Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 2. kolo 150HPS shark shock, AK47
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 17





Takže tu mam update, kytky jsou dva dny na 12/12, mam už začít do zálivky lejt hnojiva na květ? Nebo ještě jednu zálivku na růst?

1.kyti společně
2.první
3.druhá
4. mam pár listů takhle "pocukrovanejch" trochu jinym způsobem než bych chtěl, je to doufám kvůli PH nebo kvůli nějakým škůdcům?

Takže raďte prosím

Old Post 19-04-2013 v 10:20 AM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 18

asi bych tío presadil do certve hliny ,konce listu se pali od vysokeho ph ,,mozna bude i trosku prehnojeno ,, ty bile tecky na listech jsou od pavoucka spired mates,, coz sis ted prez zimu asi dotahnul s hliny,, kdby ty tecky byly cerne tak jsou to jen vykousane dirky po housence od ovocnnych musek. fruity fly. pod mikroskopem ty cerny tecky vypadaji vazne jako dirky v listech ,,ale ten pavoucek ozere chlorofyl tak z e listy buou pruhledne jako musi kridla pkud se dostane do faze kdy naklade vajicka a zacne delat pavucinky mezi vetvickami ,,,
doporucuju postriky na listy s nymboveho oleje,,to zabere urcite i na dalsi generace co se vyhlihnou...nebo co se osvedcil nemecky postrik proti sviluskam od znacky Neudorf.na obalu je vcela ,,,aby bylo patrne ze to vyhubi jen mensi skodivou havet a ne vcely atd.tento pripravek narozdil od pest off a atami zamek a klic vazne funguje.
jinak skudci budou prevazne rejdit v hline tak tu bych skoopil nebo prolil vytazkem s rosltiny nymba.
skudce to pohlavne sterilizuje ze se nemohou mnozita lsity jim prestanou chutnat proste je to vyhladovi .

co se tyce prepinani na kvet, raci nez pozvolna udelej den tmu.proto se tomu rika prepnuti protoze to prijde naraz
a zvyraznis ho prave tou pauzou tmy.jinak by to kytky nemusely pochopit.
jste tak tyden s rustovym hnojivem a pak uz rovnou kvetove .
asi bych to presadil do vetiho a do certveho ph ec nerozhozeneho substratu kytka chyti druhy dech. ale az po tom co se bavis skudcu jinak bys jim nabidnul jen vetsi plochu k pusobnosti.

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 19-04-2013 v 12:12 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 19

Teď jsem pořádně koukal na ten list zespodu a lezou tam dvě takový "čárky" jsou bílý, trochu dožluta.
Mohl by si mi poslat konkrétní odkaz na nějaký postřik nebo jinou ochranu na škůdce?

Naposledy upravil Vitas 19-04-2013 v 15:41 PM

Old Post 19-04-2013 v 15:30 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 20

Takže je to tohle, je to foto z cízí galerie, ale přesně tohle tam běhá

http://grower.cz/home/potw.php?a...w&photoid=87155

Old Post 19-04-2013 v 15:42 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 21

Takže na ty třásněnky si pořídim nymbovej olej, neni to žádnej škůdce na kterýho se musí hodně spěchat, ale zanedbávat to taky nebudu.

Na FAQ je, že na outdoor je možný použít česnek jako repelent. Má cenu ten česnek tam teď pověsit? Aspoň do tý doby než přijde ten olej..

Old Post 20-04-2013 v 14:28 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 22

Kyti jsem přesadil do 1,5L květináčů a na třásněnky jsem použil BIOOL, možná bych ani nemusel, protože se nějak výrazně nemnožej a silně pochybuju o tom, že by dokázali za 2 měsíce sežrat jedinej list

Už to začíná paličatět, foto přidám později

Naposledy upravil Vitas 13-06-2013 v 17:14 PM

Old Post 24-04-2013 v 20:11 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 23

Mam tady jednu možná blbou otázku

Růstový hnojivo je pořádně hustý a smradlavý, za to to květový je řidší a skoro vůbec neni cejtit, neni to nějak vošizený nebo to je normální?

Old Post 25-04-2013 v 16:19 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klokodon
Stálý Člen

Karma uživatele klokodon - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 24

Taky to mám tak, růstový je hustý jak olej a smrdí jako stádo opic, naopak na květ je to jen taková hnědá voda. Taky mě to zarazilo, ale asi to tak má být.

Old Post 25-04-2013 v 16:52 PM
klokodon je offline   Profil uživatele klokodon   Find more posts by klokodon   Foto galerie člena klokodon   Click here to Send klokodon a Private Message   Add klokodon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 25

Ja mam od atami a obe sou to skoro pruhledny vodicky, zalezi ktery pouzivas no...

Old Post 26-04-2013 v 09:49 AM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 26






menší up, 21. den květu

Old Post 07-05-2013 v 16:26 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 27

Dnes jsem si koupil PH metr, Ph předtím jsem měl asi 7,5 což je docela šílený
Ale protože jsem vocas tak jsem si zapomněl koupit PH down.

Dneska jsem zalil s PH 4,9 snížil jsem kys. citronovou, Ph vody v podtácku bylo potom 6,4.

Foto přihodím později, nejspíš zítra.

Old Post 13-05-2013 v 19:31 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 28



Neměl jsem vůbec čas na týden jsem odjel

40.den květu, obden 1,5l/6ml Bloom Ph6,0-6,2

Naposledy upravil Vitas 26-05-2013 v 13:59 PM

Old Post 25-05-2013 v 23:03 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 29

Takže dneska jsem udělal první průplach, je psáno 55 dní květu, takže přestávám hnojit


Naposledy upravil Vitas 26-05-2013 v 17:33 PM

Old Post 26-05-2013 v 13:58 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 30



50. den květu, palice lepěj jak svině a voní to po celym baráku
Mam akorát vyšší teplotu, kolem 33stupňů,ale nemyslim si že by to kytkám nějak výrazně vadilo.

Old Post 05-06-2013 v 21:26 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

v takove fazi kvetu v jake prave jsi to teplo a sucho kytkam naopak prospiva ;-)

Old Post 06-06-2013 v 17:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitas
Stálý Člen

Karma uživatele Vitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 32

Dneska jsem to proplách, udělám to asi i zejtra potom den svícení a potom den tmy a kosa? Nebo to mam udělat jinak? pište, pište..

Old Post 09-06-2013 v 21:17 PM
Vitas je offline   Profil uživatele Vitas   Find more posts by Vitas   Foto galerie člena Vitas   Click here to Send Vitas a Private Message   Add Vitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9145400 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív