Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Villainův out White russian
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Villainův out Příspěvek č. 1


Zdar

Tak jsem se rozhodl založit své první téma.

Model
4x White russian z řízků od zdejšího člena

Pěstební médium
Biobizz All-Mix
Perlit
Keramzit

Pěstební nádoby
malé květináčky pro zakořenění
6,5 l květináče
20 l kýble

Hnojiva
BioBizz Starters Pack - (1 l Bio-Bloom, 1 l Bio-Grow, 500 ml TopMax,250 ml BioHeaven, 250 ml RootJuice)
Atami - PK 13-14

Rostliny zatím nechám v malých květináčkách, aby líp zakořenily. Za týden je přesadím do 6,5 l květináčů a později až se vytáhnou tak je přesadím do kýblů.

Téma se pokusím aktualizovat každý týden a pokud máte nějaké rady tak pište sem nebo do Pm budu rád.

To je ode mě prozatím vše. Díky a pěstu zdar

Naposledy upravil Villain 15-04-2014 v 22:05 PM

Old Post 27-04-2013 v 15:47 PM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 2



Zdravím

Týden uplynul a já jsem zde s aktualizací jak jsem řekl.

Dnes jsem kytky přesadil do 6,5 l květináčů ve kterých teď budou po delší dobu. Zatím zalévám jednou týdně a do zálivky přidávám BioBizz RootJuice 2 ml/l. Od příštího týdne začnu pomalu přidávat BioBizz Grow.
pH zálivky okolo 6 - 6,5
Snad se zlepší počasí a konečně vysvitne slunce.

Old Post 03-05-2013 v 14:57 PM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 3

Zdar, vidím špatně nebo už je máš nakvetlý?

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 03-05-2013 v 15:27 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Slick-ace
Zdar, vidím špatně nebo už je máš nakvetlý?


jo ty nakvetlý byly už když jsem je koupil, ale to by problém být neměl ne?

Old Post 03-05-2013 v 15:35 PM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 5

Mě by to vadilo ja bych nekoupil nakvetle řizky ,přeju ti at ti to nezhermy,,,,,,

Old Post 03-05-2013 v 16:06 PM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 6

Kvalitni matkař

Old Post 03-05-2013 v 16:07 PM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Podle mě to docela vadí, pokud to nedáš pod lampu na 16/8 tak nevím nevím jak ti to pojede. Venku je jetě málo světla navíc to že si řízky jsou už nykvetlé buedš kytku hodne streosvat, muže to vést k hermení

Old Post 03-05-2013 v 16:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 8

No problém může i nemusí. Buď se v pohodě přepnou na růst bez stresu anebo sním. To uvidíš až časem.
Máš je od někoho z gorweru? Já bych je nakvetlý nekoupil.
Už mám podobnou zkušenost.

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 03-05-2013 v 17:57 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Villain
Stálý Člen

Karma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% PěstitelskáKarma uživatele Villain - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 9


Tak teď nevím co s tím. Počkat co se s tím stane nebo koupit nové řezy? Nechci aby peníze co jsem do toho dal přišly vniveč kvůli hermačům.
zde jsem ještě vyfotil jak to vypadá zblízka.

Old Post 03-05-2013 v 19:18 PM
Villain je offline   Profil uživatele Villain   Find more posts by Villain   Foto galerie člena Villain   Click here to Send Villain a Private Message   Add Villain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 10

Já bych sehnal další, tyhle ale nevyhazuj, uvidíš jak to dají/nedají. Pokud u nich budeš pravidelně, uhlídáš i ty nové před případným pylem.. .

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 03-05-2013 v 22:33 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 11

Nakvetlé jsou dost, sežeň jinačí. Z Frisianů mi taky občas lezou chlupy, ale toto už je extrém. Navíc White Russian není zrovna kytka na outdoor, měl jsem je loni z Vídně a žádnej zázrak. Ale třeba máš lepší pheno..

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 03-05-2013 v 23:27 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Azachyel
Stálý Člen

Karma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% PěstitelskáKarma uživatele Azachyel - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 12

tak tak nakvetlí sou hodne, jeste je zkus trocha oholit a dej je nekam kde mas nejvic svetla celej den a mohli by se zpet prepnou, akorat se ti muze stat ze to nebudou takoví kytky jaký by bykli kdyby to jelo normalne bez stresu, ja bych je nechal ale prikoupil bych aspon dva pekný nenakvetlí řezany at mas vysledek jasnej at to roste

Old Post 04-05-2013 v 07:50 AM
Azachyel je offline   Profil uživatele Azachyel   Find more posts by Azachyel   Foto galerie člena Azachyel   Click here to Send Azachyel a Private Message   Add Azachyel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Tak ma nakvetlý řezy, tady z toho děláte vědu, já měl za tu dobu co pěstuju nakvetlejch kytek a řezů hromady a žádný problémy nebyli, dokonce jsem dával ven i zralou kytku z pozaokna, ostřihal jsem jí palice a pak krásně obrazila a ve finále to byla největší kytka.
http://grower.cz/forum/showthread.p...1452#post361452
Tady nejaky info.

Naposledy upravil 04-05-2013 v 11:54 AM

Old Post 04-05-2013 v 08:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od MedvedBrtnik
Nakvetlé jsou dost, sežeň jinačí. Z Frisianů mi taky občas lezou chlupy, ale toto už je extrém. Navíc White Russian není zrovna kytka na outdoor, měl jsem je loni z Vídně a žádnej zázrak. Ale třeba máš lepší pheno..


tak to já musím oponovat, bereme z Vídně z FF řezy rusů už pátým rokem a bezproblemu......

Old Post 04-05-2013 v 11:09 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 15

Whiskey_777: Nepsal jsem, že s tím byly problémy, psal jsem, že mě Rusák neoslovil a z těch asi 10ti modelů, co jsem loni pěstoval, byly slušný tři: Sensi Star, Somango, Wonder Woman. V indooru teda ještě OG Kush 18, ale ten venku nedojížděl vůbec. Asi jsem od toho čekal moc, ale byly to prostě obyč brčka, ani z jedné jsem si na prdel nesdnul, když to tak řeknu. Nebo respektive z Wonder Woman jo, ale ta dojela v půlce listopadu. Samozřejmě na kouření to stačí a není to špatný, ale to můžu pěstovat normál venkovky, které v poho dozrávají na přelomu září/říjen a nebudu mít tolik šedin z plísně a počasí.

to Mirex: Podle mě tady z toho nikdo nic nedělá, každej doporučil dle svýho mínění to nejlepší, kámoš to dělal tak, že zasadil v březnu, od května zatmíval, v červnu ostříhal palice a kytku nechal znovu narůst a pak sklízel znova. Brka z toho byly luxusní, hermení neproběhlo, kytky zdravý. Ale doporučil bys sázet nakvetlý klony záměrně? Asi ne, co?

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 04-05-2013 v 22:57 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

MedvedBrtnik:Rozhodně ne, ale hned píšete jak mu to zhermí a kdesi cosi, navíc je to novej člen a to člověku zrovna dvakrát na úsilí nedodá.

Old Post 05-05-2013 v 08:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-10-2015 - Villainův out 2015 - 96 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2768080 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív