Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Beginner - 85W CFL dual
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 17

ok, ten pacháč můžu vyrobit během pěstu to není problém )
a ta zářivka ? Snad tady ta bude dobrá... nemáte někdo zkušenosti ?
Píšou tam ,,dlouholetá oblíbenost u pěstitelů v Americe"

http://medigrower.cz/katalog/osvetl...light-125w-kvet

Old Post 05-09-2013 v 10:15 AM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 18

No já ti doporučoval dualku, ale pod červeným spektrem to taky vyroste i vykvete - rozdíl skoro nepoznáš.

Respektive mnohem větší vliv na výnos budou mít jiné faktory, především zvolená technika pěstu a chyby při pěstování...

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 05-09-2013 v 11:28 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 19

No původně jsem chtěl dualku tak vemu dualku a je to, definitivně rozhodnutej. A k tý metodě.. co bys doporučoval ? Co by bylo lepší na začátek ? asi SoG ne ? A hnojení nevim.. když jsem měl venku kytky tak jsem používal na květ guano.. na růst jsem nic nedával..

Old Post 05-09-2013 v 14:02 PM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 20

Skutečnej SoG se hodí spíš do větších prostor a vyžaduje větší množství kytek. Na začátku jsi psal, že chceš dát jen dvě. To je samozřejmě možný, ale pak tomu musíš přizpůsobit techniku, abys měl výnos. Takže buď LST nebo SCRoG (síto). Nejjednodušší je dát tam síto a do něj pěkně roztahat 2 nebo 4 kytky, až dorostou. Předtím je jednou zaštípnout.

Tak a dost teoretizování, nejlepší je to vyzkoušet!

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 05-09-2013 v 14:12 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 21

Jojo dík, že mi takhle radíš.. asi to roztahám.. vyzkouším LST a už jenom k tomu hnojení můžu na květ normal použít to guano ? a na růst něco doporučuješ ? Pak už otravovat nebudu objednám a pustím se do pěstování

Naposledy upravil SMGKSH 06-09-2013 v 06:23 AM

Old Post 05-09-2013 v 14:26 PM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od SMGKSH
Jojo dík, že mi takhle radíš.. asi to roztahám.. vyzkouším LST a už jenom k tomu hnojení můžu na květ normal použít to guano ? a na růst něco doporučuješ ? Pak už otravovat nebudu objednám a pustím se do pěstování


Guano na kvet? Guano je podla mna na rast, bo dodava N. Na kvet potrebujdes P-K, takze si na kvet zozen nieco ine. Taky BloomBastic nieje az taky drahy a dost ti pomoze. Pred koncom nejaky Final Solution, by tiez nebol zly na precistenie rastlin. Takze guano si daj na rast, ale pozor aby si ich nespalil, nebude to outdoor, to co tam nasypes to v tom kvetinaci zostane. Vela zdaru..

Grow n.1

Grow n.2

Old Post 06-09-2013 v 08:45 AM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 23

ja pouzivam jungle in da box na rust i na kvet a maximalni spokpojenost.3slozky a jen menis davkovani podle faze rostliny.



Old Post 06-09-2013 v 08:50 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 24

Guano může být jak na růst, tak na květ podle podílu minerálních složek - takže záleží co máš.

Asi bude nejjednodušší, když pořídíš nějaká standardní hnojiva, stačí dvousložková grow + bloom (bio nebo minerální - podle preferencí). Pokud by se ti to pak v květu nezdálo, můžeš něco přikoupit (např. P-K), ale ty dvě složky by na slušný výsledek měly stačit.

Např: http://medigrower.cz/katalog/hnojiva/plagron-0?sort=ASC Alga grow a alga bloom (jo, těch 250 ml od každýho ti na tuhle skříň stačí min. na dvě kola)

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 06-09-2013 v 10:11 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 25

Díky kluci. No já to guano koupil v kamenném growshopu a tam mi řekli, že je na květ a je to i na něm napsaný. Jsem fakt začátečník, teprve jsem letos jel druhým rokem outdoor a teď se chci vrhnout na indoor přes zimu Jako pročítám to tu na groweru pořád, abych se něco dozvěděl, ale každý má jiný názor, tak hold budu muset toho asi časem vyzkoušet víc co mi bude vyhovovat.

Old Post 06-09-2013 v 12:57 PM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od SMGKSH
Díky kluci. No já to guano koupil v kamenném growshopu a tam mi řekli, že je na květ a je to i na něm napsaný. Jsem fakt začátečník, teprve jsem letos jel druhým rokem outdoor a teď se chci vrhnout na indoor přes zimu Jako pročítám to tu na groweru pořád, abych se něco dozvěděl, ale každý má jiný názor, tak hold budu muset toho asi časem vyzkoušet víc co mi bude vyhovovat.


Tak to potom bude oK, ale aj tak si myslim, ze ked budes vidiet ako ti rastu, sisateju, tak im budes chciet dat to najlepsie, a nakoniec na kvet siahnes po nejakom boostry.

Grow n.1

Grow n.2

Old Post 06-09-2013 v 15:43 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 27

Tak až teprve teď mi dorazila zářivka akorát nevím jak jí umístit do skříně

Old Post 19-09-2013 v 14:20 PM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 28


tak ?
ale aby ty dvě kytky co budou na tý jedný straně neměli míň světla

Old Post 19-09-2013 v 14:24 PM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 29


a nebo takhle ?

Old Post 19-09-2013 v 14:27 PM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 30

Budeš tam mít stínítko? Jestli jo, tak bych tu lampu umístil podle toho, jak se tam vejde stínítko - aby se stínítko nedotýkalo stěn a mohl kolem proudit vzduch. Navíc bych to stínítko umístil raději tak, aby jeho křídla schovala tu lampu, jinak ti to bude furt svítit do očí, až se tam budeš chodit kochat Takže asi varianta 1.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 19-09-2013 v 16:46 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 31

Jo, stínítko mám dneska to budu montovat a pak už jen bílou folii.. jinak zatím mám 4 vyklíčený semínka a asi koupit keramický květináče co ? akorát nevím jak rozměrově.. asi aby se vešli 4 do skříně ne ? prostě co největší ?

Old Post 20-09-2013 v 11:16 AM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Ja pouzivam hranaty od Teku ...vyber si ktery Ti budou rozmerove vyhovovat.

Old Post 20-09-2013 v 12:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-01-2011 - První grow - 125 CFL dual - 161 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8882440 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív