Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » bella 2013
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

a výsledek vám neukážu protože mi ji nějaký z.rd z..rvený ukradl

Old Post 15-10-2013 v 15:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od t.h.c.heater
a výsledek vám neukážu protože mi ji nějaký z.rd z..rvený ukradl

Taková škoda. Upřímnou soustrast :/


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Naposledy upravil frek 19-10-2013 v 21:49 PM

Old Post 15-10-2013 v 20:05 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
forkk
Stálý Člen

Karma uživatele forkk - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 51

Sice mě to mrzí, že si přišel o kytku, ale možná vzbuzuješ dojem, že 90 % fotek kytek co jsou v tomhle threadu jsou ty, co ukradli - o tom jako zakladatel tohoto vlákna a pěstitel většiny kytek co jsou tu vyfocený nic nevím - není to tak dlouho, co jsem je viděl naposledy...(a doufám, že ještě uvidím)

Možná bys měl uvažovat o svém vlastním vláknu, protože to že své příspěvky "lepíš" ke mně nebo i k jiným uživatelům (dokonce si tam "lepil" stejnou fotku co ke mně), to tady pak dělá dost nepřehledným a nějak neshledávám moc logiky v tom co děláš...

Zkus se nad tím zamyslet...

PĚSTUJ!

Old Post 16-10-2013 v 11:00 AM
forkk je offline   Profil uživatele forkk   Find more posts by forkk   Foto galerie člena forkk   Click here to Send forkk a Private Message   Add forkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
forkk
Stálý Člen

Karma uživatele forkk - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 52

Tak špatná zpráva:

omrzlé vrcholky kytek začali dost plesnivět, tak šla část pod kosu - nejsem z toho nadšený, ale znáte to o tom holubovi a vrabcovi....

Vzal jsem vrcholy u kytky v kopřivách - trichomy mléčné, ale ještě by to asi chtělo..., tak polovina jich tam ještě je - počkám do soboty...

Vysoká v kopřivách není plesnivá vůbec, ale ta má ještě hodně času...

velká v kýblu - většinu větví jsem vzal dnes - malé paličky, nejlepší vršky v hajzlu (plíseň), ale na mast fajn..zítra jdu pro zbytek...

Fialka v kýblu - vypadá dobře, pořádná kontrola zítra, kdyžtak taky vezmu zítra domů....

Uvidíme co smoke report...

Fota bohužel nejsou ... nebylo čím fotit a tlačil mě dost čas. Zítra vyfotím největší palice a zbytek

PĚSTUJ!

Old Post 16-10-2013 v 18:56 PM
forkk je offline   Profil uživatele forkk   Find more posts by forkk   Foto galerie člena forkk   Click here to Send forkk a Private Message   Add forkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

omlouvám se , účet radši zruším,nejsi první kdo si stěžuje ...pěstu zdar

Old Post 16-10-2013 v 21:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
forkk
Stálý Člen

Karma uživatele forkk - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 54

Tak většina se suší:

Obě co byly v kýblech, a také vzaty vršky (většina) položené v kopřivách -

Vcelku dobře to vypadá u fialky a položené v kopřivách ... ty jsou na kouř..
Zbytek předán na mast.

Předběžně odzkoušeno: stav vcelku v pohodě, byť možností genetiky jsem určitě nedosáhl. Příčiny: nic moc počasí, plíseň a v neposlední řadě já...

Ještě jsou zbytky - jedna zabržděná a pak z položené několik větví - chci to zkusit dojet do konce tj. do příštího týdne, hlavně zbytky položené (snad to nezplesniví všechno)

PĚSTUJ!

Naposledy upravil forkk 22-10-2013 v 06:24 AM

Old Post 19-10-2013 v 11:44 AM
forkk je offline   Profil uživatele forkk   Find more posts by forkk   Foto galerie člena forkk   Click here to Send forkk a Private Message   Add forkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
forkk
Stálý Člen

Karma uživatele forkk - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 55

Čus, pořádám malou anketu....

V kopřivách je ještě Bella, co není zralá (není osypaná, moc nevoní, ale je bez plísně) - teď spadlo všechno listí okolo a kopřivy totálně polehly - kytka je dost vidět. Materiálu mám pro sebe dost. Co s ní?

A) Nechat ji dojet, ikdyž je možnost prozrazení pole.

B) Seknout ji už teď - pole se osvědčilo a prozrazení je bohužel na věčné časy....

C) Něco jiného?

PĚSTUJ!

Old Post 22-10-2013 v 06:28 AM
forkk je offline   Profil uživatele forkk   Find more posts by forkk   Foto galerie člena forkk   Click here to Send forkk a Private Message   Add forkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 56

citace:
Původní příspěvek od forkk
Čus, pořádám malou anketu....

V kopřivách je ještě Bella, co není zralá (není osypaná, moc nevoní, ale je bez plísně) - teď spadlo všechno listí okolo a kopřivy totálně polehly - kytka je dost vidět. Materiálu mám pro sebe dost. Co s ní?

A) Nechat ji dojet, ikdyž je možnost prozrazení pole.

B) Seknout ji už teď - pole se osvědčilo a prozrazení je bohužel na věčné časy....

C) Něco jiného?

Zkus ji tam nechat. Pod svícnem je největší tma. A pokud vyloženě někdo nehledá kytky, nejspíš si ji nevšimne.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 22-10-2013 v 06:55 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
forkk
Stálý Člen

Karma uživatele forkk - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 57




Tak dnes poslední spodky z položené, do pondělí nechám zabržděnou Bellu a pak už taky půjde (už jsem musel odstranit chycené vršky - zatím jen pár). Sice by ještě potřebovala, ale raději zachovám místo pro pěstování.

Foto dnešních paliček ze spodků. Vždycky musím palice rozstříhat a sušit zvlášť, protože plíseň je fakt sviňa...

PĚSTUJ!

Old Post 26-10-2013 v 11:31 AM
forkk je offline   Profil uživatele forkk   Find more posts by forkk   Foto galerie člena forkk   Click here to Send forkk a Private Message   Add forkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-06-2019 - guerilla 2019 - 4 odpovědí
23-10-2013 - Balkon 2013 - 65 odpovědí
14-10-2013 - kanabia 2013 - 39 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1767800 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív