Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2nt Round 10x Shark Shock a jiné 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

2nd Round 10x Shark Shock a jiné 600W Příspěvek č. 1






Hello všichni,
Tak mám tu začátek svého 2. počínání tak snad bude vše lepší než 1. kolo
Setup je následující:

Box: 2x2x2.3 / homemade, sádroš ( na vlhkost )
Vent: VK150 ( 495m3/H ) je to sice málo ženu to přes lampu tak snad bude stačit
Slunce: 600w MH na růst, 600w HPS na květ
Substrát: Perlit 100%
Osazenstvo: 10x Shark Shock, 1x Wappa, 1x Super Skunk ( vše od místního člena )
Hnojky: Biobizz Kořeňák, Sensi grow A+B na růst, Elixer A+B na Květ, Elixer Enzymes, Flower Power Vital Power na postřik
Doplňky: 1x spínací hodiny denní, 2x pasivní odtah 100mm instalatérská kolena , 3vrst. Diamantová fólie

Tak kde bych začal 1 den po převozu kytí vypadali celkem bídně s PH 5.2 jsem jim napálil 7.5 nechápu kde s to u mě vzalo .. tak jsem hned ztratil pár dní,ale což už je vše v normě aplikován Biobizz kořenák na zálivku 1ml/L a postřík Algamic 1ml/L holky byly takhle živený od 4.8 - 16.8 POD 250W CFL na růst aby si zvykly. Pak dostali záhul namontována 600 metla měl jsem i problémy s EC měl jsem asi 1.12 zálivku a na výtoku 1.5 blééé.. :/ ješte jsem neměl EC metr nic méně mi přišel a 19.8 jsem je přesadil do 11L Květníku s perlitem 20.8 čistá voda PH 5.4 EC: 0.17 jsem konečně rád .
Foto 1 den po převozu kdy jsem jim napálil 1.6ph.. :/

1. Super Skunk ( dopadl nejůře je náchylný extrémě na hnojky / a celkově PH,Ec / tak to odsral v plné palbě..
2. Wappa ( taky nic moc )
3-5. Shark Shock

Naposledy upravil Kiddnaped 25-08-2013 v 18:09 PM

Old Post 22-08-2013 v 19:49 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

18.den růst 18/6 Příspěvek č. 2





Holky jsou na 18 dni růstu pod 600mh ( 55cm od vršků ) Teplota den 25.7 - 26 C, vlhkost 65-68 %, noc Teplota: 21-22 C, vlhkost 70-72% dnes hnojeno 2ml/L Kořeňák od Biobizz + 1ml/L sensi grow A+B PH: 5.4 EC: 0.61 ( zálivka )
Postřík Vital power 3ml/L
Tak konečně holky vypadají k světu
1.Super Skunk
2.Wappa
3-5. Shark Shock + celek

EDIT: promiňte za kvalitu fotek nemám teď foťák jen Webku s Free programem

Old Post 22-08-2013 v 20:12 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 3

hned ta prva fotka a je jasne, ze klony su od prashiwy GL, budem sledovat a prajem viac stastia nez mali ini s tymto matkarom

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 23-08-2013 v 11:51 AM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

*Update* Příspěvek č. 4






21. den na růstu pod 600w MH konečně lepší foto

1. Super Skunk
2. Wappa
3-5. Shark Shock ( celek )

Old Post 25-08-2013 v 15:18 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 5

Snad zítra dodám fotky zastřižených kytí :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 27-08-2013 v 18:43 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

*REPORT* Příspěvek č. 6






Je tu 24. Den růstu po 600w metlou a slečny si vedou ,,snad,, skvěle.. Ph: 5.6, Ec: 0.60 ( zálivka ) + každý druhý den čistá voda Ec: 0.14
Hnojím Sensi grow A+B 1.5 ml / 1L ( takže polovinou dávky ) + Enzymy od Ah
Stříhal jsem všechny spodky+ FIMko ( možná špatně, díky mím malím zkušenostem jsem mohl vyzkoušet všechny metody )
připojím foto celku + detailu Fimka nevím jestli to je správně už je to 4 dny od střižení a skoro nic se neděje jenom na pár slečnách je vidět že rostou dál zastřížené malé lístky druhá půlka má v místě zástřihu černný koneček a nic, zbytek od hlavního stonku roste jako z vody a v místě zástřihu jsou vidět nové bulky které budou růst dále jako větve, celkový růst rostlin se zvětšil, ale chtěl bych vědět jestli jsme zastřihl správně.. :-)

Edit: 24. den růstu ( z toho 12 dní jen CFL 200w, a 12 dní 600mh.. )

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Naposledy upravil Kiddnaped 30-08-2013 v 06:12 AM

Old Post 29-08-2013 v 19:41 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Čeeče na to že jsou na 24 dnu růstu tak nic moc..

Old Post 29-08-2013 v 22:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od ALCAPONE
Čeeče na to že jsou na 24 dnu růstu tak nic moc..


12 dní byly pod CFL v tomto období jsem měl problémy s PH, a MEtla mi přišla až když byly 11. den pod CFL.. takže asi tak :-) světlo zvedám každy den vyrostou o pár cm.. :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 30-08-2013 v 06:11 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 9

tak to se moc nepovedlo .. ze by spatny rezy? vubec ti to neroste .. za 24 dni mam 50 cm kosaty kere .

Old Post 31-08-2013 v 15:52 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od UncleBatman
tak to se moc nepovedlo .. ze by spatny rezy? vubec ti to neroste .. za 24 dni mam 50 cm kosaty kere .


1x dostali špatné ph a 12 dní z toho byly pod 250w CFL.. takže jak jsem psal hore 12 dní byly pod 600W metlou pošlu zítra foto po zástřihu a použity byly kolínka tak snad prostor vyplním aspoň trocšku nechci moc protože 1x600w neosvítí 2X2..

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 31-08-2013 v 18:48 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

*REPORT* Příspěvek č. 11






27. Den růstu. teplota den 25.5 noc 22.3 vlhkost den 65% noc 61%, hnojeno Sensi grow, voda, PH: 5.6 Ec: 0.65
Přidávám fotky po použití kolínek + záštip FIM

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 01-09-2013 v 10:33 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 12

Celej fim mi příjde jako naprostá zbytečnost.
EC 0,65 na medium bez živin je žalostně málo, navíc ve 27. dnu růstu.
Plus ten perlit, no jako experiment dobrý, ale moc bych od toho nečekal...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 01-09-2013 v 10:44 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Časlove
Celej fim mi příjde jako naprostá zbytečnost.
EC 0,65 na medium bez živin je žalostně málo, navíc ve 27. dnu růstu.
Plus ten perlit, no jako experiment dobrý, ale moc bych od toho nečekal...


tak nechci je zasolovat EC 1.0 tak nevím vše se vyvíjí bez problému ( neprojevují se důsledky podvýživy.. a co je tak špatné na perlitu ? .. :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 01-09-2013 v 10:47 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 14

A měřil si EC odpadu? Když se na to kouknu, tak takhle by prostě neměly vypadat kytky po 27 dnech na růstu, to bez debat. EC 1.0? Bejt to moje skřín, tak tam mám tak 1.4, zasolení jednou tejdně pořádně propláchneš jen vodou a vše je v cajku.
Jinak já perlit vždycky používal na provzdušnění substrátu teda. Věřim, že se to dá taky použít jako hydroponický medium, ale bez dripu bych to rozhodně jako medium nezvolil.

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 01-09-2013 v 10:54 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Časlove
A měřil si EC odpadu? Když se na to kouknu, tak takhle by prostě neměly vypadat kytky po 27 dnech na růstu, to bez debat. EC 1.0? Bejt to moje skřín, tak tam mám tak 1.4, zasolení jednou tejdně pořádně propláchneš jen vodou a vše je v cajku.
Jinak já perlit vždycky používal na provzdušnění substrátu teda. Věřim, že se to dá taky použít jako hydroponický medium, ale bez dripu bych to rozhodně jako medium nezvolil.


Je sice pravda že se mi to dávkování nezdá stejnak jsem jim dnes chtěl trošku zvýšit tak na 1.0 aby to pro ně nebyl takový šok z 0.6 na 1.4 a v perlitu jsem už jednou jel sice ne ve vinikajícich podmínkách, ale problém nebyl.. :/

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 01-09-2013 v 11:35 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

A co tě to prosím tě napadlo jet v perlitu?? Ec 0,6??Ty voe já mám Ec 0,5 samotné vody bez hnojek a pochybuju že ty ho budeš mít 0,0.. Řízky bych přesadil do normálního substrátu nechal bych jím týden na zotavení a přepnul na květ jinak propalíš barák..

Old Post 01-09-2013 v 15:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-03-2016 - shark shock 600w - 46 odpovědí
18-11-2015 - shark shock 600w - 0 odpovědí
22-08-2014 - 3rd ROUND Shark Shock, Somango 600w - 204 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1536060 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív