Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » #1 pokus homemade|almara 100W sodium
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
seby
Stálý Člen

Karma uživatele seby - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

#1 pokus homemade|almara 100W sodium Příspěvek č. 1





-(byl by prosim nekdo tak laskav a vysetlil mi konecne vkladani obrazku?nejak to nepobiram ,diky)-


tak jsem si jednou po ceste do skoly usmyslel ,ze by to doma nebylo spatny a tak sem zaskakl sem na grower ,mno a za tri teidny bylo hotovo.
celou dobu sem cekal na fotak...ale uz to sviti tak 11 dni

-|konfigurace||

50x30x74
100W HPS (stinitko z kusu okapu)
vetrak od zdroje -odtah
vetrak od zdroje -michani vzduchu ve skrini
hnojeni krystanol start
.
ze zacatku byla docela problem teplota ,nemohli sme to se sousedem vychytat a sklo se mi tam davat nechtelo kuli odvraceni te UV slozky svetla.tak sme holky par dni palili.mno a pak se sehnal lepsi vetrak.
takze tak 27 az 26 .. (je to dost ,ale taky dost zalezi na teplote okoli skrine)
elektriku sem si hodil hned vedle toho do stary policky nebo co to bylo.
jedina sestra si jeste nezvykla na to starterove broukani _:

|kytky||
netusim co to je .. vzali sme to z kamosovo okna kdyz to byly jeste male a to co vidite na fotkach je zmena behem 9 dnu kdy jsem zatim hnojil jednou.kazdopadne ta sativka uprostred ma docela dlouhej stonek tak sme z ni udelali par rizku a nejspis pujde pryc ,aby neprekazela tem dvoum holkam po stranach.

vypadaji nejspis dost nizky ,to jen pro to ,ze sme jim uz od zacatku terorizovali stonky a staceli je tak ,aby se spis kroutili a nedostali se tolik ke svetlu.ted ale dost casto prostrihavam kuli spodnim castem.

ostrikuju dalo by se rici skoro porad..kdy si vzpomenu a zelevam obden ,jednou tydne obdva a pak hnojka 1x tydne v presnejsich periodach (jeste se mi nepovedlo prehnojit :)

prosim o jakekoliv pripominky a rady.predem kuju

šuuuuur .. lets have a taste of it. :.)

Naposledy upravil seby 12-05-2003 v 19:17 PM

Old Post 11-05-2003 v 11:33 AM
seby je offline   Profil uživatele seby   Find more posts by seby   Foto galerie člena seby   Click here to Send seby a Private Message   Add seby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jjja
Stálý Člen

Karma uživatele jjja - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 2

Dokumenty\Obrázky\2002-12 (XII)

jen neztratit úctu.

RESPEKT.....

Old Post 11-05-2003 v 11:56 AM
jjja je offline   Profil uživatele jjja   Find more posts by jjja   Foto galerie člena jjja   Click here to Send jjja a Private Message   Add jjja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 3

K těm fotkám : http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=5763 jemenuje se to jak poslat fotky na Grower S toho už bys to měl pochopit ale jinak pohoda pěkný kytičky .

Alobal láme svetlo a mění jeho spektrum tak že vážně je mnohem lepší to natřít barvou !!

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 11-05-2003 v 12:28 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seby
Stálý Člen

Karma uživatele seby - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 4

to bohour >> uz jsem premyslel o kompletni prestavbe.nemam jeste matkarnu adocela by se hodila .. ale chtel bych to mit secko v jednom (moje mati -..) po sklizni urcite premaluju .. a jojo .. o barve na topeni uz sem slysel.kuji za rady.. mozna ze vyuziju i plexisklo.

šuuuuur .. lets have a taste of it. :.)

Old Post 12-05-2003 v 19:23 PM
seby je offline   Profil uživatele seby   Find more posts by seby   Foto galerie člena seby   Click here to Send seby a Private Message   Add seby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seby
Stálý Člen

Karma uživatele seby - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 5





tak jsem tu zpet a hned aktualitky ... tak kytky krapet nabraly na objemu a myslim ,ze jim jeste tak teiden prospeje .. dostalo me ,ze jeste pred kvetem uz jsou doma citit .... a ze je to zatim bajecna vune .. vubec se netesim na ten smradek co bude v kvetu .. mati povezou . mno moc fotecek nemam . mel jsem fotak jen chvili ,ale na kvet huz bude poradna serka fotek.
hnojim porad stejne .. mozna ,ze jen ted posledni dobou jsem trochu pridal .. posledni kilometry naplno . ,ale zase tak abych je nespalil...

1_foto-tak tohle je stonecek jednoho toho skunku .. sikanovali jsme je s kamosem uz od mladi .. tak takhle dopad .. :

2_foto-tak tady je nazorne videt ,jak se vyplati fim strihani .. ubec sme to necekali a chteli sme to jen zkusit .. uz je to "par" dni ale vsimli sme si toho az ted : LIDI .. FIMUJEM !!!

3_foto-pohled na celkovou skrin .. zda se tmave. to jsem si jen hral s fotakem .

4_foto-co vsechno dokaze udelat priroda .. mam rad indrustrial art ,ale tohle je nadhera :

to vevejka-diky za radu ..jak vidis tak sem si tam hodil plexi a je to pohodicka .. dik

-ted nevim kde a od koho jsem to cetl ,ale jestli se sem dostane tak dekuji za tu radu s tou stavebnici merkur !! !! nikdy by me nenapadlo ,ze s veci se kterou sem si tenkrat hral budu blbnout i ted .

šuuuuur .. lets have a taste of it. :.)

Old Post 18-05-2003 v 20:51 PM
seby je offline   Profil uživatele seby   Find more posts by seby   Foto galerie člena seby   Click here to Send seby a Private Message   Add seby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seby
Stálý Člen

Karma uživatele seby - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 6

mno .. tak za pet dni prepinam a uvidime co z toho bude . kazdopadne az bude hotovo tak chci vymalovact a pujdem do rizku mazara a blueberry.. srog bych rekl ,ze bude nej reseni ...

šuuuuur .. lets have a taste of it. :.)

Old Post 18-05-2003 v 21:03 PM
seby je offline   Profil uživatele seby   Find more posts by seby   Foto galerie člena seby   Click here to Send seby a Private Message   Add seby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seby
Stálý Člen

Karma uživatele seby - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

prepiname !! !! .:) Příspěvek č. 7

tak .. a je dva dny prepnuto. ten hloupej model se m zacal docela slusne tycit a tak se mi povedlo mu o plexi spalit vrsek (2) ,snad to jeste nejak zvladne.celkove bych ale rek ,ze jsme prepli az az moc pozde. dost sme to neodhadli a pocitam se slusnym rostim ,ktery nebude prilis dobre prosviceny. scrog je scrog .

(1)celek

(3)tak tady je videt ,ze ten modylek je opravdu absolut outdoor.ubec se nam tam nehodi ,zkousim na nej ruzny ohybaci a kroutici az propletaci techniky a won nic.

(4)zezhora -pokazdy me fascinuje jak vypadaji zvrchu. utvrdil jsem se ale ,ze prespristi nescrogova sadba bude prepnuta mnoooooooohem driv.

šuuuuur .. lets have a taste of it. :.)

Old Post 25-05-2003 v 17:41 PM
seby je offline   Profil uživatele seby   Find more posts by seby   Foto galerie člena seby   Click here to Send seby a Private Message   Add seby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seby
Stálý Člen

Karma uživatele seby - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

prepiname !! !! !! .:) Příspěvek č. 8

tak .. a je dva dny prepnuto. ten hloupej model se m zacal docela slusne tycit a tak se mi povedlo mu o plexi spalit vrsek (2) ,snad to jeste nejak zvladne.celkove bych ale rek ,ze jsme prepli az az moc pozde. dost sme to neodhadli a pocitam se slusnym rostim ,ktery nebude prilis dobre prosviceny. scrog je scrog .

--------
(1)celek

(3)tak tady je videt ,ze ten modylek je opravdu absolut outdoor.ubec se nam tam nehodi ,zkousim na nej ruzny ohybaci a kroutici az propletaci techniky a won nic.

(4)zezhora -pokazdy me fascinuje jak vypadaji zvrchu. utvrdil jsem se ale ,ze prespristi nescrogova sadba bude prepnuta mnoooooooohem driv.

šuuuuur .. lets have a taste of it. :.)

Old Post 25-05-2003 v 17:43 PM
seby je offline   Profil uživatele seby   Find more posts by seby   Foto galerie člena seby   Click here to Send seby a Private Message   Add seby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seby
Stálý Člen

Karma uživatele seby - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

prepiname !! !! .:) Příspěvek č. 9

tak .. a je dva dny prepnuto. ten hloupej model se m zacal docela slusne tycit a tak se mi povedlo mu o plexi spalit vrsek (2) ,snad to jeste nejak zvladne.celkove bych ale rek ,ze jsme prepli az az moc pozde. dost sme to neodhadli a pocitam se slusnym rostim ,ktery nebude prilis dobre prosviceny. scrog je scrog .

(1)celek

(3)tak tady je videt ,ze ten modylek je opravdu absolut outdoor.ubec se nam tam nehodi ,zkousim na nej ruzny ohybaci a kroutici az propletaci techniky a won nic.

(4)zezhora -pokazdy me fascinuje jak vypadaji zvrchu. utvrdil jsem se ale ,ze prespristi nescrogova sadba bude prepnuta mnoooooooohem driv.

šuuuuur .. lets have a taste of it. :.)

Old Post 25-05-2003 v 17:46 PM
seby je offline   Profil uživatele seby   Find more posts by seby   Foto galerie člena seby   Click here to Send seby a Private Message   Add seby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seby
Stálý Člen

Karma uživatele seby - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

prepiname !! !! .:) Příspěvek č. 10





tak .. a je dva dny prepnuto. ten hloupej model se m zacal docela slusne tycit a tak se mi povedlo mu o plexi spalit vrsek (2) ,snad to jeste nejak zvladne.celkove bych ale rek ,ze jsme prepli az az moc pozde. dost sme to neodhadli a pocitam se slusnym rostim ,ktery nebude prilis dobre prosviceny. scrog je scrog .

pred prepnutim jsem docela dost hnojil kr.startem a je na nekterejch snimkach jsou patrne spaleniny.vcera dostali kr.plod+kvet a ted uz budu jen cekat ,prostrihavat a samozrejme vas o vsem informovat.grow grow grow !! !! !!

(1)celek

(3)tak tady je videt ,ze ten modylek je opravdu absolut outdoor.ubec se nam tam nehodi ,zkousim na nej ruzny ohybaci a kroutici az propletaci techniky a won nic.

(4)zezhora -pokazdy me fascinuje jak vypadaji zvrchu. utvrdil jsem se ale ,ze prespristi nescrogova sadba bude prepnuta mnoooooooohem driv.

šuuuuur .. lets have a taste of it. :.)

Old Post 25-05-2003 v 17:52 PM
seby je offline   Profil uživatele seby   Find more posts by seby   Foto galerie člena seby   Click here to Send seby a Private Message   Add seby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seby
Stálý Člen

Karma uživatele seby - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

presazeni(?)(!!) Příspěvek č. 11






tak a jeste jednou..prijel mi soused a rozhodli jsme se ,ze to udelame jinak .. chceme tem skunum doprat co nejvice prostoru a tak jsme se rozhodli pr presazeni ...

-------------
(1)
rozhodl jsem se pro tenhle kvetinac .. nejni az tak velkej a v kuchyni mame snad vadit nebude.

-------------
(2)
uz prvni problem byl ,kdyz jsme se to pokouseli vytahnout ven .. nakonec se povedlo a mi prve zreli tu krasu a naprostou propletenost .

-------------
(3)
aaano aaano .. to co vidite v rohu je opravdu rukojet od noze.. takej ten s obloukouvou cepeli na rezani peciva.. slo to krasne a vysly z toho tri skoro-kostky
posledni dva dny mely sucho a tak nebyl jsme se ani nepatlali s mekkou zeminou ...

hlinu co opadala jsme jeste mixli s keramzitem a nejakym mym michancem soubstratu pro kaktusy a sukulenty a zeminy pro pokojove kvetiny.

--------------
(4)
model dopadl nasledovne a jiz se krasne vyjima na okne naseho vyse posazeneho panelakoveho patra .. uz bylo prepnuto a pestiky zacaly lezt ven .. takze v tuhle chvili nevim .. stane se neco kdyz ted bude dostavat jen svetlo ze zapadni strany ... a ze to bude docela dlouho .. ty indiky nevypadaj ,ze by se jim chtelo do kvetu. snad to zvladne . kazdopadne ho tam pak vratime a nechame mu cely prostor skrine . snad vetsi vynos.. lampa bude vejs a roztahame si ho do stran tak ,aby se svitilo i na spodni palicky.

-------------
(5)
rekl bych ,ze to ted pusobi mnohem vic ,co myslite? .
tady je ovsem dalsi zadrhel. jak jsme prerezali dooost korinku a korinecku bojim se ,ze kdyz je ted kytka na kvetu tak zahyne .. pockam tedy par dni jestli to zvladnou a kdyz ne .. tak to do nich budem par dni prat 24/0.


DOUFAAAAAAAAAAAAAAAAAM ze jsme neudelali kravinu ,jestli mate chut ,rubejte do me co to jde .

vevejka > vim vim .. zacatky cehokoliv jsou bajecny .. a tohohle zvlast. : tak mi zhodnot to co jsem prave udelal a snad se do budoucna poucim .. ted uz kazdopadne vim ,ze priste .. pro kazdou kytku kvetinac zvlast

šuuuuur .. lets have a taste of it. :.)

Old Post 25-05-2003 v 20:55 PM
seby je offline   Profil uživatele seby   Find more posts by seby   Foto galerie člena seby   Click here to Send seby a Private Message   Add seby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seby
Stálý Člen

Karma uživatele seby - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

oj oj .. NEWs !! !! Příspěvek č. 12


tak jsem po delsi dobe tady.. to vite konec skoly a do toho jeset trochu prace.. cloveku to da zabrat a uplne vynechava ruzny aktivity .. coz se ovsem neda rict o me a growingu .. takze tady pro vas mam zaitm jen jednu fotku ,kytky .. te jedine co se ukazala jako samice. ted uz vypada o moc lip a na konci pristiho tydne budu mit moznost povedet alespon mokrou vahu . chtelo to trosku prace ,ale jako ze je to muj prvni growing .. .. sem rad ,ze jsem se k tomu dostal .. .
hooo.wk.

_|sb

šuuuuur .. lets have a taste of it. :.)

Old Post 30-06-2003 v 23:13 PM
seby je offline   Profil uživatele seby   Find more posts by seby   Foto galerie člena seby   Click here to Send seby a Private Message   Add seby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seby
Stálý Člen

Karma uživatele seby - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 25 

detaiilik Příspěvek č. 13


a jeste bych si dovolil jeden detailik ..
---
od doby co jsem si v rustu vsiml ,ze to jede tak krasne rychle .. jsem nedokazal ze skrine spustit oci .. ale ve chvili co jsem prvne spatril soukajici se pestiky a kytka zacala mohutnet a tlousnout ze vsech stran me tak sladce zamrazilo . no a dyz ted sedim a pisajem sem na kašššu z plodu z nasi skrine ... j e m i f a j n :.) :.)

šuuuuur .. lets have a taste of it. :.)

Old Post 30-06-2003 v 23:22 PM
seby je offline   Profil uživatele seby   Find more posts by seby   Foto galerie člena seby   Click here to Send seby a Private Message   Add seby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8252360 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív