Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Ekonomický pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Ekonomický pěst Příspěvek č. 1






Tento rok jsem zkusil pěstovat co nejlevněji - tedy outdoor. A jelikož by mi tady v těch klimatických podmínkách nic pořádně nedozrálo, tak musím zatemňovat.

Zároveň bych tímhle přípěvkem chtěl názorně demonstrovat důležitost použitého pěstebního substrátu (k tomu ale později).

1. foto je Euforie
2. foto je Veneno
3. detail Euforie
4. detail Veneno
5. Veneno z vrchu

Nic jsem nekupoval. Měl jsem jen semena, staré zbytky zahradnického substrátu a substrátu pro pokojovky (od Agra a Rašeliny) - většinou bohužel víceméně proschlé, zbyteček Alga Bloom a trošku Kristalonu Start a květináče (velikost můžete odhanout podel zapíku u nich)... a jinak už nic kupovaného.

Kytky byly všechny vyklíčeny začátkem dubna - a v posedním týdnu v červnu jsem je začal zatemňovat na 12/12 hodin - a od začátku července tedy kvetou.

Obě kytky rostou v substrátu, který vznikl smixováním těch zbytků substrátu (o kterých píši výše) s domácím kompostem a pískem. Ve spodu květináčů je drenáž s křemenných kamenů (nemají negativní vliv na PH jako keramzit) a na ní vrstva písku. Vrstvička písku je i nahoře (zasypaná substrátem - pomáhá to udržovat vlhkost v květináčích).

Kompostovou složku jsem před smícháním nechal řádně uležet s rozdrcenými vaječnými skořápkami, aby se z nich včas začal uvolňovat vápník).

Přesazování - tentokrát jenom 1x z menších 5 litrových květináčů - koncem jara bylo tak hnusné počasí, že v těch 5 litrových květináčích vydržely dlouho a vzhledem k tomu, že jsem už koncem června chtěl začít zatemňovat, tak jsem se nezdržoval s dalším mezipřesazováním.

Hojení růst: Z počáku dostaly kytky (ještě před přesazením) 2x hnojku z Kristalonu Start (pokud jde o hnojení malých kytiček, nemůžu si tohle hnojivo vynachválit - levné a rychle fungující). Následně jsem už ale hnojil na růst pouze výluhem z kopřiv (ohrát vodu na 80 stupňů - zalít a necht týden (dva) odležet - a potom hojím s vodou v koncentaci 1:10).

Hojení květ: Hnojím domácím výkvasem ze slepičáků. Na poslední 2 hnojné dávky si nechávám ten Alga Bloom. A poslední 3 týdny nebudu hnojit už vůbec.

A ještě k tomu zatemňování - Je to strašnej vopruz - to bezpochyby. Ale vzhledem k tomu, že jsem od 1.7. změnil práci, u které byla podmínka, že budu hned k dispozici, tak žádná dovolená - ale zase možnost zatemňovat celé 2 měsíce. A výslednou kvalitu takových kytek si nemůžu vynachválit. Ani sodík 600W se tomu nemůže vyrovnat, když to kvete pod letním sluncem.

Edit:
A ještě jedna věc - naučil jsem se zakrývat květináče bílým papírem, abych chránil květináče před přímým světlem (tedy před přehříváním). U černých kvěnináčů to platí dvojnásob.

Naposledy upravil KOSMEJ 21-07-2013 v 12:03 PM

Old Post 21-07-2013 v 09:18 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 2

Zdravím, co to je za model(y)?

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 21-07-2013 v 09:32 AM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
Zdravím, co to je za model(y)?


Jseš moc rychlej. )) Nejdřív jsem se pokusil vložit fotky - a pak jsem dodělal text.

Jak píšu výše: Euforka (foto 1 a 3) a Veneno (foto 2 a 4).

Old Post 21-07-2013 v 10:00 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

a dlší 2 kytky v mizerném substrátu Příspěvek č. 4




A tímto se dostávám k té důležitosti substrátu.

Tyto Euforie rostou starých přeschnutých zahradnických substrátech. Vím, že je to blbost, ale prostě jsem si chtěl vyzkoušet, jak to v tom roste. Tyhle staré zbytky substrátu jsem vždy vyhazoval na kompost, ale teď jsem si chtěl vyzkoušet, jestli tímto vyhazováním nějak neplýtvám. A neplýtval jsem! Jak to přechcne, tak je to k ničemu.

Jak vidíte na přiložených fotkách, kytky trpí chronickým nedostatkem fosforu - i když je hojím více než ty v kvalitním substrátu.

fotky 1 a 2 - Euforie ve větším květináči

fotka 3 - Euforie v menším květináči.

Old Post 21-07-2013 v 10:30 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 5

Vemeno? Proč nejedeš AF, když máš problém s délkou květu?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 21-07-2013 v 12:36 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od koles
Vemeno? Proč nejedeš AF, když máš problém s délkou květu?


Já automatům moc nefandím. Nepřipadá mi, že si nimi lidé dosahují takové kvality a výnosu jako u normálů.

Old Post 21-07-2013 v 12:43 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 7

Díky za info. Jsem zvědav jak si povede Veneno od Eva seeds. POkud máš možnost zatemňování je tvá volba oproti AF naprosto relevantní a pochopiteln(výnos/kvalita). Budu sledovat

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 21-07-2013 v 14:27 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TřiPaštiky
Stálý Člen

Karma uživatele TřiPaštiky - 92% PěstitelskáKarma uživatele TřiPaštiky - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 8

Ahoj, s tim zatemnovanim jsi me inspiroval... Musim rict, ze jsem se o tom dozvedel az tenhle rok, ale moc nevim jak na to... Hledal jsm na foru, ale asi spatne, nic moc jsm nenasel... Nemas naky rady, nebo odkaz, jak na to? Predem moc dik a preju at to roste! PS: taky jedu veneno, co mam z canafestu, tak jsem zvedavej, budu sledovat...

Pěstuj dál
Pěstování na stromě

Old Post 22-07-2013 v 18:32 PM
TřiPaštiky je offline   Profil uživatele TřiPaštiky   Find more posts by TřiPaštiky   Foto galerie člena TřiPaštiky   Click here to Send TřiPaštiky a Private Message   Add TřiPaštiky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od TřiPaštiky
Ahoj, s tim zatemnovanim jsi me inspiroval... Musim rict, ze jsem se o tom dozvedel az tenhle rok, ale moc nevim jak na to... Hledal jsm na foru, ale asi spatne, nic moc jsm nenasel... Nemas naky rady, nebo odkaz, jak na to? Predem moc dik a preju at to roste! PS: taky jedu veneno, co mam z canafestu, tak jsem zvedavej, budu sledovat...


Hele, nejsnadnější řešení se mi zdá: prostě čapnout květináče - a odnést je na 12 hodin do tmy. Znám týpka, co kolem toho stavíval nějaké zatemňovací konstrukce, ale ty mu dost často ty kytky sejmuly, když přišel nějaký vichr z hor.

Old Post 23-07-2013 v 07:48 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 10

Zdravím
To veneno by ti mělo normálně dozrát na tom balkoně začátkem řijna takže poho.A tu euforku bych tam nechal taky a až se pokazí počaso (zima,vlhko)tak bych ju vzal dom dojede ti i v pokojíčku
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 23-07-2013 v 08:56 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od bruno.kudrna
Zdravím
To veneno by ti mělo normálně dozrát na tom balkoně začátkem řijna takže poho.A tu euforku bych tam nechal taky a až se pokazí počaso (zima,vlhko)tak bych ju vzal dom dojede ti i v pokojíčku
Zdárek


Blbost. Tady na úpatí Krkonoš je konečná cca konec září. A i tak tady září stojí za prd, co se týká pěstování. I když to stihneš do konce září, tak palice mají naprosto ubohou konzistenci oproti tomu, když jsou pěstovány pod letním sluncem.

Minulý rok jsem to empiricky vyzkoušel právě na Euforii - 1. kytku jsem začal zatemňovat začátem července a 2. začátkem srpna. (1. tedy dokvetla v na přelomu srpna a září. a druhou jsem sklízel poslední den v září. Krom toho zatemňování měly naprosto identické podmínky - a ta první (v létě kvetoucí) byla o tolik lepší, že to skoro vypadalo jako na úplně jiný model.

A nechávat dozrávat kytky venitř? Asi stejná věc, jako utrhnout ve Španělsku nezralé rajče, aby přežilo cestu k nám do hypermarketů (to utržené rajče také zčervená - ale nedozraje a nemá chuť, vůni a vitamíny zralého rajčete).

Old Post 23-07-2013 v 14:10 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

aktualizace fotek Venena po týdnu Příspěvek č. 12






Veneno jede krásně. Snad by mohlo být jen trošku menší vedro. Veneno se zdá se blížit k polovině květu. Kytka už začíná vysávat "růstové" listy ze stoků. Proto taky nikdy netrhám listy. Sundávám jen ty "vycucané", které lehkým tlakem na spoj se stonkem povolí (těch se stejně už kytka chce zbavit - a při první bouřce by spadly).

Naposledy upravil KOSMEJ 27-07-2013 v 09:10 AM

Old Post 27-07-2013 v 08:56 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

aktualizace fotek Euforie po týdnu Příspěvek č. 13




Euforie je rozhodně už polovině květu (nebo lehce za ní). Tenhle model už znám dobře, tak to můžu docela přesně odhadnout. Zhruba v polovině květu začnou první pestíky hnědnout - následně se rozjede nové kolo nových bílých pestíků - což se stalo právě teď. A v polovině květu také začně Euforie vysávat růstové listy (také se děje).

Naposledy upravil KOSMEJ 27-07-2013 v 09:14 AM

Old Post 27-07-2013 v 09:00 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

aktualizace fotek 2 Euforií v mizerném substrátu - po týdnu Příspěvek č. 14




1. foto: Euforie v malém květináči
2. a 3. foto: druhá Euforie ve větším květináči

No, kytky už začínají vytvářet paličky, ale žádná sláva to nebude. Kvůli té mizérii, ve které rostou, nahodily květ cca o 2 týdny později než ty kytky v normálním substrátu. Dostávají koňské dávky hnojiva, ale chronický deficit fosforu se na nich podepsal.

Naposledy upravil KOSMEJ 27-07-2013 v 09:19 AM

Old Post 27-07-2013 v 09:02 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

nedělní detaily Příspěvek č. 15



1. fotka - detail Euforie
2. fotka - detail Veneno

Už od rána je pařák jak prase. Kytky jsem raději dal do stínu (moc si ale nepomůžu - do 12:00 na ně stejně začne pařit slunce). Vymyslím nějaké zástěny.

Old Post 28-07-2013 v 08:38 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

další aktualizace po týdnu - Veneno Příspěvek č. 16






Tak u Venena za poslední týden došlo k docela velkému progresu. Paličky nabývají - a kytka postupně vysává všechny "růstové" listy a začíná být pěkně prosvětlená. Moc se mi líbí, jak tenhle model roste - je to takový stromeček s ideálně rozloženými palicemi. Ani jednu větev jsem neumusel nějak ohýbat nebo uvazovat - vše je tam, kde má.

Akorát nemůžu odhadnout, v jaké fázi květu se teď nachází. Dle seedsbanky by měla kvést ještě měsíc, ale na to se nejde moc spolehnout, když ji pěstuju venku - a jen zatemňuju.

Naposledy upravil KOSMEJ 03-08-2013 v 09:12 AM

Old Post 03-08-2013 v 08:52 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9967820 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív