Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Hydro keramzit klony od 1 dne stoji zloutnou az skoro zlataveji, krouti se listy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
kseroks
Stálý Člen

Karma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% PěstitelskáKarma uživatele kseroks - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 140 

Příspěvek č. 65

zdar nevim z jaky ses lokality ale me se neco podobnyho stavalo kvuli vode kdy zemina jela v poklidu ale jak sem dal bublaky tak to slo do kopru ec dobry ph dobry teplota vlhkost v cajku a do par dni nekdy tydnu papa bylo neco spatnyho ve vode kdy pomohla az ro a perfektni hygiena novy hadice kameny apod. dycky se to dalo poznat ze vrcholky byli takovy jako tmavezeleny a vubec nerostli.............

HUA...........
Zkoušel ste někdo NYC Diesel?
hnojiva CANNA
mocné měření účinnosti některých stínidel

Old Post 15-01-2013 v 10:26 AM
kseroks je offline   Profil uživatele kseroks   Find more posts by kseroks   Foto galerie člena kseroks   Click here to Send kseroks a Private Message   Add kseroks to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kseroks! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 66

Tak to me fak,Vymr.... dekuju moc za dalsi prima napad,, ja mam vse uplne nove ale s tou vodou s tou uz nic neudelam,, dneska jsem zhasnul a koncim musim sehnat nove indianky.... vypada to fak katastrofalne takze 3 tydny propalene 600W, a uplne hovno z toho navic ty peroxidy, dusik ph -,,a tak dale nejake hnojky no jsem tam za ranec a leti to do kose,,, tak ma zkusenost na zacatek nic moc,,

Old Post 15-01-2013 v 14:26 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 67

Já být Tebou, zkusil bych to tak, jak píše Machoman. Nejdřív předpěstovat v RW kostkách 10x10cm (1-2týdny) a když už lezou z kostek krásné bílé kořínky , tak je dát do bubblerů. To předpětování je podobné jako příprava pro NFT s tím rozdílem, že kostky rovnou vložím do košíčků. Kytičky jsou zdravé a silné a vše pak jde jako po másle. Dělám to tak již dlouhou dobu a problémy minimální. Nemusím proplachovat a pufrovat keramzit (jen srovnat pH v RW kostchách před umístěním řezů - EC 0,6-0,9)... Hladinu roztoku po přemístění do bubblerů nastavuji tak, ať bublinky ze vzduchovacího kamene "prskají" na kořínky, které si pak cestu do roztoku najdou samy ... A ani není třeba žádná závlaha shora...to už mám taky za sebou a nakonec jsem dal do pryč...
A snad se kseroks mýlí a nebudeš muset dokupovat ještě reverzní osmózu... Držím pěsti.

Jestě poznámka:
Celou tu dobu (v RW 10x10) je mám pod zářivkami. Za tu dobu vyrostou na slušných 15-20cm...po přesazení do bubbleru stačí týden růstu a přepínám...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 15-01-2013 v 17:20 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 68

no výborně, tak vezmi ten tvůj keramzit co ti nedělá problémy a dej ho někam do vody změř si ph, uvidíš na čem ti celou dobu leželi kořínky.

Old Post 16-01-2013 v 08:19 AM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 69

metrop jsou moc silne hnojky,,, a pokud dobre ctu ec je 0,9 tak je to na tento system moc jedu neco obdobneho ve waterfarmech s mensima EC [hnojky od GHE] a metrop co jsem stim zkousel jsem po par dnech vyhodil++teplota 24-25 taky neni ideal,,,,,,,,,,ps ted ctu tam davas peroxid a metrop?dohromady?

Old Post 16-01-2013 v 21:09 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 70

Ahoj,, jo jo davam tam metrop i peroxid, davam 0,5ml.na 1 litr vody co,,, to je na prd, metrop + peroxid ? jeste mam obednanou trychodermu harzianum,, tak nevim co to s ni udela jestli to ma vubec cenu,,,, diky

Old Post 18-01-2013 v 02:02 AM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 71

muj nazor je ze se ten peroxid kope s tim metropem a pokud dobre vim tak takova davka peroxidu by tu houbu co tam chces dat nejspise zabila .....zkus dat mensi EC 0,5max vysad calgreen nez se to da doporadku ten je extremne nareden a taky bez toho peroxidu!!!!,,,,jinak nevim

Old Post 18-01-2013 v 02:56 AM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 72

ok dekuju,,, ted jsem to hodne naredil odstatou vodou cc200 l, tak to kleslo na ec 0,6. ph drzim stale 5,8 jinak ten metrop to je sila to je pravda

Old Post 18-01-2013 v 03:34 AM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 73



zatim valcim takhle

Old Post 18-01-2013 v 03:52 AM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 74


3

Old Post 18-01-2013 v 03:55 AM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 75

vyhod uz ten roztok prosimte,,, ty kosiky s holkama a keramzitem dukladne proplachni ve vode bez hnojek jen s good ph a nasad jen MR1 a Root a max do toho ec 0,4 a nemusis do systemu napoustet tolik vody staci jen hladina na prutok ten drip se o to postara nez korinky slezou dolu;] ,,,,ale tohle vsechno uz ti tady starosto nekdo rekl!

Old Post 18-01-2013 v 11:39 AM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 76

jenze jsem to uz delal, i ten roztok sem natankoval do zachodu nechal odstat vodu a zacal znova, ja nevim jak to ma nikdo jinej ale me se ten keramzit namaci v tom bubnu, i kdyz je nizka hladina jak strika voda od bublin z kamenu,, ten drip sem dal taky do hajzlu, ale pokazdy co jsem zvedl kosik abych se podival jak to vypada chcala mi z nej voda,, tak uz sem to nahazel ven ze systemu abych je nechal proschnout nebo zase zarvou na nadmernou vlahu, tim snad nic nezkazim,,,pockam a uvidim ,,sem asi jedinej kdo ma kouzelnej keramzit sam mi vyrabi vodu...

Old Post 18-01-2013 v 13:12 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 77

jedu waterfarm upraven dle http://www.thctalk.com/cannabis-for...ATERFARM-thread! coz je uplne to stejne + ty mas k tomu propojene vsechny kvetinace,,,,,,,,EC a nektere hnojiva davam polovicni oproti tomu co uvadi vyrobce vodu mam kolikrat v hydrotonu ze to jde videt jak to plave a holky si v tom uplne chrochtaj zadne "preliti" se tu nekona pokud jede radnej vzduch nonstop!,,,, udelej 10+/-l vody s nakym flush prostredkem[ne peroxid thx;] vymachej v tom ty kosiky a sniz to EC ,ale podle tech fotek se to bude davat dlouho doporadku

Old Post 18-01-2013 v 18:24 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 78

taky shanim hydroton,, ja nevim jestli mas na mysli ty fota uz drive nebo ted ty posledni,, mam tam uz novou posadku,, a ta doufam neni tak v haji zatim ale uz to nejak skomira,,, jenze jake mas koreny ze se chrochtaj,, kdyz to zaleju jako malej klon tak uz o bude stat uplne,,

Old Post 18-01-2013 v 18:30 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baracuda1976
Nový Člen

Karma uživatele baracuda1976 - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 79

ahoj ze zacatku mas foto meraku mas tam hanna a neco od adwy coz nevim co je , mel jsem podobnej problem a bylo to ph meril jsem to merakem adwa 12 kalibroval jsem kazdy druhy den hodnoty sedeli na 5,7 ani se to nehlo a koreny tyden staly mam 2dny pujceny ph essential a hle ph leti z 5,5 na 6,3 behem 12 hodin takze neustale srovnavam a korinky zacaly belat a kytka se matori zkus si to u nekoho premerit treba mas ten samej problem jinak ty fotky jsou na chlup stejny jako ty moje kytky treba ti to pomuze

Old Post 18-01-2013 v 19:07 PM
baracuda1976 je offline   Profil uživatele baracuda1976   Find more posts by baracuda1976   Foto galerie člena baracuda1976   Click here to Send baracuda1976 a Private Message   Add baracuda1976 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
baracuda1976
Nový Člen

Karma uživatele baracuda1976 - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 80

jo pouzivam reversni osmozu EC 0,00 jinak jak se tu zminil madmax taky jsem nepufroval ten keramzit coz bude ten problem s ph asi mno nic

Old Post 18-01-2013 v 19:12 PM
baracuda1976 je offline   Profil uživatele baracuda1976   Find more posts by baracuda1976   Foto galerie člena baracuda1976   Click here to Send baracuda1976 a Private Message   Add baracuda1976 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4106830 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív