Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » nedrzi ph v zasobniku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

nedrzi ph v zasobniku Příspěvek č. 1

prosim poradte mi...
po namichani mi autokalibrace JIB srovna ph na 5,9-5,8 to vydrzi tak 10-12hodin pak spadne o 1 az 2 desetiny za 4 dny mi to skocilo z 6,2 na 4,7...

pouzivam vodu z RO Ec 0.0 nadrz 120l vzduchovani pomoci cerpadla...
napadlo me ze to muze zpusobovat nizky obsah mineralu v ro...
pomohlo by kdybych nemichal vodu z ro s vodou z kohoutku na Ec 0.1-0.2?
nefunguje ani pridavani ph+ a navic na 100l vody mi kdyz dam 1ml tak mi zvedne ph o 1,0...
drive do vody z kohoutku jsem musel davat i 35ml...
predem diky za rady...

Old Post 07-09-2013 v 08:44 AM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_SOT_
Stálý Člen

Karma uživatele _SOT_ - 83% PěstitelskáKarma uživatele _SOT_ - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 2

U JIB mi to drzi Ph skvele(nadrz 100l),a pouzivam jedine Ph- kdyz potrebuji mit na zacatku Ph kolem 5,5-5,7. Kolik EC mas domaci vodu? pokud 0,3-0,4 tak na RO se vyprdni ...

Old Post 07-09-2013 v 09:17 AM
_SOT_ je offline   Profil uživatele _SOT_   Find more posts by _SOT_   Foto galerie člena _SOT_   Click here to Send _SOT_ a Private Message   Add _SOT_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 3

ec vody je 1.3!!!

Old Post 07-09-2013 v 11:04 AM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_SOT_
Stálý Člen

Karma uživatele _SOT_ - 83% PěstitelskáKarma uživatele _SOT_ - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od growmajk3
ec vody je 1.3!!!


No to je mazec,urcite mas spravne nakalibrovanej EC? Namichej RO vodu tak at mas ec 0,2-0,4

Old Post 07-09-2013 v 11:09 AM
_SOT_ je offline   Profil uživatele _SOT_   Find more posts by _SOT_   Foto galerie člena _SOT_   Click here to Send _SOT_ a Private Message   Add _SOT_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_SOT_
Stálý Člen

Karma uživatele _SOT_ - 83% PěstitelskáKarma uživatele _SOT_ - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od _SOT_


No to je mazec,urcite mas spravne nakalibrovanej EC? Namichej RO vodu s obyc vodou tak at mas ec 0,2-0,4
A zkontroluj pred tim EC metr,nezda se mi ze to EC s vodovodu je tak vysoke

Old Post 07-09-2013 v 11:10 AM
_SOT_ je offline   Profil uživatele _SOT_   Find more posts by _SOT_   Foto galerie člena _SOT_   Click here to Send _SOT_ a Private Message   Add _SOT_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 6

klasicka voda ze studny...

Old Post 07-09-2013 v 11:11 AM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 7

Zdarec, voda z RO se chová úplně jinak, než voda, ve které jsou všechny ty minerály, ktery ti RO vyfiltruje do piče. Takže stačí mnohem méně
pH - a pH+ .
Spousta lidí to dělá tak, že míchají 50/50 RO voda + obyč. voda. V tvojem případě s tím strašidelným Ecčkem bych to dělal tak 70/30 . Zkus to a uvidíš.
Ještě si myslím, že když vyndáš vzduchovadlo, bude to stabilnější. Pokud to teda nemáš DWC.

GL

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 07-09-2013 v 12:39 PM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 8

nemam DWC... mam jen zasobnik k automaticke zalivce protoze prez tyden jsem na cestach.tim padem potrebuju aby mi to vydrzelo 5-7dni stejny. To vzduchovadlo mi prijde docela potrebyny kdyz jedu kokos... nebo se pletu?

Old Post 07-09-2013 v 13:54 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 9

RO voda neudrží stabilní pH a to vzduchování, které vůbec nepotřebuješ, ho úplně rozhodí...
EC vody mám 0.6 a pH drží klidně i 14 dní +-0.2
namíchej vodu jak píše Pohroma a vyhoď to vzduchování, nejlepší je jen malé čerpadlo, které pořád míchá živák...

Old Post 07-09-2013 v 15:21 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 10

Pohroma má pravdu a není nic, co bych dodal.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 07-09-2013 v 19:56 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 11

jj, taky mám pekelné EC, míchám tak aby výsledné pH po přidání normální vody s vodou z RO bylo 0,5-0.7 záleží jak osmoza stíhá, a taky když sem roztok vzduchoval, tak pH často llítalo...když je tam malé čerpadlo na míchání, tak to drží fcelku dobře.

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 08-09-2013 v 00:03 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 12

takze kdyz dam RO se zdrojovkou pul na pul tak bude ph stabilni ?
zkousel jsem pomery 80/20,70/30,60/40 a ani jedno nedrzi... takze mi nezbyva nez namichat na ec 0.6-0.7 coz se mi zda docela dost.

jeste mam moznost jednou za 14 -21dni si dovezt cca50l mestske vody s Ec 0.5 a tu kdyz namicham s ro na 0.3 tak by to melo byt taky stabilni a navic voda bude krasne meka coz pro rostliny je nejlepsi teda pokud se nepletu...

Old Post 08-09-2013 v 15:00 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 13

taky mám zkušenosti že vzduchování hapruje s PHčkem, malé čerpadýlko v kalfase bohatě postačí, jinak JIDB drží PH daleko líp než třeba Atami COCO AB nebo AH Dutch formula, uplně parádně zatím 100% spokojenost, ať to roste
btw. na něco jako je "autokalibrace" se nemužeš spoléhat, každý má jinou vodu tudíž je to velmi individuáln

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 11-09-2013 v 15:44 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vstane
Stálý Člen

Karma uživatele vstane - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 14

Mně voda ze studny také nedrží PH,ale jenom prvních 14.dní takže jí necham 14 dnu odstát a pak to drží s JidB dobře. Namíchám poloviční dávku hnijiva a mám PH 5,6 a EC něco kolem 1,0

Old Post 11-09-2013 v 20:55 PM
vstane je offline   Profil uživatele vstane   Find more posts by vstane   Foto galerie člena vstane   Click here to Send vstane a Private Message   Add vstane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 15

tak jsem zjistil ze se ph neudrzi ani v 50l brnenske vody z kohoutku... tak uz vazne nevim...
nejake napady cim to jeste muze byt?
po namichani hnojiv jsem upravil na ph 5.8 a za hodinu tam bylo 6.2 ???
a to tam mam uz jen obehove a napousteci cerpadlo s houbami jako filtr...

Old Post 14-09-2013 v 13:04 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od growmajk3
tak jsem zjistil ze se ph neudrzi ani v 50l brnenske vody z kohoutku... tak uz vazne nevim...
nejake napady cim to jeste muze byt?
po namichani hnojiv jsem upravil na ph 5.8 a za hodinu tam bylo 6.2 ???
a to tam mam uz jen obehove a napousteci cerpadlo s houbami jako filtr...

to je jasne ze ti po prvni uprave voda nebude drzet ph pac obsahuje spostu latek ktere ho zvedaj ale po druhem max tretim upraveni ti ph musi drzet taky zalezi cim ph stahujes jaky mas hnojky a system...pokud ti voda protika rw nebo kokosem tak to ji taky pozmeni..

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 14-09-2013 v 13:26 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8551180 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív