Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Ekonomický pěst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

23.8. - Veneno Příspěvek č. 33



Tak právě jsem musel odstranit pár vrcholků velkých palic - kvůli plísni. Moc tomu nerozumím, kde se tam ta plíseň vzala. Doposud palice zmokly jen jednou - a to jsem jim na noc pustil v chodbě větrák - a druhý den svítilo celý den slunce.

Je to divné, ale koukám, že na groweru se s tím potýká víc lidí.

Fotka č. 2
- na pravé straně části palic bez plísně
- na levé straně plesnivé části palic

Old Post 23-08-2013 v 16:14 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPapa
Nový Člen

Karma uživatele PanPapa - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 34

Já si také pohrával s myšlenkou na zatmívání,ale v létě mám tak málo času..je to velmi limitující jak píšeš a šel bych do toho asi jen pokud bych pěstoval pro trh,což nedělám.já zvolil taktiku hledání nejrychlejší matky,držím ty mrchy pod 4koulí už 7měsíců,nic ekonomického vzhledem k tomu že klony hážu na kompost(dát je do oběhu neprověřené nechci).Smutné je že nejrychlejší strain co 1.kvete byl vyřazen z chovu už na jaře,matka se netvářila na řezání..
Přeju at plisen zkrotíš nůžkami,já musel AF ve skleníku sklízet předčasně ze stejného důvodu.máš asi náchylnou genetiku,nebo na kytky šahá too many people Já jel loni Skunk 1 od sensi s. a za 500.- 5kytek jak z řezu,sklizeno v půlce října a bez náznaku plísně,akorát sem musel sbírat housenky, skrývají se v palicích ,trimují kytku a všude serou.

Old Post 23-08-2013 v 17:38 PM
PanPapa je offline   Profil uživatele PanPapa   Find more posts by PanPapa   Foto galerie člena PanPapa   Click here to Send PanPapa a Private Message   Add PanPapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od PanPapa
Já si také pohrával s myšlenkou na zatmívání,ale v létě mám tak málo času..je to velmi limitující jak píšeš a šel bych do toho asi jen pokud bych pěstoval pro trh,což nedělám.já zvolil taktiku hledání nejrychlejší matky,držím ty mrchy pod 4koulí už 7měsíců,nic ekonomického vzhledem k tomu že klony hážu na kompost(dát je do oběhu neprověřené nechci).Smutné je že nejrychlejší strain co 1.kvete byl vyřazen z chovu už na jaře,matka se netvářila na řezání..
Přeju at plisen zkrotíš nůžkami,já musel AF ve skleníku sklízet předčasně ze stejného důvodu.máš asi náchylnou genetiku,nebo na kytky šahá too many people Já jel loni Skunk 1 od sensi s. a za 500.- 5kytek jak z řezu,sklizeno v půlce října a bez náznaku plísně,akorát sem musel sbírat housenky, skrývají se v palicích ,trimují kytku a všude serou.


No vidíš, mě osobně by zas přišlo únavné a časově zdlouhavé dělat ty tvoje selekce. Nota bene, že z principu odmítám příliš sponzorovat ČEZ a ty jeho pseudoekologické solární farmy.

Hele, princip je v tom, že stejně mám doma psy, kteří potřebují pravidelnou péči. Ráno vstávám v 8:00 - a rovnou vyhodím kytky na balkón - a v 20:00 stejně musím dát psům žrádlo, i když třeba se mnou jezdí na pracovní schůzky. A druhá věc je, že se nic neposere, když jednou za čas ty kytky nezatemníš. Nemělo by se tak stávat často, ale důležité je to na hlavně na začátku květu.

A plíseň bude OK, stejně to má holka za pár...

Old Post 24-08-2013 v 07:20 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 36

Letos je to s tou plísní pěkně na prd, objevovala se mi u kytek ještě v růstu, což mě dost zarazilo, pak 35tky vedra, sucho jak prase a lidi, kteří zatemňovali, taky chytli plíseň. Celkově se mi ten letošek moc nepozdává, samej extrém, nejdřív pořád chcalo a zima, potom zase neskutečně dlouho vedra bez deště.. Asi se nám to klima fakt mění.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 24-08-2013 v 08:50 AM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od MedvedBrtnik
Letos je to s tou plísní pěkně na prd, objevovala se mi u kytek ještě v růstu, což mě dost zarazilo, pak 35tky vedra, sucho jak prase a lidi, kteří zatemňovali, taky chytli plíseň. Celkově se mi ten letošek moc nepozdává, samej extrém, nejdřív pořád chcalo a zima, potom zase neskutečně dlouho vedra bez deště.. Asi se nám to klima fakt mění.


Tenhle rok je jeden z nejdivnějších roků na pěstování, co si pamatuju. Tak do půlky června jsme tady neviděli slunce (kytky taky rostly tak pomalu, že vypadaly, že nerostou). Za chvíli po tom jsem už musel začít zatemňovat - a přišly naprosto šílený a dlouhodobý vedra. A teď, jak se asi ochladilo, tak se probudily spóry plísní... No, snad jsem provedl dostatečně invazivní zákrok, aby to vydrželo OK do brzké sklizně...

Old Post 24-08-2013 v 12:09 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

smoke report - Euforia Příspěvek č. 38


Dneska vyzkouším Euforku. Vybral jsem maličkou paličku ze spodní větve (viz foto) Ani jsem nic jiného vybrat nemohl, protože větší palice ještě nedoschly. Ale i spodní pidipalice jsou pěkně lepivé.

Podstatu doplním později...

Old Post 25-08-2013 v 08:13 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indician
Stálý Člen

Karma uživatele indician - 10% PěstitelskáKarma uživatele indician - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 39

Jo, plisne jsou letos rozjety - a nejenom na konopi. Navíc automatky mi prijdou na plisne nachylnejsi, nez klasika strainy. A to teplo je podle mne spis na skodu - pres den pres tricet, k ranu pod dvacet - to se vlhkost pekne zvedne. Jsem na to zvedavej ted, zacinaji mlhy a zacinaji corky co berou vsecho, co je zeleny, ani to nemusi kvést :-(

Old Post 25-08-2013 v 10:05 AM
indician je offline   Profil uživatele indician   Find more posts by indician   Foto galerie člena indician   Click here to Send indician a Private Message   Add indician to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

smoke report - Euforia - po požití :) Příspěvek č. 40


Úvodem bych chtěl říct 3 věci:

1) Jsem ještě furt fest zhulenej - a to jsem tam tu paličku ani zdaleka nedal celou.
2) Mise Euforie úspěšná.
3) Slepičáky fakt nejsou cítit.

Na spodní paličku účinky fakt dobré. Myslím, že jsem správně vychytal dobu sklizně. Z palic nejsou vůbec cítit slepičáky. Ale pro tu správnou chuť teď sušina ještě potřebuje odležet. Myslím, že si z téhle kytky udělám archivní kytku a úrodu z ní zavoskuju s schovám.

Na Eufoii má rád, že je dostatečně silná - a navíc se přizpůsobuje potřebám člověka. Hodí se jak na koncert, tak na žvanění, tak na sledování filmů na gauči.

Navíc výhodou Euforie je, že i při opakovaném kouření pořád stejně silně zhuluje. a neodeznívá do tupé únavy. Nevýhodou je, že fachá strašně dlouho - a např. po prohuleném víkendu je člověk na hadry ještě v pondělí. Proto mne trochu děsí, že jako druhou alternativu pěstuju Veneno, co je kříženec Papa's Candy s Monsterem - což také nevypadá na žádnou slabotu.

Old Post 25-08-2013 v 12:30 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

30.8. - Euforie - zpracovaná Příspěvek č. 41






Dnes jsem naporcoval tu mou Euforii. Na tak malou kytku v celku slušné. Teď to ještě do zítřka nechám v šuplících - a potom už to napěchuju do sklenic.

Jak můžete vidět, palice před skladováním úplně rozporcuji, protože:

a) je to tak skladnější.
b) v uskladňovací sklenici takto mezi sušinou nebudou volná místa, čímž zabráním nežádoucí oxidaci.
c) mám lepší pocit z toho, že neuskladňuji zbytečně větve a listy.

Popis fotek:
1. foto: Celkový pohled - od leva: z vrcholových palic , potom z ostatní a úplně vpravo ze spodních palic (i ty spodní krásně lepí)

2. foto: Z vrcholových palic

3. foto: Z ostatních palic

4. foto: Ze spodních palic

5. foto: Detail

Naposledy upravil KOSMEJ 30-08-2013 v 15:14 PM

Old Post 30-08-2013 v 15:03 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

30.8. - Veneno - ve tmě čekající na smrt Příspěvek č. 42


Tak tohle je Veneno. Zhruba dnes před polednem jsem kytku stáhl do tmy, protože jsem usoudil, že už je úplně zralá. A tak ji zítra čeká smrt.

Old Post 30-08-2013 v 15:17 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

31.8. - Veneno visí, Euforie ve tmě Příspěvek č. 43




Zahradnický rok se mi pomalu chýlí ke konci. Veneno už visí - a vedle mám ty dvě trápené chudinky Euforie. Při pohledu na předpověď počasí na příští týden jsem se je rozhodl sklidit v neděli.

Old Post 31-08-2013 v 15:46 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9049390 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív