Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Reklamace semen?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 1

Zdravim. Chci se zeptat, jestli má někdo zkušenost s akcema typu 2+1zdarma u semínek. Konkrétně na semenakonopi cz (3+1) a na Taogrowshopu(2+1). Jsou tam nějaké podmínky? Díky za info pokud někdo má.

2007-No name
2009-AFG, BD, WW, WS, NN
2011-Bd, Dp, Passion#1, Ppp, KC36 a kříženci

Old Post 28-02-2013 v 19:29 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Zdar TH, ja mam skusenosti z 5semen vzdy dostanu 3ti zdarma
Bonusova semena nesmi byt drazsi nez ta nejlevnejsi.

Naposledy upravil 28-02-2013 v 21:52 PM

Old Post 28-02-2013 v 20:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chmelomok
Nový Člen

Karma uživatele Chmelomok - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 3

Čo sa týka predaja semien musím pochváliť eshop 5semen.cz Často od nich objednávam a vždy jednanie do pohody, na akúkolvek otázku veľmi radi odpovedajú, semena majú čerstvé a dobre uskladnené pretože doteraz som mal pokaždé 100% klíčivosť.
Vždy do 3 pracovných dni bolo osivo doma Za zmienku stojí ich akcia 2+1 zdarma.


Naopak BIOPLANTS Brno majú semená pekne nahovno. Kúpili sme od nich semená Kanabia a z 10 vyklíčilo 5 ks a z tych 5 ks vyliezli 2 kusky z hliny a aj tie na druhý deň chcípli. Kamarát to tam bol reklamovať a chytrák za pultom mu povedal, že semená sa dávajú klíčiť do čistej vody a nie do obrúskov a nevymenil mu ich a ani nevrátil peniaze a odkázal ho na Kanabiu. Zaujimavé, že doteraz som takto kličil vždy a s čerstvými semenami nikdy problém nebol.
Pozeral som ich ponuku a predávajú odrody, ktoré už pomaly 2 roky nikde nekúpite, takže čerstvé určite nebudú. Semena z BIOPLANTS Brno už nikdy. A počítam, že ostatne reklamácie by u nich pochodili rovnako.

pivo neni víno

Old Post 10-03-2013 v 13:38 PM
Chmelomok je offline   Profil uživatele Chmelomok   Find more posts by Chmelomok   Foto galerie člena Chmelomok   Click here to Send Chmelomok a Private Message   Add Chmelomok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 4

OMFG. Reklamace semen? Reklamujete mouku ( v tomto případě levnou mouku z Penny Marketu, vona Kanabia není nějaká ultrabanka) , že se vám nepovedla buchta? Zajímavé, fakt to těm G.shopákům nezávidím, já bych se tomu člověku asi vysmál do tváře.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 10-03-2013 v 19:26 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chmelomok
Nový Člen

Karma uživatele Chmelomok - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
OMFG. Reklamace semen? Reklamujete mouku ( v tomto případě levnou mouku z Penny Marketu, vona Kanabia není nějaká ultrabanka) , že se vám nepovedla buchta? Zajímavé, fakt to těm G.shopákům nezávidím, já bych se tomu člověku asi vysmál do tváře.


Vzhladom k tomu, že sme (okrem mňa) študenti a 1400 Kč pre nas nie je malo, tak nas to dosť nasralo. No jasne bola to blbosť kupovať semena od Kanabie mňa by to nikdy nenapadlo kupiť, ale stalo sa.

A prečo sa vysmiať? Veď keď niečo predavam, tak zato aj nejako ručim nie? Jasne, ťažko sa dokazuje, že to su tie semena, ktore predali a mohol bych ich takto kde kto oj*bať, ale keď to funguje u seedbanky, tak prečo nie v grow shopoch.
Ale chapem to...srať na zakaznika, veď peniaze sa sypu, obchod šlape a bez par tupcov to prežijeme

Každopadne je to poučenie do buducna.

pivo neni víno

Old Post 10-03-2013 v 21:27 PM
Chmelomok je offline   Profil uživatele Chmelomok   Find more posts by Chmelomok   Foto galerie člena Chmelomok   Click here to Send Chmelomok a Private Message   Add Chmelomok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 6

vyjelo mi 7-8 ?z 10ti (kannabia)

Old Post 10-03-2013 v 21:44 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 7

Chmelomok: Úplně jednoduše Ti vysvětlím, v čem je rozdíl, když reklamuješ u seed banky a obchodníka. Seed banka je producent semen, tudíž jich má v zásobě na kila a několik semen, která Ti nevzejdou, je pro ně ani ne korunová položka. Naproti tomu Grow Shop je od nich musí koupit (případně ještě od nějakého velkoobchodu - častější varianta,) má na nich rabat řekněme 30 procent. Když je vyreklamuješ, jsou v mínuse cca 70 procent kupní ceny, za kterou Ti je prodali. Kdybys byl v jejich kůži, reklamoval bys bez řečí semínka, která mohl zákazník vyměnit za jiná a lhát Ti, že mu prostě jen nevyklíčila? Další věc je ta, že semena se prodávají jako okrasné suvenýry, tudíž v žádném případě ne k pěstování (jasně, je to pokrytectví.) Pokud chceš mít stoprocentní jistotu, že budeš mít tolik kytek, kolik si zaplatíš, pořiď si klony. Chceš něco, co tady matkáři nemají? Kup semena a doufej, že vylezou. Aby sis nemyslel, taky jsem objednal semena White Dwarfu za 1200, z 10ti kusů nevylezlo ani jedno. Byl jsem nasranej, ale Grow Shop za to nemůže, do těch semen prostě nevidí, takže mě ani nenapadlo to reklamovat.

Abych nebyl OT: Nedoporučuji obchod jaman.cz, chtěl jsem pořídit pračku na pyl, týpci z obchodu mi nabídli použitou, tak jsem souhlasil, byli jsme domluvení, že mi ve středu nebo čtvrtek pošlou zboží obchodním balíkem, abych to měl do pátku doma (další týden jsem nebyl doma, takže zboží neměl kdo vyzvednout,) když jsem v pátek psal, jestli to teda poslali, ani se neobtěžovali odepsat. Když teda něco zákazníkovi sám nabídnu, mám to dodržet, tohle je docela vým*d, koupil jsem jinde za plnou cenu, takových lidem kšeft neudělám.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 10-03-2013 v 23:02 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 8

ke Klečkovi chodím od nepaměti a můžu jenom doporučit. Sice nekupuju nějáké extra-supr vychytávky, většinou jenom klasiku, ale nikdy nebyl problém a nějaká ta sleva se tam taky sem tam vlezla... Fůra kuřiva, papírků, bongů, drtiček a dalších <> okolo...

jinak co se mé zkušenosti týká, semínka mají v lednici, kupoval jsem poslední 4 roky většinou Dutch Passion a jednou Royal Queen tuším, a prozatím musím zaklepat 100% klíčivost... holky byly do 2. dne venku. i když Třeba teď ten poslední Power Plant, byly tam malikné semínka, že když sem to v tom sáčku viděl, říkám si WTF...byly velké jako ty kuličky polystyrenu :c) ale vyklicily do 2. dne a jedou jako z vody :c)

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 13-03-2013 v 23:46 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guarana
Stálý Člen

Karma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% PěstitelskáKarma uživatele guarana - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 9

ak mas nafoteny postup (v pripade neklicenia) a doklad o kupe,GHS ti vymenia paklik,ale je to greenhouse,no http://www.greenhouseseeds.nl/shop/...structions.html

Old Post 19-03-2013 v 14:04 PM
guarana je offline   Profil uživatele guarana   Find more posts by guarana   Foto galerie člena guarana   Click here to Send guarana a Private Message   Add guarana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-08-2011 - Ceny semen - 71 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0851490 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív