Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Ekonomický pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

další aktualizace po týdnu - Euforie Příspěvek č. 17




Tahle Euforka má před sebou cca 3 týdny květu. Palice teď nenabývají tak rychle jako u Venena, ale vše se zdá na dobré cestě.

Ve středu jsem všechny kytky pohnojil slepičákama - a u této Euforie to vypadá, že to bylo poslední hnojení.

Naposledy upravil KOSMEJ 03-08-2013 v 09:17 AM

Old Post 03-08-2013 v 08:58 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

další aktualizace po týdnu - 2 Euforie v mizerném substrátu Příspěvek č. 18




Tak tyhle 2 mršky z mého hokusu-pokusu mě baví. Nic jsem od nich nočekával, tak na nich testuju maximální dávky hnojiva.

Jak jsem už v úvodu psal, tyhle kytky jsem prsknul do přeschnutého starého substrátu, abych viděl, co se bude dít. A dělo se to, že se to kytkám nelíbilo.

Ale teď už to vypadá, že koňskými dávkami slepičáků jsem půdě dodal živiny. A přeléváním jsem tomou substrátu dodal konzistenci. Teď už kvetou docela normálně - ale už je pozdě, žádné prověšené větve pod tíhou palic z toho fakt nebudou. Ale i tak jsem rád za tenhle pokus.

Naposledy upravil KOSMEJ 03-08-2013 v 09:26 AM

Old Post 03-08-2013 v 09:01 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CannabisForMan
Stálý Člen

Karma uživatele CannabisForMan - 48% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 19

V tvé situaci bych volil spíš AF rostliny..Někde na začátku jsi psal že jim neholduješ..Já sem měl na balkoně AF Jack Herrer..A mužu ti říct že sem dlouho nic tak silnýho nekouřil..Výnos byl sice mizernej ale kvalita matroše to vyrovnala..Takže já pojedu už jedině AF na balkon

Old Post 03-08-2013 v 11:02 AM
CannabisForMan je offline   Profil uživatele CannabisForMan   Find more posts by CannabisForMan   Foto galerie člena CannabisForMan   Click here to Send CannabisForMan a Private Message   Add CannabisForMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od CannabisForMan
V tvé situaci bych volil spíš AF rostliny..Někde na začátku jsi psal že jim neholduješ..Já sem měl na balkoně AF Jack Herrer..A mužu ti říct že sem dlouho nic tak silnýho nekouřil..Výnos byl sice mizernej ale kvalita matroše to vyrovnala..Takže já pojedu už jedině AF na balkon


Hele lidi, fakt nechci být nějak impertinentní, ale už mě nebaví, jak se mě tady snažíte pořád přesvědčovat, že mám pěstovat něco jiného, než co pěstovat chci.

a) Že automatům nefandím, jsem tady už psal. Už jen ten samotný fakt osobních preferencí nevyžaduje žádné zdůvodňování a obhajování. Prostě je to můj výběr.

b) Pokud ale trváte na nějakém vysvětlování, tak:

1) Nelíbí se mi průměrný výnos na kytku u AF.

2) Většina AF nedosahuje kvality fotoperiodických kytek.

3) AF by mne ani nebavilo pěstovat. Rád si s kytkami hraju (zaštipování, vyvazování atd.). Automat prostě jen zasadíš, zaléváš a hnojíš - a kvete, kdy se sám rozhodne. Ale já se u "normálů" v klidu sám rozhodnu, kdy je začnu zatemňovat.

Old Post 04-08-2013 v 17:21 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

10.8. další aktualizace po týdnu - Veneno Příspěvek č. 21






Tak se dneska konečně ochladilo. Poslední dobu mi tady na slunci lezly teploty do opravdu obrovských hodnot - a to už kytkám moc neprospívalo. Dneska to ale bude fajn - a navíc od rána svítí slunce.

Taky mi včera poprvé(!) zmokly palice. Zatím se mi je od toho podařilo ochránit. A to je výhoda toho zatemňování - vždy, když večer přišly bouřky a vichr - tak už moje kytičky spokojeně vegetily v suché, tmavé a větrané chodbě.

Jinak přímo k Venenu: Ještě jsem se nezmínil o zaštipování. Veneno bylo zaštíplé poprvé hned nad druhým patrem technikou FIM. Z čehož mi vznikly 4 hlavní boční větve a jedna hlavní prostřední. A ta hlavní prostřední větev byla posléze zaštípnutá (také FIM), když začínala přerůstat ty boční větve - tak z ní vznikly 4 vrcholové paličky (je to tak lepší - jak na výnos, tak na ochranu před plísní, která se jinak v mohutných palicích vždy nějaká najde).

Naposledy upravil KOSMEJ 10-08-2013 v 09:00 AM

Old Post 10-08-2013 v 08:41 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

10.8. další aktualizace po týdnu - Euforie Příspěvek č. 22




Euforie v těhle vederech možná dozrávala rychleji, než jsem čekal, ale ještě ji nechám rozhodně do konce příštího týdne. Ještě uvidím, jak se to bude vyvíjet.

Euforie byla také zaštíplá nad druhým patrem (také FIM) - a vznikly z toho 4 hlavní větve. Euforie má tendence být takovým menším hustým keříkem. Proto je třeba od sebe trochu ty větve odtáhnout, jinak uprostřed vznikne taková houština, že tam ani žádná pořádná palice nevyroste. A právě proto čekám na roztáhnutí větví až těsně před květem (jinka to tam zase zaroste - a kytka se zbytečně vyčerpá na pidipalice v houštině).

Naposledy upravil KOSMEJ 10-08-2013 v 09:07 AM

Old Post 10-08-2013 v 08:47 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

10.8. další aktualizace po týdnu - 2 Euforie v mizerném substrátu Příspěvek č. 23



Tak. A teď tady mám ještě ty dva mrzáčky, které jsem týral v přeschnutém substrátu.

Ta menší Euforie už vytváří docela kompaktní palice. Je menší, tak to zvládá.

Ale ta větší (na 2. fotce) jen vypadá docela dobře. Palice vytváří, ale nejsou moc kompaktní a jsou docela listnaté.

Alespoň mám jasným pokusem ověřeno, jak sakra důležitý je substrát - a že když přeschne, tak je vhodný jen do kompostu.

Naposledy upravil KOSMEJ 10-08-2013 v 09:12 AM

Old Post 10-08-2013 v 08:49 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

11.8. - nedělní fotky Příspěvek č. 24





Tak jsem využil lepších světelných podmínek pro nafocení mnou favorizovaných kytek. Zároveň jsem k tomu nafotil výsledky FIM-záštipu.

1. a 2. foto: Veneno

3. a 4. foto: Euforie

Možná jsem dnes udělal hloupost - a trochu pohnojil Euforii slepičáky, i když jim plánuju sklízet cca za 14 dní (a dokonce trochu mám pocit, že je květ zhruba týden napřed). Hnojil jsem Veneno a ty Euforie v mizerném substrátu - a napadlo mě, že po těch vedrech a častém zalévání bude Euforka potřebovat ještě nějaké živiny - a tak jsem k ní trochu slepičáků nalil.

Ještě jsem nikdy nehnojil slepičáky 14 dní před sklizní. Ale i tak mám dojem, že s tím smradem je to trochu pověra, ktrerá vznikla tak, že si to borci lejou na stonek a na spodní větve - od kterých zasmrádne sklizeň. A dosat možná to nemají dostatečně vykvašené a dostatečně promixované v zálivce.

Kytka "nežere" hovna, ale živiny v nich obsažené - tedy by sklizeň neměla smrdět, když vše uděláte správně a nelejete si to na nadzemní část kytky. (Já pro jistotu ještě po pohnojení trochu zaliju čistou vodou povrch substrátu, aby se hnojivo dostalo dovnitř.)

Naposledy upravil KOSMEJ 11-08-2013 v 17:12 PM

Old Post 11-08-2013 v 16:04 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cagan
Nový Člen

Karma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% PěstitelskáKarma uživatele cagan - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 25

krásně rostlé kvítka...nicméně polemice o hovnech, polévání větví a flushingu nevěřím ani za mák

Old Post 11-08-2013 v 21:05 PM
cagan je offline   Profil uživatele cagan   Find more posts by cagan   Foto galerie člena cagan   Click here to Send cagan a Private Message   Add cagan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od cagan
krásně rostlé kvítka...nicméně polemice o hovnech, polévání větví a flushingu nevěřím ani za mák


No, zakrátko to už nebude o víře, ale o zkušenosti. Uvidím.

Old Post 12-08-2013 v 19:48 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 27

Ahoj! Kytky máš moc pěkné. Vždy jsem byl spíš zastáncem kvality na úkor kvantity nepřemýšlel jsi o SCRoG(u) ?

Další věc, zjištění z letošku: kytky zdaleka nepotřebují toliko živin jako jim my pěstitelé dáváme.. Mám tento rok v kokosu nějaké chilli... kytky byly dříve v hlíně, kterou jsem vypral ve vodě a čisté kořeny následně zasadil do kokosu. V kokosu jsou už přes 2 měsíce a hnojeny byly 2x hnojivem do kokosu. Průběžně sklízím papričky a pálí jako ďábel! žádné nedostatky na kytkách vidět nejsou.. Samozřejmě připouštím, že paprika a konopí mají určitě jiné nároky na živiny, ale...

Polovina dekády + matkárna ve skleníku (2012) http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63753&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 12-08-2013 v 21:19 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 28

Apropos, proč ti tady píšu. Příspěvek 24, fotka 2 a 4, chci se zeptat nač tam necháváš takovou drobotinu? kdybys to hned ze začátku ostříhal a nechal jen pořádné palice, kytka nemusí investovat energii do těchto malých... Dřív jsem se bál zasahovat do rostlin nějakým radikálním způsobem a dodnes to nedělám pokud to není nutné, ale jsou rostliny/odrůdy u kterých to výrazně přispívá ke zlepšení výnosu nebo jeho kvality

Polovina dekády + matkárna ve skleníku (2012) http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=63753&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 12-08-2013 v 21:22 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od vinczenzo
Apropos, proč ti tady píšu. Příspěvek 24, fotka 2 a 4, chci se zeptat nač tam necháváš takovou drobotinu? kdybys to hned ze začátku ostříhal a nechal jen pořádné palice, kytka nemusí investovat energii do těchto malých... Dřív jsem se bál zasahovat do rostlin nějakým radikálním způsobem a dodnes to nedělám pokud to není nutné, ale jsou rostliny/odrůdy u kterých to výrazně přispívá ke zlepšení výnosu nebo jeho kvality


Tak tenhle dotaz jsem vlastně čekal už od chvíle, kdy jsem to nafotil. Nechávám to být, protože:

a) Moc takových pidipalic tam není (kousek nad nimi jsou už normálně tvrdé paličky).

b) Těch pár pidipalic je jak flusnutí vzhledem k celku kytky - nemyslím, že bych jejich otrháním dosáhl nějak mohutnějších palic nad nimi.

c) I pro tuhle drobotinu najdu využití v mastech. Dávat pořádné tvrdé palice do mastí je mi vždycky líto, tak takhle to bude alespoň jasné, jaké tam dám.

A co se týká té potřeby živin, tak třeba Euforie v čerstvém zahradnickém substrátu od Agra mi předminulý rok začaly vykazovat akutní nedostatek fosforu a draslíku už tak po 3 týdnech bez hnojení (po přesazení do velkého květináče). Ale asi taky záleží na modelu. A obecně si myslím, že kvalitní substrát je základ. A v kvalitním substrátu není ani nutno moc hnojit. A v nekvalitním nepomůže ani hnojení - viz ty dva moji mrzáci v přeschnutém starém substrátu.

Old Post 14-08-2013 v 18:21 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

18.8. další aktualizace po týdnu Příspěvek č. 30



1. foto - balkón (v popředí Veneno, potom 2 Euforie v mizerném substrátu)

2. foto - Euforie - Dead plant staying

Protože Euforie (2.foto) je opravdu už zralá, sklízím. Od včerejšího večera je držena ve tmě. A dneska ji čeká sklizeň. Před sklizní, ji šoupnu ještě tak na cca hodinku na světlo - a pak ji čeká vyrvání, spaření kořenů - a pak visení.

Old Post 18-08-2013 v 08:30 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPapa
Nový Člen

Karma uživatele PanPapa - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 31

Nazdar
Máš to pěkné,akorát akorát to název topicu je zavádějící
spočítej si zakolik chodíš do rachoty na hodinu a kolik ses na tech max 200g naběhal abys kvetl.holt kluci z hor to mají složitější,souhlasím že AFka stojí zahovno.venku je to taková šepled a ve skleníku to plesniví a pokulhává v chuti nebo výnosu,každá kytka je jiná..
Jo a to spaření kořenů je nějaký šamanský rituál ?

Old Post 20-08-2013 v 17:40 PM
PanPapa je offline   Profil uživatele PanPapa   Find more posts by PanPapa   Foto galerie člena PanPapa   Click here to Send PanPapa a Private Message   Add PanPapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od PanPapa
Nazdar
Máš to pěkné,akorát akorát to název topicu je zavádějící
spočítej si zakolik chodíš do rachoty na hodinu a kolik ses na tech max 200g naběhal abys kvetl.holt kluci z hor to mají složitější,souhlasím že AFka stojí zahovno.venku je to taková šepled a ve skleníku to plesniví a pokulhává v chuti nebo výnosu,každá kytka je jiná..
Jo a to spaření kořenů je nějaký šamanský rituál ?


Ještě mě teda nenapadlo přepočítávat nošení květináčů na hodinovou mzdu - a) protože ani nevím, jakou bych měl hodinovku, když většinu mých příjmů tvoří nepravidelné provize z realizovaných obchodů. - b) těch pár metrů do chodby mě fakt netíží (horší je zorganizovat den, abych to stihl včas vyndat/zandat /nebo někoho na to znásilnit, aby to udělal místo mě/)

A šamanský rituál? Možná. Z počátku jsem k tomu přistupoval jako k pověře, která nemůže uškodit. A teď jsem si téměř jistý, že to pomáhá (jak na chuť, tak na účinky). Neptej se mě: "Proč?" Protože to nevím, teorií jsem slyšel dost, ale nevím, co je pravda.

Old Post 21-08-2013 v 18:17 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2355060 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív