Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 2. kolo 150HPS shark shock, AK47
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

2. kolo 150HPS shark shock, AK47 Příspěvek č. 1


Zdravim, takže po prvnim kole, který skončilo o 2 měsíce dřív než mělo, tu do druhýho mam nějaký zlepšení..

Osazenstvo (klony od člena z G)
5x shark shock
2x AK47 x White Widow

Osvětlení :
150W sodík 17500lm
125CFL dual(asi jen týden)

Odtah 12x12 pc větrák
Přítah 9x9 pc větrák
Ofuk klipsňák Hurricane 18cm

Substrát: All-mix BioBizz

Hnojky: BioBizz Bloom, Grow

Dneska sem to šoupnul pod CFL a zítra odjíždím na týden na hory, takže to tam nechám ten týden pod CFL a potom dám dohromady ten sodík a přesadim to do normálních květináčů.

Naposledy upravil Vitas 16-03-2013 v 13:04 PM

Old Post 08-03-2013 v 22:12 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 2

ahoj, ty klony vypadaj dost šíleně...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 08-03-2013 v 23:10 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 3

Jo ten první je docela mrzák, taky byl zadarmo, jinak ty ostatní snad budou ok.

Naposledy upravil Vitas 08-04-2013 v 17:13 PM

Old Post 08-03-2013 v 23:44 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 4



Takže mi přišel předřadník a zapalovač, akorát si nejsem jistej tim zapojením, tak prosím poraďte

Jinak kytky vypadaj o moc líp

Old Post 16-03-2013 v 13:01 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 5

ahoj, na zapalovači i tlumivce máš namalovaný schémátko, podle něj to zvládneš zapojit..

klony vypadají pořád dost šíleně, možná bych je nechal na okně a za měsíc dal ven...
sehnat tu opravdu kvalitní řezy není snad problém...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 16-03-2013 v 13:16 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 6

Jsem blbec nebo je někde chyba?

Naposledy upravil Vitas 17-03-2013 v 10:06 AM

Old Post 16-03-2013 v 14:52 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Vitas
Jsem blbec nebo je někde chyba?


jo nejspíš v IQ . . . shcema zapojení maš na předřadníku chibí ti ještě kondenzátor k uplné spokojenosti . ..

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 16-03-2013 v 15:24 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 8

chyba není, a blbec taky nejseš, doufám

na schémátku je tlumivka(takový to veliký a těžký : ) namalovaná vlevo dole nad tím L, takový to černý s čárou u sebe..
do tlumivky zavedeš fázi ze zásuvky, vývod z tlumivky pak do R na zapalovači, lampu pak zapojíš do L a druhej drát od lampy pak společně s nulákem ze zásuvky do N .
doufám, že je to k pochopení, zrovinka jsem

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 16-03-2013 v 15:26 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 9

Dobrý už to mam, jsem docela antitalent na elektroniku
Dík za rady

Old Post 16-03-2013 v 18:26 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 10





Jak už jsem psal, jsem antitalent na elektroniku, včera sem zapomněl na takovou maličkost a pěkně mě to koplo
Jediný co se stalo tak to že jsem vyhodil pojistky, takže pohoda

Jinak na kytkách se mi udělaly takovýhle fleky a rozšiřujou se.
Co s tim?

PH neměřím, zalejvám 2 dny odstátou vodou (jednou sem to neměl odstátý)

Naposledy upravil Vitas 21-03-2013 v 16:19 PM

Old Post 20-03-2013 v 20:57 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 11

Takže po vyzkoušení granulového hnojiva na zvýšení dusíku, ( u kámoše fungovalo pěkně) mi chcíply 4 kytky, 2x AK47 x WW a 2x Shark Shock.
Bude to tim že on má semínka z venkáče a tyhle modely jsou na to asi citlivější.

Jinak ty dvě ke kterejm jsem to nedával jsou zdravý, dám je do velkejch květináčů a trochu je roztahám po pěstírně..

Naposledy upravil Vitas 30-03-2013 v 21:42 PM

Old Post 26-03-2013 v 14:10 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 12




Takže tady jsou ty zbylý dvě

první dvě fotky, to je ta silnější rostlina

třetí je ta druhá
(ty hnědý listy nejsou hnědý, jenom jsem to blbě vyfotil,je to odraz dřeva nábytku)

Old Post 03-04-2013 v 15:19 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 13

Zdar kyti vypadaj v pohode, ja mam vodu ze studny, navic jeste radsi extra odstata a ph taky nemerim, ted budu teprve kupovat a prvni kolo az na zkurveny svilusky, myslim ze super a to mam 6x KB v kokosu a hnojim chemkou :-) Jinak na to zapojeni bacha, me to zase mohlo zabit, jenom osobni zkusenost, nikdo nevi vsechno... To hnedi by mala bejt plisen, takze nejakej postrik..

Old Post 03-04-2013 v 18:18 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 14

Asi sis nepřečetl co jsem psal do závorek Ty listy hnědý nejsou, špatně jsem to vyfotil

Old Post 03-04-2013 v 20:38 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 15

zacatky jsou hold pro nekoho tezke..a tezsi to je jeste kdyz chybi PH a EC metr a poznatky v kalendari ,popripade nejaka literatura.
je pjekne kdyz se novy clen snazi o threed aby mu bylo co nejvice porazeno ,,ale spoleha se na to ze se clvoek bdue co nejvice snazit a nebude psat vety jkao (PH nemnerim pali se mi listy prosim poradte mi)....

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 07-04-2013 v 20:42 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 16

Takže to je 35. den růstu, teplota 29-31 stupňů vlhkost kolem 35%. Zalévám obden s 3 ml Grow.

Dnes začínám snižovat světelnou periodu na 17 hodin, každej den to dám o hodinu míň, takže to ve čtvrtek budu mít na 12/12.

Foto přihodim později

Old Post 12-04-2013 v 16:05 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1763830 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív