Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Fruit spirit nebo Mazar
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Sixos
Nový Člen

Karma uživatele Sixos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 24  

Obecné Fruit spirit nebo Mazar Příspěvek č. 1



Ahoj groweri potreboval bych identifikovat tuto odrudu mel by to byt Mazar alr me se zda ze to je Fruit...Jedu totis obe odrudy ale zda se mi ze ten co mi delal rezy to spletl v oznaceni..
Dik moc za radu...

Old Post 01-04-2013 v 11:13 AM
Sixos je offline   Profil uživatele Sixos   Find more posts by Sixos   Foto galerie člena Sixos   Click here to Send Sixos a Private Message   Add Sixos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 2

čus, přesunul jsem ti to do odrůd a šlechtění

každopádně tyhle pokusy o identifikaci něčeho jsou většinou marný i ze skvělejch fotek, pokud jedeš obojí tak si to srovnej sám podle vzrůstu, vůně a tak
podle těch dvou fotek by ti poradil možná tak sám matkař, co snad ví co drží a jak se to chová

Old Post 01-04-2013 v 12:01 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixos
Nový Člen

Karma uživatele Sixos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 3



dik za presun ;-) ja myslel ze to mam v dobre sekci..
inac matkar jede ze semen mazara a fruita co sem odnej bral ale mam pocit ze fruit je mazar a mazar je fruit ze proste popletl popisky...i podle fotek co jsem nasel by to tak i sedeli i vune se mi tak zda ale jenpotrebuju muzu tu dat foto i te druhe

Old Post 01-04-2013 v 12:22 PM
Sixos je offline   Profil uživatele Sixos   Find more posts by Sixos   Foto galerie člena Sixos   Click here to Send Sixos a Private Message   Add Sixos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 4

Ahoj, co jsem mel Mazara ja, tak behem kvetu skoru vubec nebyl citit, takze bych za mazara povazoval tu min vonici rostlinu. A to co je na fotce mi jako mazar moc nepripada, pokud muzu soudit... :-)


VÝPRODEJ VYBAVENÍ 2021:
Střihač trimpro rotor - 15 000,-
Ventilátor AIRBOX 500m3 - 3 500,-
Různé vybavení - od 100,-


330w LED / Big Bud ze semen / Amazon
6x Nebula - 400w MH+HPS HYDRO
6x Bubba Kush - 400w MH+HPS HYDRO
Texada Timewarp (400w a 250w) - selekce, matky, klony
4x Sensi Star, 1x Agent Orange - 250w HPS hlína No. 4
3x Orange Bud, 1x OG Kush, 1x ERSB 125w CFL/250w HPS hlína No. 3
4x Mazar 1x Euforia - 125w CFL/250w HPS hlína No. 2
4x L.S.D. 1x Big Bud XXL - 125w CFL/250w HPS hlína No.1
Out 2011 - Khola (?)

Old Post 01-04-2013 v 12:32 PM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixos
Nový Člen

Karma uživatele Sixos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 5

pofle popisku od matkare to prvni dve mel byt mazar
a ty druhe fruit.. ale podle me je to obravene

Old Post 01-04-2013 v 12:34 PM
Sixos je offline   Profil uživatele Sixos   Find more posts by Sixos   Foto galerie člena Sixos   Click here to Send Sixos a Private Message   Add Sixos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-04-2011 - Fruit spirit-zkusenosti - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3825600 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív