Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » NTF scrog - 600W White widow + 600W Double dutch
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

NTF scrog - 600W White widow + 600W Double dutch Příspěvek č. 1

Tak jsem se po delší době rozhodl udělat další thread.

Jsou to 2 boxy zvlášť, co se týká hardwaru kromě světla a stylu pěstění nejsou totožné téměř v ničem. DD je o cca 2 týdny dříve přepnutý než WW.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOX 1 - WHITE WIDOW

20ks White widow, klony od místního člena.

Hnojiva Jungle in da box. Phitamin a Cropmax.

Darkroom 120
-Napouštěcí stůl 100x110 cm
-čerpadlo 600L/hod
-vzduchovadlo 360L/hod (do každého boxu jedna hadička, tj. 180L/hod)
-a-wing medium + heatshield
-son-t pia plus 600W
-předřadník Philips 600W s ochranným krytem
-ofuk je obyč z tesca
-ventilátor TD 350m3/hod, 125mm
-pachový filtr Prima Klima 400m3, 125mm
-homemade stlučený stůl na vanu
-kalfas 45L
-Síť, netkaná textílie, hadice, černobílá fólie, atd.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

BOX 2 - DOUBLE DUTCH

16 ks Double Dutch z Vídně

Hnojiva Jungle in da box + nějaký Ooze bloom stimulátor z USA (jen zkouším, dostal jsem ho zadarmo), Phitamin a Cropmax.

Homebox XL
-napouštěcí stůl DUMA 75x100
-čerpadlo 1000l/hod
-vzduchovadlo
-a wing medium + heatshield
-son-t pia plus 600W
-elektronický přepínatelný předřadník Lumatek 600W
-ofuk taky obyč
-ventilátor Prima Klima 420m3 s regulátorem otáček a termostatem, 125mm
-pachový filtr Prima Klima 400m3, 125mm
-Kalfas 45 L
-vana je na punk položená na kalfasu takže žádný stůl
-Síť, netkaná textílie, hadice, černobílá fólie, atd.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dále používám :

Zvlhčovač Nebler
Odvhčovač
Reverzní osmóza

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fotky přihodím za chvíli

Old Post 17-01-2013 v 15:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

White widow 41. den 12/12 Příspěvek č. 2






BOX 1 - WHITE WIDOW

Fotky ze začátku nemám... to je stejně nuda

EC se snažím držet kolem 1,6.. ale občas vyletělo trochu nahoru tak jsou na listech lehce vidět ty flíčky, jinak to roste úžasně.
Ph pořád 5,8 - 6.

Očekávám, že toho bude dost. Jel jsem tohle stejné už pár kol a například v minulém jsem měl 570g z 9 kytek... Na všech bylo v průměru 70-80, na jedné dokonce 102 krásných tvrdých gramů jako kámen^^. Spodky vždycky otrhám během květu, jsou pro mě těžce nežádoucí takže jich ve finále mám třeba jen 5-10g Ale jedna to bohužel posrala, na ní bylo jen 18. Takže proto výsledek pod 600... jinak by tam bylo určitě aspoň 650.

Uvidíme kolik bude tady. Zatím to vypadá líp než minule.. já si hlavně až teď koupil EC metr... vcelku užitečná věc

Jinak poprvé jedu s RO a zatím jsem převelice spokojený, bez ní už nepojedu

Naposledy upravil 17-01-2013 v 17:37 PM

Old Post 17-01-2013 v 16:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Double Dutch 48.den 12/12 Příspěvek č. 3






BOX 2 - DOUBLE DUTCH

Tak tady máme nějaké fotky DD ze 48. dne květu. Jakože už od 30. dne tam mám palice takové, že bych to klidně seknul Roste to neuvěřitelně... nikdy mi nic ještě takhle rychle nenabobtnalo. A je to každým dnes horší a horší^^. Bohužel přes vánoce jsem na ně trošku sral, takže mi EC vyletělo i na víc než 2,0 (s RO vodou - 0,32EC je to docela dost hnojiv ). Takže lístky byli trošku flekaté.. ale nic závratného. Zjistil jsem taky, že DD zvládne menší EC než WW. U WW jedu kolem 1,8 a no problem, u DD je 1,6 už přehnojení.

Taky mám docela žlutý přesně obrys stínidla teplota u vrchů je ale max 28-9.. takže na to seru. Očividně jim to nevadí.

Jinak v obou boxech se mi docela těžce přemnožili smutnice, kurvy jedny... jako mám je tam vždycky, ale nikdy ne v takovém množství. Docela dost listů mi od spoda kytky tak podivně hnědlo..tak jsem se dočetl, že to je kvůli tomu že ty jejich larvy požírají ty kořeny. Už jsem nevěděl po čem sáhnout. Chemii jsem nechtěl, tak jsem se rozhodl pro Gnat off, jenže je drahý a bylo mi řečeno, že to stejně zabere až nějakou dobu. Nakonec jsem koupil asi 15 žlutých lepivých desek... a problém vyřešen. Sice ještě pár dní žrali ty larvy kořeny... ale postupně se všechno vykuklili na dospělé smutnice a hned se chytnuli na desky u vdovy jich bylo podstatně víc, tak jsem mrsknul 10 desek (2 balení za 120kč) a je po problému. Během týdne už nelítá nic a na deskách je jich stovky!! až jsem se zhrozil

plyno z toho to, že jak se tady píše, že desky jsou pouze na to abys zjistil jejich přítomnost. Není to pravda, jde se jich tím zbavit do takového množství, že nedělají žádné problémy.


Fotky jsou mobilem takže nic moc.

Old Post 18-01-2013 v 20:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Double Dutch 55.den 12/12 Příspěvek č. 4






pořád dávám jen JIDB, a poslední pár dní jsem místo Ooze Bloom trošku aplikoval Greensensation... tak akorát aby to bylo EC 1,5. No, ale po jednom dnu to začali plivat zpět a EC se vyšvihlo až na 2,2. Asi se jim to moc nelíbí. Jsme zvědavý jak dopadne WW, protože tu jedu úmyslně jen s čistýma JIDB bez ničeho jiného. Jestli tam bude 600+ tak tyhle hnojiva opravdu nepotřebují nic jiného. Zatím můžu jen doporučit. V hydru se pěkně ph drží kolem 6 a jsou mnohem jednodušší na aplikaci (oproti AH). U AH jsem dával 1,2,3, enzymes, G/B accelerator, PK 13-14, root stimulator a ještě někdy i GS. Navíc jsem musel pořád srovnávat ph a ted když tam dám jen A,B,C a ani nesrovávám Ph tak je uplně rychlovka a luxus.

JUNGLE IN DA BOX POWER^^

Old Post 21-01-2013 v 20:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kawi
Stálý Člen

Karma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 5

ted už bych mel jen strach aby mi nepraskla skřin....K+

Old Post 23-01-2013 v 19:06 PM
kawi je offline   Profil uživatele kawi   Find more posts by kawi   Foto galerie člena kawi   Click here to Send kawi a Private Message   Add kawi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 6

K+ to je jasný, jen jeden dotaz, jak dlouho si je nechal na růstu?? máš to pěkně ukočírovaný!

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 25-01-2013 v 09:37 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

díky za K+... jinak s tím růstem to přesně ani nevím. Řekl bych že asi 3 týdny. Já vždycky počítám jen dobu květu. Všechny zastřihnu a přepínám ve chvíli kdy vidím, že plocha je pěkně zaplněná. Poté nasadím síť u vrcholku nejvyšší kytky, přepnu a poté asi 2 týdny téměř každý den a zastrkuju všechno, co vyleze nad síť. Pak už ti to přestane růst a je klid tak by měl podle mě vypadat scrog.. vidím v něm fakt hodně výhod oproti normálu. Váhou ti žádný vrchol nepadá dolů, protože ho drží síť a navíc můžeš to světlo mít hafo nízko a svítí na všechny stejně. Navíc i spodní šišky jsou pěkně tvrdé. Žádný odpad.

během pár hodin hodím fotky z flushing.. 63.den. To budete čumět já velikosti těch šišek ani nevěřím.. DD je fakt luxus

Old Post 26-01-2013 v 13:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Double Dutch 64.den 12/12 Příspěvek č. 8






BOX 2 DOUBLE DUTCH


tady mám fotky z 5. dne flushingu. 1 den pouze voda s enzymy a teď dávám voda a final solution. Škoda, že nemám dobrý foťák. Tento bohužel nedokáže ty palice tak dobře vystihnout, jak vypadají v reálu

Old Post 27-01-2013 v 20:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

ještě jsem zapoměl dodat že fotky jsou ze dne (to jste si asi domysleli ).. a jako vždy na posledních pár dní dávám MH.

Old Post 27-01-2013 v 20:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10






ještě jsem zapoměl dodat že fotky jsou ze dne (to jste si asi domysleli ).. a jako vždy na posledních pár dní dávám MH.

Přihazuju další fotky a pokusy o makro.

Old Post 27-01-2013 v 20:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Double Dutch 66.den 12/12 Příspěvek č. 11






Double Dutch 66.den 10/14

flushing jedu docela dlouho.. celkem měli myslím asi 10 dní.. což je na hydro docela zbytečné ale chuti to asi přispěje jinak EC při flushing jsem držel kolem 0,1-0,4. Ph stále 6.0

Naposledy upravil 01-02-2013 v 11:15 AM

Old Post 01-02-2013 v 10:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Double Dutch 72.den + White Widow 59.den Příspěvek č. 12

Double Dutch


Takže celkově jsem Double Dutch potrápil 69 dny světla... z toho poslední dny už jen 10/14 a pak následovalo 2,5 dne tmy bez vody.
Flushováno bylo kolem 10 dní.


White Widow


White widow jsem nechal svítit 58 dnů.. z toho poslední dny byli taky 10/14 ( u vdovy jde táhnout až na 8/16 ale já na to neměl čas ).
Flushováno bylo 6 dní.

Old Post 06-02-2013 v 23:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Double Dutch 72.den + White Widow 59.den Příspěvek č. 13

Double Dutch


Takže celkově jsem Double Dutch potrápil 69 dny světla... z toho poslední dny už jen 10/14 a pak následovalo 2,5 dne tmy bez vody.
Flushováno bylo kolem 10 dní.


White Widow


White widow jsem nechal svítit 58 dnů.. z toho poslední dny byli taky 10/14 ( u vdovy jde táhnout až na 8/16 ale já na to neměl čas ).
Flushováno bylo 6 dní.



tady jsou poslední fotky před kosou.


No a můžete tipovat kolik tam bude







---------------------------------------------------------

Old Post 06-02-2013 v 23:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Double Dutch 72.den + White Widow 59.den Příspěvek č. 14

Double Dutch


Takže celkově jsem Double Dutch potrápil 69 dny světla... z toho poslední dny už jen 10/14 a pak následovalo 2,5 dne tmy bez vody.
Flushováno bylo kolem 10 dní.


White Widow










---------------------------------------------------------

Old Post 06-02-2013 v 23:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Double Dutch 72.den + White Widow 59.den Příspěvek č. 15

Double Dutch


Takže celkově jsem Double Dutch potrápil 69 dny světla... z toho poslední dny už jen 10/14 a pak následovalo 2,5 dne tmy bez vody.
Flushováno bylo kolem 10 dní.










---------------------------------------------------------

Old Post 06-02-2013 v 23:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Double Dutch 72.den + White Widow 59.den Příspěvek č. 16

White Widow

White widow jsem nechal svítit 58 dnů.. z toho poslední dny byli taky 10/14 ( u vdovy jde táhnout až na 8/16 ale já na to neměl čas ).
Flushováno bylo 6 dní.



tady jsou poslední fotky před kosou.


No a můžete tipovat kolik tam bude

Old Post 07-02-2013 v 00:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3642900 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív