Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 59 60 61 62 63 »
Autor
Téma 
Jebat
Stálý Člen

Karma uživatele Jebat - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 961

Asi A(dvancer)H(ydroponic). podle me se to rozhodne vyplati si je koupit Aspon pak nemas problemy s Ph.

Old Post 22-01-2006 v 13:17 PM
Jebat je offline   Profil uživatele Jebat   Find more posts by Jebat   Foto galerie člena Jebat   Click here to Send Jebat a Private Message   Add Jebat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jebat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 962

Ha ha, to same s BCuzz a inymi 'lepsimi' hnojivami. Tazko to zhrnut do jedneho prispevku.

Ozaj, Jebat, AHcko fakt dokaze samo upravovat pH? O tom som este nepocul... To akoze to das to pH neupravenej vody a ono sa to samo upravi na spravne pH? pochopil som to spravne ?

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Naposledy upravil inf3cti 23-01-2006 v 02:59 AM

Old Post 22-01-2006 v 14:43 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 963

Tak hnojivo bude následující-papouščí trus,holubí trus a takové tabletové hnojivo co jsem našel doma jmenuje se to Silvanix Forte a je to ekologický a hodnoty Dusík-min.17,5%,Fosfor-min17,5%,Draslík-min17,5% a Hořčík min9,0%.Možná přibydě ještě netopířý guano.
Tímto hnojivem nejdříve než zasadim kytky proleju zem a pak budu hnojit až za 3 týdni po přesazení do zeminy,pak už jen tak 1 za 14dní zaleju.Ještě chci pořídit na květ od Plagronu Alga Bloom,budu potom informovat až zasadim zdar Vyhulda

Old Post 26-01-2006 v 18:39 PM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 964

Zdar všem.
Chci se zeptat jaké hnojiva by jste mi doporučili pro malou skříňku, takže nijak cenově náročné.
Slyšel jsem, že na růst je vhodný Wuxal Super a na květ OBM.
Chci se zeptat, jestli neznáte nějakou lepší alternativitu za stejnou, nebo mírně vyšší cenu k těmto hnojivům, a nebo jsou za tu cenu asi nej.
Jo a ovlivňuje nějak zásadně to OBM výslednou chuť apod. ?

Old Post 31-01-2006 v 14:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 965

MiniGrow: Rozmejšlel jsem se stejně jako ty když jsem chtěl skončit s kristalonem, grower jsem kvůli tomu pročítal dost důkladně a vyřešil jsem to takhle(doufám že dobře):

Wuxal+OBM
+Vermesfluid - www.ekovermes.cz nebo tady hledání. Ve stručnosti: čistě bio, enzymy/růst stimulátory, Hořčík kterej ve wuxalu chybí, dá se použít i těsně před sklizní, působí preventivně proti některejm škůdcům a plísním... a je to za pajdičku

EDIT: Chce to ještě hořkou sůl

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Naposledy upravil Erixon 26-02-2006 v 18:57 PM

Old Post 31-01-2006 v 16:21 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 966

Ahoj.
Dík za odpověď. Asi nic lepšího za tu cenu není tak to beru.
Jinak ten Vermesfluid je k čemu.
Jo a ovlivňují nějak tyyhle věci pH půdy?

Old Post 31-01-2006 v 19:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 967

Tak se o tom vermesfluidu trochu rozepíšu, ikdyž na výše uvedeném odkaze toho píšou docela dost a stejně to částečně opíšu.

Je to výtažek z vermikompostu což je produkt z působení kalifornských žížal (vermikompost někdo míchá do substrátu). Obsahuje stimulátory růstu, enzymy, humusové látky a v menším množství i základní živyny. Působí preventivně proti plísním a některým škůdcům.

Obsahuje i hořčík což je stopový prvek který ve wuxalu chybí. Nemá ochrannou lhůtu - to znamená že se může přestat používat až těsně před sklizní. Pro víc informací se drž toho co jsem napsal výše.

PH si to chce hlídat, ale wuxal i vermesfluid jsou spíše zásaditý.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 31-01-2006 v 21:09 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hehelum
Stálý Člen

Karma uživatele hehelum - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 968

Wuxal Super, Pythamin, OBM, to sou podle me docela solidni hnojiva.

Old Post 07-02-2006 v 19:06 PM
hehelum je offline   Profil uživatele hehelum   Find more posts by hehelum   Foto galerie člena hehelum   Click here to Send hehelum a Private Message   Add hehelum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
activep
Nový Člen

Karma uživatele activep - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 969

ja pouzivam mpk hje v pohode a kytky po nem rostou jako z vody

Old Post 08-02-2006 v 17:25 PM
activep je offline   Profil uživatele activep   Find more posts by activep   Foto galerie člena activep   Click here to Send activep a Private Message   Add activep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 970

Ja som zatial daval iba kadejake priprodne sracky (moc dobre , ale tento rok chcem ist do niecoho "znackoveho" a tak kupujem od Plagronu Alga Wush, Alga Blute, Phytamin, tak potom uvidim,co sa viac vyplati

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 09-02-2006 v 13:52 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
activep
Nový Člen

Karma uživatele activep - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 971

staci uplne to mpk alker nesmis to prehnat potom to huleni skrabe jako svine???ja sem letos mel purple a hashplant a orandzbad a stacilo mi mpk

Old Post 10-02-2006 v 06:54 AM
activep je offline   Profil uživatele activep   Find more posts by activep   Foto galerie člena activep   Click here to Send activep a Private Message   Add activep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeThomas
Stálý Člen

Karma uživatele DeThomas - 76% PěstitelskáKarma uživatele DeThomas - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 972

Je to na chuti hodne poznat? Chci si letos zaexperimentovat, budu mit vic policek, tak zkusim kazdy hnojit necim jinym, uvidime co ktery hnojivo provede.

Keep your brain safe.

Mama mi poradila, ze bych mel vysadit. Mama je mama, nechal sem si poradit. A nestacil se divit, co vsechno se da sklidit...

Old Post 10-02-2006 v 16:43 PM
DeThomas je offline   Profil uživatele DeThomas   Find more posts by DeThomas   Foto galerie člena DeThomas   Click here to Send DeThomas a Private Message   Add DeThomas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 973

ja uz nekolik mesicu shanim neco na kvet a zadny z grow shopu nezasila na kanarske ostrovy... nejaky tip?

Old Post 14-02-2006 v 03:30 AM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bláca
Nový Člen

Karma uživatele bláca - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 2  

Obecné kolik tam toho dát? Příspěvek č. 974

Zajímalo by mě, kolik těch slepičáren tam mam dát.Prosim napište mi konkrétně, klik těch hoven s vodou v poměru 1:1 se tam má dát.Jako treba hrst, nebo 10 hrstí a tak.fakt by mě to zajímalo.prosím skuste to tu někdo nějak víc rozepsat i ty poměry.jsem méně chápající.hodně mě to trápí, tak ještě jednou prosím.a předem díky.

Old Post 16-02-2006 v 18:00 PM
bláca je offline   Profil uživatele bláca   Find more posts by bláca   Foto galerie člena bláca   Click here to Send bláca a Private Message   Add bláca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Re: kolik tam toho dát? Příspěvek č. 975

citace:
Původní příspěvek od bláca
Zajímalo by mě, kolik těch slepičáren tam mam dát.


Do dvacetilitrové plastové, nebo dřevěné nádoby vhodíme cca pět vrchovatých lopat ptačího trusu, zalijeme odstátou, či dešťovou vodou a necháme kvasit tři neděle, opět často mícháme, vzniklou hnojůvku ředíme v poměru 1:30 a zaléváme jednou za čtrnáct dní. a to pouze do konce srpna, pak již necháme kytičky dozrávat bez hnojení a zálivky ještě asi čtrnáct dní až šest neděl.


Chce to jen hledat. Tohle je z http://www.kpzl.wz.cz/ .

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 17-02-2006 v 09:21 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 976

Mlékem???a jakej to má na kytky vliv?má bejt skvašení nebo normál,a nejni to třeba jenom hovadina?zdar Vyhulda

Old Post 18-02-2006 v 07:24 AM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 59 60 61 62 63 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-07-2021 - Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! II. - 198 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1172840 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív