Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » ::::::: Indoor 250w "help" ::::::::
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
sodik
Stálý Člen

Karma uživatele sodik - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 44 

Upozornění ::::::: Indoor 250w "help" :::::::: Příspěvek č. 1






Zdravím...

Tady je můj INDOOR

GENETIKA:
2 ks K2
1ks BlueBerry
1ks Skunk#1
1ks WhiteWidow

SVĚTLO:
Philips Son-T Plus 250W + stínítko MADEHOME by Sodik
lampa je umístěna pod sklem...

ZALÉVÁNÍ:
1x za 48 hodin 100ml/kytku odstátou vodou

VĚTRÁNÍ:
2ks 120mm jeden vhání druhý vyhání
1ks 92 cirkulace ve skříni
2ks 80mm jeden vhání a jedem ochlazuje lampu

TEPLOTA:
26°C noc
33°C den

SUBSTRÁT:
40% substrát B
30% biohumus ( hovínka amerických žížal)
20% lignocil ( kokos )
10% perlit ( aby byla půda vzdušnější )

ve spod květináče mám keramzit... do výšky asi 1 cm

HNOJIVO:
Začátek růsku WUXAL Super
Počátek květu AH jen asi dvakrát viz: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=7323

PROBLÉM !!!!:

ZAČALY MI ŽLOUTNOUT LISTY, A TROCHU UVADAT NEKTERÉ S ROSTLINEK, NEVÍM ČÍM TO JE? A NECHCI O KYTKY PŘIJÍT, PROSÍM O NUTNOU POMOC
LISTY TED VYPADAJÍ TAK ZVADLE FUCK U
LISTY ZAČINAJI JEMNĚ ŽLOUTNOUT, PAK NĚKTERÉ SEŽLOUTNOU UPLNĚ A UPADNOU.... ::::>>>> http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=7323

Naposledy upravil sodik 28-06-2003 v 15:56 PM

Old Post 28-06-2003 v 15:28 PM
sodik je offline   Profil uživatele sodik   Find more posts by sodik   Foto galerie člena sodik   Click here to Send sodik a Private Message   Add sodik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Příspěvek č. 2

-Jestli jsou to spodni listy a zacinaj zloutnout a upadat to je v richtigu pokud jich neni moc , kyka proste obcas neporebne listy proste "shodi"
-Pokud to je u vrcholku tak me napada vysoka tepltota a podle toho co pises (33 C) tak dej bud lepsi vetrani nebo vyse lampu.
-Dale by to mohlo byt treba preliti nebo prehnojeni.

Zkus neco z tohodle udelat a uvidis , vsak oni neco vydrzi ,to ze ti zloutne par listu s tim si hlavu nelam....


250W - BUSH\250W - ScroG\250W - 2xBubbler+2xHlina

\150W - LST\150W/250W - Bubbler \Balkonek 2003\ Balkonek 2004

Vyhlídky v Praze i jinde
Opylení
Výroba HOMEMADE Cooltube


Old Post 28-06-2003 v 17:49 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wax
Stálý Člen

Karma uživatele Wax - 85% PěstitelskáKarma uživatele Wax - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 3

já bych spíš naopak řekl, že sou málo zalitý.jak píšeš zálivka 100ml za 48 h při 33 stupních C, se mě zdá málo.snížil bych teplotu aspon na 25 stupnů a zalejval bych 100 za 24 i víc.

Old Post 29-06-2003 v 10:44 AM
Wax je offline   Profil uživatele Wax   Find more posts by Wax   Foto galerie člena Wax   Click here to Send Wax a Private Message   Add Wax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sodik
Stálý Člen

Karma uživatele sodik - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Wax
já bych spíš naopak řekl, že sou málo zalitý.jak píšeš zálivka 100ml za 48 h při 33 stupních C, se mě zdá málo.snížil bych teplotu aspon na 25 stupnů a zalejval bych 100 za 24 i víc.


jak můžu snížit teplotu, když je pokojová 26°C, mam tam jen teploměr, na který dopadá světlo, a je kousek pod lamopou, tak je tam kolem 28°C u palic...

Dnes se už dvě kytky spamatovaly, asi to budu dělat tak že vždy jednou za den proliju jen 100ml vody a přebytenou vodu nechám vytéct...

Old Post 29-06-2003 v 10:48 AM
sodik je offline   Profil uživatele sodik   Find more posts by sodik   Foto galerie člena sodik   Click here to Send sodik a Private Message   Add sodik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 5

to sodík: přesně tak,

zálivka každej den s hnojivem cca 50-150 ml/kytka, vždycky před zálivkou potěžkej květníček, ať víš kolik asi tak vysály vody a kolik jim máš dát abys je zbytečně nepřelíval

a ty spodní listy žloutnou i mě pod 400W metalhalid = nedostatek světla,
když ti začnou žloutnout i ty vrchní, je to předzvěst, že musíš přidat v zálivce víc dusíku= nejlépe s Herbaflor HF30, je to dusíkový booster ze žlutý na tmavozelenou

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 30-06-2003 v 07:33 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3448390 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív