Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Beginner - 85W CFL dual
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Beginner - 85W CFL dual Příspěvek č. 1


Zdravim, v oboru indoor jsem nováček, nedávno jsem se rozhodl, že si postavím skříň. Mám rozměry 40x50x70 ( š x h x v ). Přídělal jsem tam 2 x 12 V větráčky z pc napojené na 12V starou nabíječku od mobilu. Mám v plánu pěstovat tak 1-2 květinky. A teď když už mám vše hotové mi chybí akorát světlo.. Chtěl bych zkusit 85w CFL dual, akorát potřebuju znát něčí názor, jestli můžu mít ve skříni dvě květinky a kolik tak budu mít výnos g ? Popřípadě nějaký lepší nápady ? Chci ale jet CFL zářivku

Old Post 03-09-2013 v 14:52 PM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 2

čau, za prvý se vyprdni na dual a jestli chceš něco sklidit, tak si pořiď červenou. za druhý se nemusíš bát ani 125w, a když budeš šikovnej tak sklidíš z 2 kytek třeba tak 30g

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 03-09-2013 v 15:14 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 3

takže čistě jen zářivku na květ jo ? No mě je jedno, tak nějak jakou bude mít watáž, jen jsem myslel, že to bude stačit a 30g z obou dohromady ?

Old Post 03-09-2013 v 17:36 PM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 4

Dual je taky ok, vlastní zkušenost

125 W by se tam nevešlo? Uchladit to půjde v klidu.. Jinak to vypadá pěkně a klidně 4 bych tam dal.

Už máš vymyšleno, jak to pojedeš? SoG, SCrOG neb LST?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 03-09-2013 v 17:53 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 5

Jo vešlo akorát nevim, jestli mi postačej ty 2 větráčky. A k tý metodě... rozhodoval jsem se mezi SoG a SCrOG a nakonec jsem se rozhodnul pro SoG, přes tu mřížku by jsem to v tý velikosti skříně asi moc neroztahal

Naposledy upravil SMGKSH 05-09-2013 v 14:01 PM

Old Post 03-09-2013 v 19:58 PM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 6

zalezi jaky maji prutok vzduchu.mam vetracek ktery jede 180l a ten je v poho.dalsi vec je ze nabijecka na mobil nemusi tocit vetracek na plno zalezi na amperech.lepsi mas poridit 12V zdroj a muzes to i regulovat.
mel jsem 125clf na rust v prvnim pestu a v poho mo to ty vetraky utahli,na 150sodu uz to bylo horsi ale kdyz je daz zasebe a zapojis jich vice tak vklidu i tu 150hps ale bez pachace.takze nato bacha



Old Post 03-09-2013 v 20:09 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 7

no mám připravenej i zdroj z pc, chtěl jsem ho tam dát původně.. vytáhnuto 12V a zatíženou 5V větev, aby to běhalo jak má (ale nechtělo se mi ho popravdě moc použít kvůli místu, proto jsem zvolil tu nabíječku) a jede to na ní míň než na tom zdroji, ale zase takovej rozdíl to není.. a tu zářivku teda 125w dual nebo jen na květ ? Popravdě, nechci ze začátku moc utrácet než se to naučím ))

Naposledy upravil SMGKSH 04-09-2013 v 13:42 PM

Old Post 04-09-2013 v 13:17 PM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 8

no ja pouzivam jen rustovku na rust a hps na kvet,takze ti uplne neporadim.ale co jsem cetl na foru tak kdyz koupis jen na kvet tak udelas lepe nez z dualem. pod tim ti to taky poroste.kdyztak dokup nejake e27 usporky s modrym spektrem a dopln tu kvetovku (ikdyz to je asi zbytecne)



Old Post 04-09-2013 v 13:22 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 9

no já to slyšel od kámoše, že jeho známej jede taky jen na květ, že je to lepší, právě proto mě rozhodil a napsal jsem sem do fora... už bych jinak koupil tu dualku a jen 85w.. a kámoš je to tak rok co se chytil na pc grow box, že to viděl na youtube.. tak jede na 4 a 4 zářivky (23w warm white a ty na květ má cool daylight) a sklízí z dvou kytek dohromady tak cca 30-35g.. A mě i napadlo, že bych mohl si pár zářivek koupit jen na vyklíčení.. udělat si ještě menší box a než se mi dodělá kytí ve velký skříni tak v tý malý by to zatím mohlo růst,.. ale nevím jestli to není zbytečný

Old Post 04-09-2013 v 13:49 PM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 10

to záleži samozrejmne na tobe ale mas to stavbu dvou boxu tak pocitej ze se ti to trochu prodrazi.jinak proc ne.
ale jak pises ze ma kamos 4zárivky tak nevim jestli to nevijde draz nez ta clf. ale pokud bys chtel utratit trochu vice penez tak kup 85clf rustovku a 125-200 clf na kvet.spousta lidi tady na foru ma pod clf celkem pekne pesty.taky jsem o tom uvazoval ale nakonec vyhral na kvet hps.
jeste k te rustovce kytky po ni maji opravdu peknou stavbu.


jeste prosim te cim mas ten box vylepeny? jestli to je alobal tak bych to vymenil alespon za bilou folii



Old Post 04-09-2013 v 14:05 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 11

no... asi na ten menší box kašlu no vyšlo ho to levnějš asi cca o 400,- než by to koupil tady u nás, kupoval to přes net s číny (free shipping)..

Původně jsem do toho nechtěl moc vrážet, proto jsem si skříň udělal z 12mm MDF a všechny potřebný věci jsem měl tak nějak doma v dílně (pantíky, díru se záslepkou na kabely, těsnění, větráčky,..) a mám to vylepený alobalem, takovým tím silným (ten byl taky doma po ruce)

Old Post 04-09-2013 v 14:25 PM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 12

kup si tu bilou folii stoji to par kacek.odrazivost alobalu neni uplne idealni.
odrazi se ti to na produkci



Old Post 04-09-2013 v 14:54 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 13

a odráží se to hodně na tý produkci ? .. no já co jsem koukal na různejch obchodech, tak ta folie mě výjde tak na 600,- ? na ten prostor co potřebuju

Old Post 04-09-2013 v 16:07 PM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 14

to urcite nevyjde te to tak na 50kc

http://www.e-grow.cz/products/cerno...ova-folie-2-1m/



Old Post 04-09-2013 v 16:59 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 15

jo mockrát dík já jsem koukal jen na pár stránkách a byli tam jiný ceny.. asi lepší kvalita tý folie.. úplně obyč jsem tam právě neviděl..

jinak mám v plánu objednat toto:

http://medigrower.cz/katalog/osvetl...light-125w-kvet

snad to bude v pohodě lampička uvidím no, když tak časem budu postupně vylepšovat, na ten první grow to snad stačí..

folii taky objednám akorát ještě vymyslet čím ji nalepím a vytvořit pacháč, nevím jak hodně to je pak cítit, mě by to nějak nevadilo, ale přítelkyně by asi nadávala

Old Post 05-09-2013 v 06:11 AM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 16

Folii nalepíš oboustrannou lepicí páskou.

S pacháčem bych počkal, některé modely tolik nesmrdí.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 05-09-2013 v 08:27 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-01-2011 - První grow - 125 CFL dual - 161 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9405150 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív