Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 22x Super Silver Haze pod GROW-MAX 250W (SOG)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

22x Super Silver Haze pod GROW-MAX 250W (SOG) Příspěvek č. 1






Tak jsem tu s dalším počinem

Stejně tak jako za minulé kolo patří velký dík kolegovi s nickem Mirex, tak za toto kolo patří obrovský dík kolegovi doxenon, on mi totiž umožnil konečně si vyzkoušet to, o čem už dlouhou dobu sním a to je metoda SOG (neboli Sea of Green). Z toho jasně vyplývá to, že řízky nechám jen pár dní zakořenit a pak hned přepnu na 12/12 a pojedu pouze na centrální palice, spodky budou nemilosrdně ostříhány.


Model:
22x Super Silver Haze - od člena doxenon, selekce mr. Bárt
- předpokládaná doba květu je 60-65 dní

Médium:
Light mix od Plagronu
kytky jsou v 2 a 2,5 l květináčích (petkách od coca-coly, mají tu výhodu, že jsou uzký a vysoký, to znamená, že se jich i na malou polochu vejde poměrně hodně, nacpal bych jich tam dokonce 32, ale to už by bylo asi moc)

Metoda:
Sea of Green

Světlo:
(stejně jako v minulých kolech)
GIB Growth Spectre MH 150W
PHILIPS MASTER SON-T PIA PLUS 250W s regulovatelným předřadníkem Grow-max 250W

Hnojky mám pořád od Biobizzu (časem bych chtěl určitě vyzkoušet JIDB) a konečně jsem pořídil pH metr, tak pokud vydrží, tak by měly holky dostávat to správné pH po celou dobu.


Chtěl bych vyzdvihnout kvalitu řezů od doxenona, takhle krásný řízky jsem ještě nikdy neměl a to už jsem bral řízky od poměrně dost více či méně známých matkářů. Klobouk dolu a ještě jednou moc děkuji!



.

Old Post 06-05-2013 v 10:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

1. den růstu Příspěvek č. 2



A takhle vypadaly po zasazení...

Old Post 06-05-2013 v 10:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

1 den 12/12 Příspěvek č. 3


V pátek jely první den na 12tihodinové periodě. Vypadají úžasně a opravdu rychle nahodily kořeny až ke dnu květníku. Svítím stále MHčkem. V neděli zkosim druhou skříň, tak půjdou tam a ověřím si teorii jednoho bývalého člena, který vždy tvrdil, že nejdůležitější období v celém životu kytky je prvních 14 dní květu a toto období (pokud teplota dovolí) budu svítit 250W, zbytek květu uvidím ještě podle toho, jak to půjde.

Old Post 10-05-2013 v 23:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

6 dní 12/12 Příspěvek č. 4



275W

Holky jedou fakt pěkně.
Bylo mi doporučeno opravdu důsledně oholit spodky, ale když ty kytky jsou zdravý a krásný i dole, to mi bude trhat srdce, až to budu dělat

Old Post 15-05-2013 v 20:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

8. den 12/12 Příspěvek č. 5




Občas jsou pro zpestření potřeba i fotky za světla

Máme tu 8. den květu, připomínám, že na růstu byly jen 4 dny.

Holky mají cca. 30-35 cm

Teplota: 28-30 °C

Vlhkost: 50-60%

pH: 6,4

EC: ???


Zatím to jede všechno parádně. Včera v noci jsem provedl preventivní postřik bioolem, protože těch třásněnek mám v bytě až až... Ale SSH to ani nepotřebují, není na nich ani náznaku, že by je něco žralo. Na okně mám ještě další řízek SSH a všechny ostatní jsou trochu ožraný, ale SSH prostě ne i ty kytky na okně jsem stříknul bioolem, ale tady už bude možná potřeba i nějaká chemka... ale to sem do tohohle vlákna nepatří.

Asi tak v úterý proběhne již zmiňovaná manikúra spodních pater. Bude jich škoda.

Old Post 17-05-2013 v 08:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

10 dní 12/12 Příspěvek č. 6




Už bych docela potřeboval, aby přestaly růst
včera jsem oholil spodky a během posledních 2 dní vyjely snad o 10 cm. Koukám, že nejlepší fakt zasadit do hlíny a rovnou přepnout na květ. Tak příště

Old Post 19-05-2013 v 15:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

12 dní 12/12 Příspěvek č. 7


Proboha už přestaňte růst!!!

Kytky mají kolem 55cm, moje rezerva, o kolik ještě můžu zvednout lampu, je max. 10 cm, pak by muselo přijít na řadu nějaký radikálnější řešení a to opravdu nechci.
Skoro mi přijde, že největší boom v růstu začal hned po tom, co jsem oškubal spodní patra. Možná je to jen pocit, ale spíš ne. Příště to nechám radši až fakt na ten 14 den, jak jsem původně plánoval, ale kvůli úspoře času v budoucnu jsem to udělal už po 8 nebo 9 dnech a asi to nebyl zrovna šťastný nápad, protože se to tak vytáhlo, že nakonec budu muset oholit další patra, které nemají šanci na pořádné prosvícení.

Z fotek můžete vidět, že už opravdu moc nemám kam zvedat lampu, díky přibívající zeleni mi samozřejmě i stoupla teplota a bojím se, že už prostě nejsem schopnej odjet kolo, kdy nebudu mít lampu nejvýš, co to jde, a stejně to bude málo blbý 4 dny na růstu...

Old Post 21-05-2013 v 22:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 8


Já ti to říkal kámo, přepni je hned, jsou to ludry táhávý :-) ale vidím že jsou v dobrých rukou, tak hodně štěstí a tohle tě čeká :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 22-05-2013 v 12:57 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

14 dní 12/12 Příspěvek č. 9






Jsem kokot a jsem výškově na limitu svých možností
















Tady je vidět to opatření proti světlu ke kořenům. I když si myslim, že ta etiketa toho moc nepropustí, tak ji ještě taky přelepím, až bude chvilka.












Takhle teď holky vypadaj, už jsou tam jasný náznaky květu, ale ještě aby tak už chtěly přestat růst, teď dávaly opravdu 5cm denně

Old Post 23-05-2013 v 17:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

19 dní 12/12 a řešení situace Příspěvek č. 10






Tak jsem tu zase a tentokrát už konečně s dobrou zprávou.

Holky dostaly nový domov, tady se můžou táhnout klidně dál a nebude to dělat vůbec žádnej problém, ale samozřejmě doufám, že už růst nebudou. Teď mají cca. 90 cm, což je z původních 15-20 cm docela masakr Ale na to, co ukážou, se už teď moc těším.

Koupil jsem od zdejšího člena Homebox Silver L (100x100x200 cm). Je to až moc velký, zabírá mi to tu docela dost místa, ale dá se to, 120 by se mi sem už nevešla. Ale 80ka by byla ideální, tak časem třeba vyměním.

Holky čeká vzhledem k jejich výšce ještě jedno očištění od spodků. Už se těším na ty salámky
































Vedle tohoto kola mám rozjeto ještě jedno a to 8x Sweet Mendobog pod 150W. Máte někdo zkušenosti, jak moc se tahle odrůda táhne? Matkář mi jaksi na tuto otázku neodepsal...

Old Post 28-05-2013 v 22:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

24 dní 12/12 Příspěvek č. 11





SSH vypadají dobře, dostatek místa jim prospívá, jen musím vymyslet, jak je uvázat, aby se pak pod tíhou palic nekácely.
































Tady fotky druhý skříně a 8x SMBog pod 150W - 5 dní na květu.

Old Post 02-06-2013 v 15:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

30 dní 12/12 Příspěvek č. 12






Takže jak pokračujeme? Já myslím, že dobře. Musím se přiznat, že na kytky teď nemám vůbec čas, takže je jen jednou za pár dní zaleju a to je vše. Bohužel nemám čas se na ně koukat 10x denně a povídat si s nima jako vždycky ale to zas přijde...

Trochu se mi zas něco dělá na listech, trochu lítá pH, ale neřeším to, ony to zvládnou a navíc jsem zjistil, že čím víc se s hovnem maže, tím víc víte co....

Holky už tvoří kompaktní květy, v boxu je jim rozhodně líp, než by jim bylo ve stísněném prostoru ve staré skříni, takže si myslím, že jsou jakž takž spokojený. Už nádherně voní a cukrují se, bude to mňamka.

pH: vstup: 6,4; výstup: 6,1-6,3
EC: ???
teplota: ??? (prostě v pohodě)
Nastavení předřadníku: 275W

Čeká nás ještě 35 dní a moc se na to těším, až to bude.

Old Post 08-06-2013 v 18:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

pokračování... Příspěvek č. 13



Tahle holka je nejmenší a nejkompaktnější a má pouhých 55 cm. Pak jsou tu 2 holky, co mají cca. 80 cm, jinak všechny ostatní kytky mají uctyhodných 100 cm. Upřímně doufám, že se tato výška pozitivně podepíše na výnosu. Asi si říkáte, kolik si jako představuju, že tam budu mít. Pokud by tam bylo méně jak 200g, určitě by to bylo zklamání, pokud by tam bylo 220g, byl bych spokojen a řekl si, že se kolo povedlo. Ale pokud by tam bylo 250g, tak bych byl úplně nejvíc šťastnej a skákal do stropu. Ale na to je ještě dost času... Na druhou stranu, člověk by neměl být přehnaně náročný a měl by být rád za každý kolo, kdy mu kytky přežijou až do úplnýho a zdárnýho konce

Old Post 08-06-2013 v 18:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

32 dní 12/12 Příspěvek č. 14






Jen přidám ještě pár fotek.

Začíná to hezky vonět

Old Post 10-06-2013 v 23:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15


Achjo, zas to akorát vořu. Kytky už nejsou tak spokojený jako na začátku...

Zvednul jsem lampu, přidal ještě jeden ofuk.

Holky budou asi trochu zasolený, teď jim dám týdenní půst od hnojek a dostanou jen vodu a enzymy. Na listech je vidět deficit hořčíku. Achjo achjo achjo...

Old Post 12-06-2013 v 17:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16





Tak dneska proběhl plánovaný průplach alá sprchování koček ve vaně. Pokud se mi to podaří už neposrat, tak by tohle kolo pořád nemuselo skončit úplně špatně. Před námi je ale ještě dlouhých a perných 30 dní, z nichž posledních 14 bude bez hnojiv. Nyní jsem prolil holky úctyhodným množstvím vody a příští zálivka bude pouze voda s enzymy a další už bude obsahovat poloviční dávku hnojiv než je v tabulce. Mám ale i dobrou zprávu a to takovou, že už konečně nastává ta fáze, na kterou jsem se nejvíc těšil a palice se začínají pomalu ale jistě nafukovat, což mi dělá radost.






citace:
Původní příspěvek od doxenon
Nepodceňuj se kámo, seš jen moc zbrklej a snažíš se jim dávat tu nejlepší péči ale oni toho zase tak moc nepotřebují.
Psal jsem to už několikrát, tady platí že míň znamená víc. Já už ani nepotřebuju ec měřák, poznám to na nich podle barvy co potřebují ale měl sis ho určitě pořídit a věděl bys hned ze začátku kde děláš chybu a jak ti žerou. PH + EC, jedna z nejdůležitějších věcí, když jsou v pořádku, tak potom už jenom jedééééééééééš ......


Děkuju moc za podporu, kamaráde. Jak už jsme si psali, objednám tu sadu JIDB s EC metrem a snad už to bude jen a jen lepší. Ale máš pravdu, nejradši bych jim dal modrý z nebe, ale ve výsledku to znamená, že jim dost ublížím.












Naštěstí ve druhém boxu to jede pěkně. Tady jsem doposud hnojil taky podle tabulky, ale raději dávkování snížím, protože mi přijde, že například s dusíkem jsou na vrcholu toho, co zvládnou v pohodě přijmout a nerad bych, aby se opakovala situace s SSH. Takže podle tabulky ano, ale jen 1/2 až 3/4 koncentrace, než jsou tam uvedeny. Jediné, co mi zde dělá starost je výška rostlin. Jak můžete vidět z fotek, tak holky už moc nemají kam růst, ale vzhledem k tomu, že mají za sebou již 16 dní květu, tak doufám, že se růst zastavil a výška rostlin se zvýší jen jak se budou nafukovat paličky.

Old Post 13-06-2013 v 21:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9917540 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív