Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2nt Round 10x Shark Shock a jiné 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od ALCAPONE
A co tě to prosím tě napadlo jet v perlitu?? Ec 0,6??Ty voe já mám Ec 0,5 samotné vody bez hnojek a pochybuju že ty ho budeš mít 0,0.. Řízky bych přesadil do normálního substrátu nechal bych jím týden na zotavení a přepnul na květ jinak propalíš barák..


Přímo hydro nechci jet, hlíny jako takové nechci další větší %tuelní šance na výskyt škůdců, a na coco si moc nevěřím jako začátečník, já mám EC vody z kohoutku momentálě 0.11 a kolísá to maximálně +- 0.04 takže když dám regulérní hnojky podle tabulek tak dnes jsem je poprvé zalil EC: 1.36
tak snad to bude už dobré díky za veškeré rady jem přeci jen začátečník ale když slyším ze všech stran něco jiného taky i ze strany ( matkáře ) tak jsem celkem zmaten. :/

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 01-09-2013 v 20:37 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 18

Ohledně té hlíny to není se škůdcema taková hrůza.A dá se jim předcházet.Existuje spousta predátorů atd.Moje zkušenost je taková,že když jsem si chystal substrát sám,tak je pravda,že jsem párkrát nějaké ty smutnice měl.Ale nikdy se mě to prozatím nestalo se substrátem jako plagron roality mix a ani s hlínou od biobizzu.Sice nemám s kokosem žádnou zkušenost,ale slýchám na něho většinou chválu...chystám se na něho v příštím kole.Jediné mínus co u toho já vidím je,že to musíš každý den zalévat....samozřejmě jde to automatizovat

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 01-09-2013 v 21:55 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Foto Příspěvek č. 19


Jedna na pokochání :-) ty SS mají vážně krásnou stavbu

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 02-09-2013 v 16:52 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Konůpek
Ohledně té hlíny to není se škůdcema taková hrůza.A dá se jim předcházet.Existuje spousta predátorů atd.Moje zkušenost je taková,že když jsem si chystal substrát sám,tak je pravda,že jsem párkrát nějaké ty smutnice měl.Ale nikdy se mě to prozatím nestalo se substrátem jako plagron roality mix a ani s hlínou od biobizzu.Sice nemám s kokosem žádnou zkušenost,ale slýchám na něho většinou chválu...chystám se na něho v příštím kole.Jediné mínus co u toho já vidím je,že to musíš každý den zalévat....samozřejmě jde to automatizovat


Už jsem přemýšlel o čerpadlu s kapilárama.. samozřejmě, každopádně to budou mít načastované a chci lít tak akorát aby nevytýkalo nic ( a v každé fázi aby měli roztoku přesne tolik co vypijí a jednou dostanou hnojky podruhé vodu a nebude to nikdy zasolené ( moje Ec z kohoutku je vážně víc než dobré 0.14 ( +- 0.04 ) to mi hraje ,,přímo,, do karet ( snad )

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 02-09-2013 v 17:01 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

*UPDATE* Příspěvek č. 21






Tak tu máme další update holky si vedou skvěle momentálně se nachází ve 31 dnu růstu ( 12 dní CFL, 19 dní pod 600W mh )
trošku se nám to tu zalesnilo roztahuji stále kolínkama a formuje se to tu trošku do bushe
PH: 5.6 , EC: Zálika 1.39, Výtok 1.64
Teplota: Den - 25.4 , Noc - 22.5
Vlhkost: Den - 69% , Noc - 74%

zvýšil jsem hnojky na růst ( Sensi grow A+B ) 4.5ml / L
na postřik Algamic od biobizzu.. 5ml / L

Ph i Ec zvládám na jedničku
Zalévám jeden den hnojkami, druhý den nic, třetí den voda a čtvrtý zase nic, zasoleno nemám žádné známky přehnojení či nedostatku živin, taktéž PH - OK!

nechám je těď poslední 4 dny a přepnu na květ chci aby mi slečny už trošku vytáhly nechci pidihajzlíky ( přestávám kolínkovat a pak si jednotlivé větvě v květu napnu špagátama aby každá větev měla dostatečné světelné záření
( když mi to výjde s novým ventem tak na květ nasolím 2x600w, to bude hukot.. )

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Naposledy upravil Kiddnaped 06-09-2013 v 18:49 PM

Old Post 05-09-2013 v 11:11 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

12/12 Příspěvek č. 22





Tak jsem tu s infem holky mají zasebou první noc 12/12 ( konečně po 31.dnu na růstu )
teplota den 26.4 noc 22.3
Vlhkost den 65% noc 70%
Ph: 5.6, Ec roztok 0.97 ( trosku jsem snizil protoze minule bylo na vytoku moc, ted vytok 1.19 )

Sensi grow A+B a na postřik Vital power od ( flower power )
Holky vypijí denně kolem 1L každá..
Nechám ještě růstový poměr hnojiv a MH minimálně týden a pak se uvdí jestli seženu lepší VenT tak nasadím 2x600w HPs.. :-)
Něaké foto ( 4 dny před přepnutím )
1. Super Skunk ( vlevo ) Wappa ( vpravo )
2-4 celek s Shark Shockem

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Naposledy upravil Kiddnaped 17-09-2013 v 18:54 PM

Old Post 06-09-2013 v 18:47 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st3pi
Nový Člen

Karma uživatele st3pi - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped


Je sice pravda že se mi to dávkování nezdá stejnak jsem jim dnes chtěl trošku zvýšit tak na 1.0 aby to pro ně nebyl takový šok z 0.6 na 1.4 a v perlitu jsem už jednou jel sice ne ve vinikajícich podmínkách, ale problém nebyl.. :/


Ahoj, je me lito , ale musim se pripojit k vetsine na 27 dnu tam v podstate mas doneseny prcky, nic ve zlem. Tema kolinkama si me , ale clovece totalne rozsekal

Old Post 06-09-2013 v 23:24 PM
st3pi je offline   Profil uživatele st3pi   Find more posts by st3pi   Foto galerie člena st3pi   Click here to Send st3pi a Private Message   Add st3pi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od st3pi


Ahoj, je me lito , ale musim se pripojit k vetsine na 27 dnu tam v podstate mas doneseny prcky, nic ve zlem. Tema kolinkama si me , ale clovece totalne rozsekal


Donesený prcky ? .. viděl jsi je vůbec na začátku.. ? Já uznávám kdybych měl metlu hned co jsme si je dovezl tak už takhle vypadají již v 15 dnu a mohl jsem přepínat bohužel jsem mohl pořídit metu az po 12 dněch co byly pod CFLkem.. a zajímalo by mě proč jsem tě kolínkama rozsekal.. roztahoval jsem je do šiřky , aby se více vyplnila plocha nevidím v tom jediný problém ? ? ..

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 07-09-2013 v 17:49 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Zdar tak jak to vypadá??? Ještě jsem koukal na tvůj příspěvek ze 6.9.2013 a tam píšeš že jestli seženeš lepší ventilátor tak nasadíš 2x 600W?? To jako fakt?? Takhle vyhazovat love úplně zbytečně když to v klidu osvítíš jedním šestikilem..

Old Post 16-09-2013 v 22:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od ALCAPONE
Zdar tak jak to vypadá??? Ještě jsem koukal na tvůj příspěvek ze 6.9.2013 a tam píšeš že jestli seženeš lepší ventilátor tak nasadíš 2x 600W?? To jako fakt?? Takhle vyhazovat love úplně zbytečně když to v klidu osvítíš jedním šestikilem..


Zdar díky za dotaz, no 1 x600w neosvítí effektivně kraje ( samozrejme to osviti ale musim jak blbec furt presouvat slecny aby kazda dostala stejne, ve finale to nebude ani z poloviny stejny ) já mám plochu 2x2 tak 2x600w bude lepší samozřejmě Nejideálnější by bylo 4x400w co se eefektivnosti ( prosvícení a kompaktnost, tvrdost palic ) tyče.
jinak večer bude UPDATE :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 17-09-2013 v 14:56 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

*UPDATE* Příspěvek č. 27





Hoja,
Tak máme tu 7 den 12/12 ( zastříhány spodky ), už jsou vidět první chloupečky, trošku se to zpozdilo mojí vinou, před 4 dny jsem si změřil výtok EC: 2.2 a nic lepšího mě nenapadlo než to strčit pod sprchu .. ( Ph: 7.5 ) moc jsem si nepomohl.. co už ( poučil jsem se - NIKDY NEDĚLAT ) .. 2 dny jsem prolíval ph: 5.2 a 3tí zálivku jsem dal s hnojkama, stále ještě na růst Sensi Grow 25ml / 30L ( hnojit květovím začnu cca 10 tý den ) Ec: 0.65 a pomalu budu zvedat přes Ec: 0.75 - 0.85 ( dle toho jak teĎ budou kytí chlastat a vypadat,vzhledem k tomu jaký šok teĎ prožili tak jim nenapařím starý Ec na kterém skončili ).. momentálně mám výtok 6.0 ( dle toho jak slečny chlastají a není zasoleno na výtoku naměřeno Ec : 0.67, špatné PH se dotklo pouze 2 slečen cca na 2-3 lístkách zežloutlý fleky až do hněda nic víc nikde není.. díky bohu se nestalo nic víc
postřik: Vital power 10ml / L
Stal se z toho prales kytí mají od 40 - 45 cm zvedl jsem lampu z 60cm na 80cm abych osvítil větší plochu a aby se trošku vytáhly tak na max 80 cm a abych stihl nadělat pořádný větve ( stabilní základ pro palice ) předtím než přestanou růst, něaké větve jsem ještě ohnul kolínkama aby byly na světle, zatím neprostřihávám vesměs všechny větve jsou na světle.
příkládá foto z dneška ( chloupky nejsou vidět je jich tam málo a není to foceno s bleskem když se jim zhasne ) :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 17-09-2013 v 19:11 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Zdar,ja bych radsi zainvestoal do stinitka nez palit 2x 600w.. Ale to je jenom muj nazor.. mam topspin a maximalni spokojenmost.. jeste bych ty kyti poradne prolil,jinak je budes mit za chviku zasoleny vsechny.. at se dari

Old Post 17-09-2013 v 23:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od ALCAPONE
Zdar,ja bych radsi zainvestoal do stinitka nez palit 2x 600w.. Ale to je jenom muj nazor.. mam topspin a maximalni spokojenmost.. jeste bych ty kyti poradne prolil,jinak je budes mit za chviku zasoleny vsechny.. at se dari


Každopádně jsem o tom už uvažoval koupit aspoň A-Winga velkýho,
k té zasolenosti, proplachoval jsem všechny, po průplachu byl výtok 0.14, už jsem 2x zahnojil Ec: 0.65 a výtoky byly +-0.03 takže když si dám bacha kolik dávám do stříkačky ml / l tak to zasolené už mít nebudu jde mi spíš o to PH, když měli po průplachu 7.5 v žíle dnes zaliju a snad bych se měl dostat na hranici výtoku s ph na 5.8 :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Naposledy upravil Kiddnaped 18-09-2013 v 18:34 PM

Old Post 18-09-2013 v 14:04 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

*UPDATE* Příspěvek č. 30






11.Den 12/12
Zálivka: Sensi grow ( růst ) Ph: 5.3 Ec: 0.80
Výtok: Ph: 5.8 Ec: je možné že vytýká 0.60 ?? ( Ec metr mám kalibrovaný )
Postřik: Vital power od Flower power

Teplota: Den 24.3 noc 21.3
Vlhkost: Den 62% noc 67%

Tak holky nám celkem zhoustly, zítra bych chtěl nasadit již květové hnojky Elixer ( jsou to basic dávají se na růst i na květ ) tak nevím jestly nenajít v bordelu něaký jen na Květ ještě popřemýšlím
mají kolem 42 cm a ještě asi 9 dní porostou.
Roztahovat do šířky již nebudu na každé kytí mám kolem 10ti hlavních větviček, ohýbám velké fan listy pod kytí aby se osvítili všechny hlavní větvičky aby prosvícení bylo co nejůčinější
Doufám že foto je v dobré kvalitě, až budu mít opět v ruce foťák s bleskem tak udělám něaké to noční foto :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 21-09-2013 v 19:54 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

*UPDATE* Příspěvek č. 31






18 den 12/12
Tak máme tu další update přešel jsem na hnojky Elixer Basic Hydro
Zálivka Ec: 0.9 výtok: 0.65, Ph: 5.4 Výtok 5.8
zítra zvedám EC na 1.0 :-)

Salámky už vylézají a už jsou vidět i hodně cítit slečny ž asi neporostou jsou v rozmezí 50-55 cm / to se dá prosvítit :-) a už se jen vytahují Hlavní paličky kterých je tam požehnaně jen se na to podívejte, jelikož jsem se nedostal k dalšímu ventu tak další 600w hps nedám, vše připravím na další round :-)
hrozně se mi to zalesnilo už bych si měl pořešit samozávlahu zachvílí tam ani neprojdu jinak mám zelenou plochu 1,40 x 1, 10 na ploše ( 2x2 ) tak snad výnos bude alespoň průměrný co říkáte vy ? :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 28-09-2013 v 18:37 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokura
Stálý Člen

Karma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kokura - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 32

No já říkám, že tam budeš mít pod 400g, což je podprůměr. Pěstování v perlitu dle mě nemá budoucnost, jinak by to už bylo dávno objevené.

Old Post 28-09-2013 v 20:12 PM
Kokura je offline   Profil uživatele Kokura   Find more posts by Kokura   Foto galerie člena Kokura   Click here to Send Kokura a Private Message   Add Kokura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-03-2016 - shark shock 600w - 46 odpovědí
18-11-2015 - shark shock 600w - 0 odpovědí
22-08-2014 - 3rd ROUND Shark Shock, Somango 600w - 204 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1699770 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív