Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Beginner - 85W CFL dual
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 33

Keramický? Běžně se používají spíš hranaté plastové/teku.. no ono je to asi fuk, hlavně aby to mělo dole odtok. Rozměrově bude stačit 4 x 3,5 l na tenhle prostor - stejně ty kytky nebudou moc velký.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 20-09-2013 v 12:30 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 34

jo dobře díky a už jen poslední věc... při jaké vel. kytky mám přepnout na květ ? Dostala se ke mě informace, že se to má přepínat, když je kytka tak nějak v půlce skříně, že ještě něco po přepnutí povyroste než začne kvést.

Old Post 20-09-2013 v 13:08 PM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 35

Blbost, to záleží, co budeš pěstovat. Obecně až se zaplní prostor nebo i dřív.

Na tohle je ale času dost - něco zasaď a uvidíš, jak to poroste, nebo ti někdo poradí.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 23-09-2013 v 22:57 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 36


už můžu začít hnojit ?

Old Post 14-10-2013 v 14:05 PM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 37

och, len to nie Je malinka, krehucka netreba. Aku hlinu si daval, oni byvaju predhnojene min, na 2-4 tyzdne. Mozno ked bude mat take 3-4 poschodie, by som zvolna, trochu prihnojil, ale urcite nie plnu davku.

Grow n.1

Grow n.2

Old Post 14-10-2013 v 19:58 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 38

použil jsem tohle

Univerzální substrát (pH 6,5 - 7,0)

Substrát hnědé barvy se vzdušnou jemnou strukturou bez zápachu. Obsahem hnojiv, strukturou a vlastnostmi vyhovuje uvedený substrát převážné většině pěstovaných rostlin.

Použití: Substrát pro hrnkové rostliny a balkonové květiny, okrasné keře a dřeviny, stromky atd..

Složení: Rašelina hornaté, spaghnová rašelina, biohumus, jíl, říční písek

Old Post 15-10-2013 v 07:01 AM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 39

Dyk to tam máš napsaný: s obsahem hnojiv. Hnojit začneš, až spodní listy začnou ztrácet barvu a žloutnout. To je odhadem tak za dva až tři týdny.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 15-10-2013 v 07:57 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SMGKSH
Nový Člen

Karma uživatele SMGKSH - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 40

No tak mladá, když do toho sází kytky, tak to hnojí a nic se nikdy kytkám nestalo, ale je pravda, že tam dává už velký kytky co koupí...
Já jsem tohle právě nikdy neřešil, vždycky jsem to narval do skleníku nechal jsem to bejt

Jinak z 5 kytiček mi 1 už umřela a zbytek jede normálně,..
Dvě se zasekli a nerostli, tady mi radili v sekci
Nemoci Rostlin a Problémy, že je moc zalejvám, tak sem je zalejval míň, ta jedna se vzpamatovala a ta druhá ne..

Jinak teplotu ve skříni mám 29.5°C a když se nesvítí tak 23°C.
Snad jim těch 23°C nevadí píšou, že má bejt 18-20°C přes noc..
můžu to dohnat ofukem navíc.. Ale budu muset zvednout vlhkost... mám tam moc sucho..

Old Post 15-10-2013 v 12:28 PM
SMGKSH je offline   Profil uživatele SMGKSH   Find more posts by SMGKSH   Foto galerie člena SMGKSH   Click here to Send SMGKSH a Private Message   Add SMGKSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr616
Stálý Člen

Karma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% PěstitelskáKarma uživatele petr616 - 1% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214 

Příspěvek č. 41

Ozivim. cele sem to precetl, a jak to dopadlo, nejaky vysledky ? jeste me zarazila jedna vec, ty si mel ve skrini jenom 85W CFL lampu ? a ta teplota resil si to nejak ?
Poridils zvhlcovac?jakej to melo efekt na teplotu?koli si mel pak vlhkost?

Old Post 20-08-2014 v 15:09 PM
petr616 je offline   Profil uživatele petr616   Find more posts by petr616   Foto galerie člena petr616   Click here to Send petr616 a Private Message   Add petr616 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-01-2011 - První grow - 125 CFL dual - 161 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4442310 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív