Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 3 x White Widow 200W CLF
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Lampu mam cca 5 cm nad rastlinamy nizsie uz nejde a myslim ze to je tak akurat aj minule kolo som ju mam cca tak vysoko . Udrzujem teplotu vrzsahu 25-30 stupnou no dary sa mi viac 28-30C a vlhkost mam 55-60 % vysie ju nedostanem i tak mam co robyt z vlhkostou v izbe kde sa box nachadza musim dost casto vetrat aby som nahodou nechytil nejaku pliesen kua to by som nerad . Presne tak com mal na plane zastipnut a pekne roztiahnut nech sa my to vyplni .

Old Post 25-02-2013 v 14:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 18

snaz sa drzat teploty pod 28 stupnov, inak je to stres, obzvlast pre takto male rastlinky. Skus na nu namierit vetrak, ale tak, aby fukal len na lampu a neviril vzduch medzi rastlinami, to je zatial neziaduce. Vlhkost by mohla byt o 10 vyssia, ale cerstvy vzduch a prostredie bez plesni je lepsie ako pre teba, tak pre rastlinky
Super, budem sledovat, ako to frci

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 25-02-2013 v 15:40 PM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

s tou teplotou je to teraz tazke i ked sa v izbe nekuri tak teplota je tam 26,5 C a zdrzat to v boxe je problem lambu mi ofukuje klipsak no i tak nesmiem prilis vetrat lebo klesa vlhkost mala izba musim dostatocne vetrat aby som nemal plesne kua minule kolo som ho mal vo vadsej izbe a bola pecka no co uz ked som sa prestahoval .

Old Post 26-02-2013 v 10:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Zdravim vsetkych zelene chtivych pestovatelou . Mam 15 den rastu a po vcerajsom zastipnuti dvoch rastliniek tu mam dalsie foto . Na tretej rastlinke mi nejako divne rastu listy tak sa nejako stacaju dole neviete niekto cim by to mohlo byt ? Neni nahodou nejak vadna rastlinka alebo je to normalne ?

Old Post 02-03-2013 v 07:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21





Zdravim vsetkych a mam tu par dalsich fotiek mame 15 den rastu a vcera som zastipol 2 rastlinky tretu som nechal tak . Inak ma ta tretia nejake divoke listy neviete mi poradit cim by to asi mohlo byt ? tak nejak sa stacaju po bokoch a nerastu rovne .

Old Post 02-03-2013 v 07:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22





Zdravim vsetkych zelene chtivych ludi mam 20 den rastu mojich WW . Druhy den po zastipnuti som si vsimol ze sa mi na jednej rastlinke podarilo FIMko a pekne sa rozvetvila hlavna stonka na stiry druha je len klasika a tam rastu dva vyhonky a tretiu som nechal tak pre porovnanie aspon mozem porovnat vsetky tri . Tak tu je par dalsich fotiek .

Old Post 07-03-2013 v 09:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23





Zdravym vsetkych dnes mi prisiel novy pachac konecne 480 m3/h tak snad sa mi konecne podari snizit teplotu v boxe pod 29 stupnov .

Old Post 08-03-2013 v 12:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24





Zdravim vsetkych mame o dalsich 5 dni viac dnes je to 25 den a dnes prepinam na kvetovu fazu 12/12 a pridavam par dalsich fotiek .

Old Post 12-03-2013 v 07:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25




Zdravim a salutujem tak mam piaty den kvetovej fazy a mam tu par fotiek trosku som sa pohral s kolienkamy na ohybanie a priblizne zrovnal obe zastipnute rastlinky nech su vsetky palicky v rovine . A takto teraz vyzeraju .

Old Post 17-03-2013 v 13:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26






Zdravym vsetkych mam tu par dalsich fotiek je 10 den po preonuti na kvet a uz pomalicky sa zacinaju objavovat prve kvietky . Diky vsetkym za K .

Old Post 22-03-2013 v 07:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27






Caute vsetci moje holcicky maju 15 dni kvetovej fazi za sebou mam dalsich par fotiek od posledneho fotenia mi pekne povirastli teraz maju od 45 do 52 cm a krasne sa zacali palicatit no ved posudte sami .

Old Post 27-03-2013 v 17:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 28

Krásný kytky pane kolego, palec nahoru

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 27-03-2013 v 17:15 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

Diky uz sa neviem dockat kedy ochutnam

Old Post 27-03-2013 v 17:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SkyCapitan
Stálý Člen

Karma uživatele SkyCapitan - 72% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 30

Chválím pěkna Minu jungle :-)

Old Post 28-03-2013 v 19:56 PM
SkyCapitan je offline   Profil uživatele SkyCapitan   Find more posts by SkyCapitan   Foto galerie člena SkyCapitan   Click here to Send SkyCapitan a Private Message   Add SkyCapitan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Diky po zastipnuti sa pekne rozvetvili

Old Post 28-03-2013 v 21:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Ahojte vsetci neda mi to musim sa pochvalit par makramy zacinajucich peknych kvietkou .

Old Post 29-03-2013 v 14:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-12-2016 - 6x White widow 250w HPS - 52 odpovědí
25-10-2011 - White Widow - 200W, coco - 70 odpovědí
03-01-2011 - Spíž 400W White Widow v hlíně - 58 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3032370 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív