: V115 Š63 a H30, celý je vylepený ALU folií.
Ventilaci mám řešenou PC větráky 12cm plus kominový tah (mám to ve sklepě a máme tam starý komín a tak jsem na to napojil rouru je to dost silný a na ofuk tam zatím nemám nic ale něco tam přidám.
Všechno je v květináčkach a v nich je Grow mix, hnojky zatím nemám ale něco seženu.
Rostlinstvo je všechno No Name 10 kusů.
Tak to je zatím vešchno a ještě tady dám nějaký fotečky ;-)
PS: všechno je jen zkouška co se dá pod zářivkama vypěstovat, ale v dalším indoru si koupím sodík ;-) a kdyby měl nědo nějaký dotaz ptejte se ;-)

Mr. NiC. Tommy Alchy THC_Group B-)

Old Post 11-01-2009 v 19:53 PM
Tommy Alchy je offline   Profil uživatele Tommy Alchy   Find more posts by Tommy Alchy   Foto galerie člena Tommy Alchy   Click here to Send Tommy Alchy a Private Message   Add Tommy Alchy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy Alchy
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy Alchy - 54% PěstitelskáKarma uživatele Tommy Alchy - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 2

fotky

Mr. NiC. Tommy Alchy THC_Group B-)

Old Post 11-01-2009 v 19:58 PM
Tommy Alchy je offline   Profil uživatele Tommy Alchy   Find more posts by Tommy Alchy   Foto galerie člena Tommy Alchy   Click here to Send Tommy Alchy a Private Message   Add Tommy Alchy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy Alchy
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy Alchy - 54% PěstitelskáKarma uživatele Tommy Alchy - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 3


box

Mr. NiC. Tommy Alchy THC_Group B-)

Old Post 11-01-2009 v 20:00 PM
Tommy Alchy je offline   Profil uživatele Tommy Alchy   Find more posts by Tommy Alchy   Foto galerie člena Tommy Alchy   Click here to Send Tommy Alchy a Private Message   Add Tommy Alchy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy Alchy
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy Alchy - 54% PěstitelskáKarma uživatele Tommy Alchy - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 4


bydlící v boxu

Mr. NiC. Tommy Alchy THC_Group B-)

Old Post 11-01-2009 v 20:02 PM
Tommy Alchy je offline   Profil uživatele Tommy Alchy   Find more posts by Tommy Alchy   Foto galerie člena Tommy Alchy   Click here to Send Tommy Alchy a Private Message   Add Tommy Alchy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy Alchy
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy Alchy - 54% PěstitelskáKarma uživatele Tommy Alchy - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 5


za chodu

Mr. NiC. Tommy Alchy THC_Group B-)

Old Post 11-01-2009 v 20:03 PM
Tommy Alchy je offline   Profil uživatele Tommy Alchy   Find more posts by Tommy Alchy   Foto galerie člena Tommy Alchy   Click here to Send Tommy Alchy a Private Message   Add Tommy Alchy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy Alchy
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy Alchy - 54% PěstitelskáKarma uživatele Tommy Alchy - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 6


a už tam jsou

Mr. NiC. Tommy Alchy THC_Group B-)

Old Post 11-01-2009 v 20:05 PM
Tommy Alchy je offline   Profil uživatele Tommy Alchy   Find more posts by Tommy Alchy   Foto galerie člena Tommy Alchy   Click here to Send Tommy Alchy a Private Message   Add Tommy Alchy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy Alchy
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy Alchy - 54% PěstitelskáKarma uživatele Tommy Alchy - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 7

Zdarvím,
no tak rostlinky se mají dobře , ale mám dotaz ohledně teploty mám ji 2O stupňů stačí to nebo mám zajistit nějaký teplo?
zatím pěstu zdar a v sobotu budou nějaký fotečky ;-)

Mr. NiC. Tommy Alchy THC_Group B-)

Old Post 14-01-2009 v 18:50 PM
Tommy Alchy je offline   Profil uživatele Tommy Alchy   Find more posts by Tommy Alchy   Foto galerie člena Tommy Alchy   Click here to Send Tommy Alchy a Private Message   Add Tommy Alchy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOKER
Stálý Člen

Karma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 8

Hello Tommy ... 20 stupnov je skoro ideal... ale pochybujem ze tam mas konstatnych 20 stupnov cez den aj v noci .. cim to meras a kde to meras? by ma zaujmalo, inak to vyzera celkom dopohody, aj kytky mas celkom nice.... btw ako si na tom z vlhkostou vzduchu ?

Tak nech sa dari

JUST WEED SMOKER


150W MH/HPS & ALLMIX -SCROG- 8 x WHITE SATIN [Grow Over] ...
150W MH/HPS & 15L BUBLER - 2 x WHITE SATIN [Grow Over]...
150W MH / 250W HPS & COCOMIX - 4x BELLADONNA [Grow Over]...

Old Post 14-01-2009 v 20:30 PM
SMOKER je offline   Profil uživatele SMOKER   Find more posts by SMOKER   Foto galerie člena SMOKER   Click here to Send SMOKER a Private Message   Add SMOKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gUan0_
Stálý Člen

Karma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% PěstitelskáKarma uživatele gUan0_ - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 9

20 stupnu f poho ??? to né....já myslím že by tam mělo bejt 26-28 den a 22-24 noc .....to je prej ideal.....20 stupnu je málo podle mě !!!.....a teplotu měř nad vrcholkama rostlin.......a tu lampu si dej klidně ještě níž.....zárivky moc netopěj dej si to tak 10 cm nad vrcholy největších rostlinek......teplota u kytí se určitě zvýšíí

Let's Grow and Good Luck

I pád na hubu je krok dopředu

Old Post 14-01-2009 v 20:38 PM
gUan0_ je offline   Profil uživatele gUan0_   Find more posts by gUan0_   Foto galerie člena gUan0_   Click here to Send gUan0_ a Private Message   Add gUan0_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMOKER
Stálý Člen

Karma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% PěstitelskáKarma uživatele SMOKER - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 10

Ako myslis kamo ale ja som si to z prstu nevycucal a myslim si ze kazda genetika moze mat svoje "idealne" teploty ale vo vseobecnosti plati toto!



citace:
Jakou teplotu mám udržovat v pěstírně?
Denní teplota vzduchu: 19 - 32°C (ideální 20-22, přes 35 už má negativní efekt pro růst) Noční teplota vzduchu: 12 - 19°C (pod 10C negativní efekt pro růst) Teplota kořenové zóny (potažmo roztoku pro zavlažování): 22 - 24°C Problém při příliš extrémní teplotě je, že živiny přestanou být dostupné.


citace:
gUan0_
...20 stupnu je málo podle mě !!!.
podla teba mozno ale ak mi neveris tak si znova precitaj

JUST WEED SMOKER


150W MH/HPS & ALLMIX -SCROG- 8 x WHITE SATIN [Grow Over] ...
150W MH/HPS & 15L BUBLER - 2 x WHITE SATIN [Grow Over]...
150W MH / 250W HPS & COCOMIX - 4x BELLADONNA [Grow Over]...

Naposledy upravil SMOKER 14-01-2009 v 20:55 PM

Old Post 14-01-2009 v 20:46 PM
SMOKER je offline   Profil uživatele SMOKER   Find more posts by SMOKER   Foto galerie člena SMOKER   Click here to Send SMOKER a Private Message   Add SMOKER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cihory
Stálý Člen

Karma uživatele cihory - 89% PěstitelskáKarma uživatele cihory - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 61 

Obecné Příspěvek č. 11

Ahoj Tommy, kytičky vypadají dobře a myslím, že jim tahle teplota vcelku vyhovuje, ale časem můžeš zvýšit tak o 4° jsou lidi, který tam mívají i 30° a kytim se nic nestane. Jakou tam máš vlhkost? PH asi neměříš viď... aspoň bych pořídila to do akvaria to není drahý a do začátku stačí. Jinak přeji šťastný grow a budu sledovat

Old Post 14-01-2009 v 20:56 PM
cihory je offline   Profil uživatele cihory   Find more posts by cihory   Foto galerie člena cihory   Click here to Send cihory a Private Message   Add cihory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy Alchy
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy Alchy - 54% PěstitelskáKarma uživatele Tommy Alchy - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 12

no mam tam nějaký lamerský vlhko měr nebo co to je ale ukazuje to asi 40 ale plánuju že kyticky budu "sktříkat" nějakým zvlhčovačem
jo a ta teeplota tam je fakt ve dne i vnoci stejná 20
jo PH měřím ale zatím jsem neupravoval má to asi 5,8 a když to nechám odstát tak asi 6
zatím zdar jinač budu dále informovat ;-)

Mr. NiC. Tommy Alchy THC_Group B-)

Old Post 14-01-2009 v 21:18 PM
Tommy Alchy je offline   Profil uživatele Tommy Alchy   Find more posts by Tommy Alchy   Foto galerie člena Tommy Alchy   Click here to Send Tommy Alchy a Private Message   Add Tommy Alchy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

vypadaji velmi dobre, jen bych dal ty zarivky co nejnize...cim niz tim lepe, ale bacha na teplotu a nezapomen ze to roste rychle a muzou se popalit...

a mozna je to jen tim svetlem, ale prijde mi ze jsou dost svetle....me se osvedcil na rust alga grow od plagronu...krasne mi ztmavly a jeste se mi nepodarilo prehnojit (postupne az 2,5 nasobne davky)

Old Post 14-01-2009 v 21:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dobby - 81% PěstitelskáKarma uživatele Dobby - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 14

Souhlasím se smokerem je to pravda... 20 stupnu málo..?? Podle Tebe možná

Old Post 15-01-2009 v 12:35 PM
Dobby je offline   Profil uživatele Dobby   Find more posts by Dobby   Foto galerie člena Dobby   Click here to Send Dobby a Private Message   Add Dobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy Alchy
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy Alchy - 54% PěstitelskáKarma uživatele Tommy Alchy - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 15

oka no tak to nechám tam stejně až nebude venku taková kosa tak to stoupne ;-) nemám nějak čas takže foto v sobotu

jo a mám dotaz takový asi dost lamerský když mám velkou skříň tak bych to mohl nechat zapnuto na růst déle ne? děkuji a sr za takovou p*asárnu

Mr. NiC. Tommy Alchy THC_Group B-)

Old Post 15-01-2009 v 17:35 PM
Tommy Alchy je offline   Profil uživatele Tommy Alchy   Find more posts by Tommy Alchy   Foto galerie člena Tommy Alchy   Click here to Send Tommy Alchy a Private Message   Add Tommy Alchy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommy Alchy
Stálý Člen

Karma uživatele Tommy Alchy - 54% PěstitelskáKarma uživatele Tommy Alchy - 54% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 16

zdravím,
takže dneska jsem koupil v Hornbachu nějaké Univerzální hnojivo pro růst a květ, zatím to budu hnojit tím a uvidím jestli přidám něco lepšího na květ jen pro informaci PNK toho hnojiva je 7+3+7 snad jsem to napsal dobře

PS: jinač zítra fotečky ;-)

Mr. NiC. Tommy Alchy THC_Group B-)

Old Post 16-01-2009 v 20:59 PM
Tommy Alchy je offline   Profil uživatele Tommy Alchy   Find more posts by Tommy Alchy   Foto galerie člena Tommy Alchy   Click here to Send Tommy Alchy a Private Message   Add Tommy Alchy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-11-2013 - První mikro pokus - 6 odpovědí
19-05-2013 - první indoor - 8 odpovědí
12-04-2012 - Muj první indor automatu - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6972860 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív