Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2nt Round 10x Shark Shock a jiné 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 49

Když se podívám na foto kytek po 31 dnech na vegetu většinu pod 600W tak bych moc nadšenej nebyl, ale to už je napsáno výše.

Otázka je kde je problém? Ten perlit není zrovna idealní medium, ikdyž prašiva ho tady vychvaluje ( moc nechápu proč )

Pokud to teda není perlitem, což bude určitě pár lidí tvrdit, tak je to teda ne zrovna moc kvalitním řezivem. Jiná alternativa není.

Oběti komunismu 1948 - 1989:

- 205 486 odsouzeno
- 248 popraveno
- 4 500 zemřelo ve věznicích
- 327 zahynulo na hranicích
- 170 938 občanů emigrovalo

Old Post 30-09-2013 v 12:11 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od Machoman
Když se podívám na foto kytek po 31 dnech na vegetu většinu pod 600W tak bych moc nadšenej nebyl, ale to už je napsáno výše.

Otázka je kde je problém? Ten perlit není zrovna idealní medium, ikdyž prašiva ho tady vychvaluje ( moc nechápu proč )

Pokud to teda není perlitem, což bude určitě pár lidí tvrdit, tak je to teda ne zrovna moc kvalitním řezivem. Jiná alternativa není.


Může to být ovlivněno oběma faktory a taky tím, že si pěstitel za žádnou cenu nenechá poradit.... Ale jako svítit na to přes měsíc 600W a pak mít takhle teňoučké větvičky???... Něco tam je špatně a dost možná to může být i špatné hnojení.

Naposledy upravil Kokura 30-09-2013 v 13:30 PM

Old Post 30-09-2013 v 12:56 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 51

citace:
Původní příspěvek od prashiwa
vypada to ok .na ten cas stejne jako u mne ve stejne fazi takze vporadku.
ted uz v ktevoe fazi se zacnou kosntruktive vytvaret topy a je treba zvysit vytokove ec tak na 0,80 a bude to zas ok.
ph vytoku na 5,5-5,6 a bude to ok.
vzhldem k tomu ze tento model je indika sativa 50 na 50 se netahne v rustu ale v kvetu takze je dobre ze je to nizke protoze za to budes jeste rad.
ukazalo se ze 18 dni rustu je pro tento model moc, ze se pak jeste dost vytahne v palicich coz jsou zadana superlativa a jeste k tomu je u tohoto modelu psany nadrpumenrny vynos za velmi kratky cas.. jen 55 dni . jako ze vynosne modely vseobecne byvaji nekdy i na 90 dni a vse je vykoupeno delsi dobou zenitu.
kazdopadne se slabsi lampou by byl porost vetsi protoze by se za lampou tahly v dusledku nedostatku svetla ,,ale zde je videt ze ho maji dostatek a neni treba se za svetelm tolik tahnout ,,mozna bych lampu jeste vic zvednul vyse aby se protahly kartace jeste nez se uz plne zastavi ,,,na vse zbyva uz jen par dnu ,,a bude pruplach nez se nadejes.na rychlych mdelech byva nekdy tezke udelat rozumne palice ,,ale vetsi vynossnot tohoto modelu drobne nedostatky jsite vyvazi.
vyhodou je ze je mezi roslinami dost mista tak ze mohou zustat cele lsity a nemusi se strihat ,,tim ma fotosynteza plny potencial i dychani pres listy a bude to jsite super protoze plati pravidlo ,(nejosu listy ,nejosu palice)..
zde je vyhoda ze je porost nizky protoze se muze zvednout lampa a stale se tim osviti cela plocha i kytky do houbky.cim vetsi plocha se osvecuje slabou lampou tim by kytky menly byt nizsi ,tkaze zde to je vporadku.vyska lampy vs.osvicena plocha.
a uz ted je vdiet ze pokud digitalni hodnoty zustanou v optimu,tak vse dobre dopadne..


Vůbec nerozumím, co tímhle myslíš:
"kazdopadne se slabsi lampou by byl porost vetsi protoze by se za lampou tahly v dusledku nedostatku svetla ,,ale zde je videt ze ho maji dostatek a neni treba se za svetelm tolik tahnout"

.... a pak vzápětí napíšeš tohle:
"zde je vyhoda ze je porost nizky protoze se muze zvednout lampa a stale se tim osviti cela plocha i kytky do houbky. cim vetsi plocha se osvecuje slabou lampou tim by kytky menly byt nizsi ,tkaze zde to je vporadku"

Moc se v tom tvém textu neorietuju, ale myslím si, že se trochu protiřečíš... Jestli jsem to ovšem správně pochopil já.

Old Post 30-09-2013 v 13:05 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od Machoman
Když se podívám na foto kytek po 31 dnech na vegetu většinu pod 600W tak bych moc nadšenej nebyl, ale to už je napsáno výše.

Otázka je kde je problém? Ten perlit není zrovna idealní medium, ikdyž prašiva ho tady vychvaluje ( moc nechápu proč )

Pokud to teda není perlitem, což bude určitě pár lidí tvrdit, tak je to teda ne zrovna moc kvalitním řezivem. Jiná alternativa není.


Klony majstra prashiwu su svetozname svojou vitalitou, staci prehrabat forum..

Ja som siel rovnaky system s jeho klonmi (viz 3rd round), keby tam nedam zavlahu tak tam mam 5g/kytka, je to medium vhodne len na automaticke zavlahy/hydro, ale tam jeho ulohu dobre nahradi hydroton/keramzit, ktory je vzdusnejsi, lepsie drzi pH a da sa recyklovat dalsie kolo..

Drzim ti palce Kidnapped, ale zazraky necakaj, sam vidis, ako to rastie..

@prashiwa: ty si si zase zahulil viac ako si chcel nie? Opat vyblite jedno cez druhe, zmysel minimalny az ziadny..

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 30-09-2013 v 16:23 PM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 53

[QUOTE]Původní příspěvek od ALCAPONE
Proste pro me jet v perlitu bez automaticke zavlahy je dost na pikacu,nerikam ze to nejde nebo ze bude spatny vysledek ale verim tomu ze kdyby jel jinej substrat tak nebude svitit 31 dni na rust a holky by mel jednou takovy.. preci kazdymu jde o to aby za co nejmin vypestoval co nejvic a hlavne co nejkvalitnejsi ne? Ja kdybych svitil 31 dni na rust a kyti by vypadaly takhle tak si reknu ze je neco spatne,ale tim tady nechci nijak snizovat nebo hanit kolegy praci ba na opak preji mu at nam vsem vytre zrak.. treba taky pojedu pristi kolo perlitu,hehe,ba ne sranda.. [/QUOTE

Víš ale už nikdo nevidí jak ta kytka je veliká širkově ( musel jsem je roztáhnout co nejvíc abych zabral 1.50x1.25 ( proto 31 dní na růstu a to ještě BER V POTAZ že jsem na to svítil 16 dní CFL 200w ... a pak jsem na 15 dní dal MH 600W, kdybych odzačátku měl MHčko 600w tak jsem to o 15 dní zkrátil a kytí by vyadali stejně jako po 31 dněch, ale já to MH neměl.. ) mám tam celkově 115 hlavních paliček tak si o tom uděláš názor svůj :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 30-09-2013 v 17:55 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 54

citace:
Původní příspěvek od Kokura


Může to být ovlivněno oběma faktory a taky tím, že si pěstitel za žádnou cenu nenechá poradit.... Ale jako svítit na to přes měsíc 600W a pak mít takhle teňoučké větvičky???... Něco tam je špatně a dost možná to může být i špatné hnojení.


Nečteš Nevíš.. ( 16 dní cfl 200W protože MH nebylo kdyby bylo tak to tam mám takhle v 15 dnu místo 31 na rustu ) +MOJE CHYBA zalití ph 7.5 +vkombinaci s CFL 200W :O ó můj bože tak asi výsledek nebude tak akorát ne ? nicméně jsem to ph srovnal na výtoku okamžitě.. hnojení ? tak jako promin ale EC mám suprový nevím co se ti na tom nelíbí na konci květu mít 1.5 max u každého hnojiva je něaká hranice u AH se například přepaluje u 2.5 u metropu 1.5 pokud se neplete.. takže sem nepleŤ výživu.. myslím si že na strádání něaké složky nevypadají :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 30-09-2013 v 18:03 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od Kokura


Vůbec nerozumím, co tímhle myslíš:
"kazdopadne se slabsi lampou by byl porost vetsi protoze by se za lampou tahly v dusledku nedostatku svetla ,,ale zde je videt ze ho maji dostatek a neni treba se za svetelm tolik tahnout"

.... a pak vzápětí napíšeš tohle:
"zde je vyhoda ze je porost nizky protoze se muze zvednout lampa a stale se tim osviti cela plocha i kytky do houbky. cim vetsi plocha se osvecuje slabou lampou tim by kytky menly byt nizsi ,tkaze zde to je vporadku"

Moc se v tom tvém textu neorietuju, ale myslím si, že se trochu protiřečíš... Jestli jsem to ovšem správně pochopil já.


1.Myslel dobu před koncem růstu když mají ,,růst,,
..2. budou se jen salámky protahovat toť po 20-25 dnu :-) kdy už se kytí nepne za světlem a jen jdou do výšky salámky :-)
Edit: a taky myšleno tím že na 600w lampu za kterou se kytí pnou jak sviň jsem o udržel na takové výšce abych effektivě prosvítil do hloubky 60cm se zvládnout dá víc ne při takové ploše zeleně..
jako koukal jsem že na to že ste s prashiwou jeli stejný kolo pouze ty 600w a on 400w a udělal srovnatelnou sklizeň pod menší lampu.. a jako ta džusová palice mluví za vše.. .. tak asi nejspíš taky někde bude chyba nemyslíš takže ty můžeš jen mlčet :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Naposledy upravil Kiddnaped 30-09-2013 v 18:40 PM

Old Post 30-09-2013 v 18:07 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 56

to funec : kdyz mrknu teda na ten tvuj threed ,,tak mam palice shark shocka porad vetsi pod 400w nez ty pod 600w.
mozna je to tim ze to bylo teprve treti kolo.nez aby si mohl odlisit zda tvuj nizky vynos byl zapricineny tim ze to bylo klonama ,,nebo tvym prehnojivanim a vystrasenou peci provazenici novackovske problemy ktere doted neustaly.u tebe je jedno od koho si vemes klony protoze to vzdycky vypada tak ze sem s otho akorat konsternovany.nepoucoval bych proto ostatni jak ma co vypadat...

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 30-09-2013 v 18:39 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped


1.Myslel dobu před koncem růstu když mají ,,růst,,
..2. budou se jen salámky protahovat toť po 20-25 dnu :-) kdy už se kytí nepne za světlem a jen jdou do výšky salámky :-)
Edit: a taky myšleno tím že na 600w lampu za kterou se kytí pnou jak sviň jsem o udržel na takové výšce abych effektivě prosvítil do hloubky 60cm se zvládnout dá víc ne při takové ploše zeleně..
jako koukal jsem že na to že ste s prashiwou jeli stejný kolo pouze ty 600w a on 400w a udělal srovnatelnou sklizeň pod menší lampu.. a jako ta džusová palice mluví za vše.. .. tak asi nejspíš taky někde bude chyba nemyslíš takže ty můžeš jen mlčet :-)

To si mě asi pleteš. Nejel jsem 600 ani 400 a ani stejný kolo;-).... Ale čekal jsem, že se k tomu vyjádří prashiwa, protože je autor a zajímá mě, jak to myslel.

Old Post 30-09-2013 v 19:27 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od Kokura

To si mě asi pleteš. Nejel jsem 600 ani 400 a ani stejný kolo;-).... Ale čekal jsem, že se vyjádří prashiwa.

promin první radky byly tobe to stou vatazi bylo pro pana funce.. :/

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 30-09-2013 v 19:29 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped


Přímo hydro nechci jet, hlíny jako takové nechci další větší %tuelní šance na výskyt škůdců, a na coco si moc nevěřím jako začátečník, já mám EC vody z kohoutku momentálě 0.11 a kolísá to maximálně +- 0.04 takže když dám regulérní hnojky podle tabulek tak dnes jsem je poprvé zalil EC: 1.36
tak snad to bude už dobré díky za veškeré rady jem přeci jen začátečník ale když slyším ze všech stran něco jiného taky i ze strany ( matkáře ) tak jsem celkem zmaten. :/


zajímavý thread to tvoje počínání, nechceš jet čistý hydro a jedeš v mediu který nemá žádný absorpční schopnosti, takže jediný jak se dá jet je s kapačkou. To je celej tvuj problém, kytky sice rostou,ale ne tolik jak by to šlo kdyby měli dost vody po celou dobu.Takže oproti kokosu , který se dá krásně odjet s konvičkou v ruce, jsi zvolil tu horší variantu. kups si závlahu, namíchej a nastav to ať ti to kape, tím jim dáš alespoň na květu plnou "péči".

Old Post 01-10-2013 v 10:19 AM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 60

@prashiwa:
1. shark shock bolo moje 2. kolo v zivote, pestovane v hline v polopunku, nie v NFT s digi predradnikom + CT, takze porovnavat to naozaj nemozem. Dodam ti coskoro fotky zo sucastneho kola...
2. 3. kolo bolo pestovane v perlite z tvojich klonov, ktore vypadali na umretie este nez som tam stihol naliat nieco ine nez korenak - nebudem ta teda odsudzovat, mozno som pojebal ja co som mohol (co sa mi nezda, kedze semena mali o 30-40% vyssi vynos na kytku nez tvoje klony v tom istom systeme prostredi s tym istym hnojenim..) takze si rad pockam kolko to vynesie tuna Kidnnaped-ovi a mozeme sa bavit dalej.
3. nevidel si moj pest, nerobim reporty cirka 4 mesiace, takze nesud co nepoznas!

@Kidnapped: Okay, mame rovnaku wattaz, klony od rovnakeho cloveka, rovnake medium, ine hnojky, pockam na to, az to seknes.
K tomu ze to bolo "rovnake kolo" ako tu pises ty a prashiwa som sa uz vyjadril, od rovnakeho to ma hodne daleko, rovnaka bola len genetika a aj tu ma vo finale odo mna

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 01-10-2013 v 10:26 AM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 61

citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped


Nečteš Nevíš.. ( 16 dní cfl 200W protože MH nebylo kdyby bylo tak to tam mám takhle v 15 dnu místo 31 na rustu ) +MOJE CHYBA zalití ph 7.5 +vkombinaci s CFL 200W :O ó můj bože tak asi výsledek nebude tak akorát ne ? nicméně jsem to ph srovnal na výtoku okamžitě.. hnojení ? tak jako promin ale EC mám suprový nevím co se ti na tom nelíbí na konci květu mít 1.5 max u každého hnojiva je něaká hranice u AH se například přepaluje u 2.5 u metropu 1.5 pokud se neplete.. takže sem nepleŤ výživu.. myslím si že na strádání něaké složky nevypadají :-)


Právě, že čtu a pozorně a vím. Zalití pH 7,5 a kombinace 200 CFL s 600 W nemůže udělat to, že je to takhle malý. Jsou lidi, kteří zalévají pH 7 a víc a kytky vypadají dobře.
200CFL udělá za měsíc košatější kytky než je máš ty za celý růst a 18 dní na květu na 600W. Určitě tady nějaký thready najdeš pro porovnání.
Ale jak už tady taky padlo, perlit určitě nebude vhodné médium na ruční zalévání, ale na pravidelnou zálivku několikrát za den. Tím by to právě mohlo být způsobeno, že ti usychají kořeny z důvodu nepravidelné závlahy, proto je to tak, jak to je.
Samozřejmě, že je to moje domněnka. Můžu se taky mýlit.

Naposledy upravil Kokura 10-10-2013 v 08:42 AM

Old Post 01-10-2013 v 10:42 AM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 62

sebjehli se sem lidi terym vadi jen to ze za tolik a tolik dni rustu to ma vypdat uplne jinak ,,lidi kterym na vlastnich pestech nedrzi ph eni ec vytoku,a presto zde nekdo neco resi i kdyz jsou hodnoty jak s knizky.
ze si borecek zajebal zacatek a jeste to tam pise zrejmne lidi uz odmitaji akceptovat protoze to nejspis nikdo necet.
je zbytecne se uz nad tim nadale rozplyvat protoze to dava moznostem sem psat kraviny od lidi kteri by se jinak bali zeptat tak se sem presunul cely roj novacku kteri sleduji novacka a chteji mu davat rady ,typu zvedni poradne EC atd.. nikdo pomalu ani nevi proc by ho zvedal a z jakeho duvodu ale je mi jasne ze vetina lidi zveda ec podle kalendarnich dnu a ne podle velikosti kytek ci poctu vetvi na kazdde rosltine a jeji narocnosti na ziviny podle danne genetiky.. vetina lidi by dala na vsecky modely stejne hnojici tabulky.a mam pocit ze i pri ph 7 s 200w CFL by zde kazdy vypestoval mohutnejis kytky za kratky cas bezohledu na to ze nez kytky prokoreni medium tak nerosotu a stoji protoze se ceka nez se vytvori sekundarni koreny..
k te zavlaze na automat: vyskousejte si prosim perlit nez neco napisete,
po zaliti zustane nacucly vodou jeste par dni ,,tkaze ma pamnet .
korinky asi tezko uschnou jako treba v EBB flod v hydrotonu se zalivanim na vzdalene terminy.
osobne navrhnu na pristi kolo nejaky hydro system s nonstop zavlahou aby ti co nemohou spat s povedneho pestu zacatecnika mohli konecne zamourit oka a jit se v klidu vyspat.to co zde resite neni zdaleka tak dulezite jako to ze vetina s tech co pisou nema na vlastncih pestech vporadku hodnoty. druha pulka lidi se odmita podivat na net jak roste tato geneitka napr.venku ,,aby videli ze se jedna o velmi male a nabouchane kytky..tudis finalni tvar nikdo nejspis nevidel..
vsem tem doporucuju sadit the ultimate , protoze ten se v rustu vytahuje jkao sativa a kvete jako indika ,,zatim co shark shock roste jkao indika a vytahuje se v kvetu jko sativa..pokud na tyhle aspekty nekdo vubec pomyslel krom ustavicneho zvedani EC.
a je mi jasne ze kdyz v tomto threedu vsecko sedi tak nezustalo moc temat na tere by se dalo doblba debatovat.
priste snad nezustane prostor pro zadne pochybnosti.

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 01-10-2013 v 11:20 AM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

Prashiwa:
Co to tady placas?! Tady normalne rozebirame tema ktery je zajimave a ptame se co,proc,jak.. Nikdo tady nehani jeho praci,tak vychladni kamarade..

Old Post 01-10-2013 v 17:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 64

citace:
Původní příspěvek od ALCAPONE
Prashiwa:
Co to tady placas?! Tady normalne rozebirame tema ktery je zajimave a ptame se co,proc,jak.. Nikdo tady nehani jeho praci,tak vychladni kamarade..


Jenom ty rozebiras.. funec s kokurou jen rýpou já bych tuto debatu úplně uzavřel prosím vás o to bude další *update* tak můžete si porovnávat v hlavě.. ://

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 01-10-2013 v 18:45 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-03-2016 - shark shock 600w - 46 odpovědí
18-11-2015 - shark shock 600w - 0 odpovědí
22-08-2014 - 3rd ROUND Shark Shock, Somango 600w - 204 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2991480 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív