Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Konceneberoucí příběh s vysokým pH v kokosu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
S čím míváte problém častěji?
Nízké pH
Vysoké pH
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Dotaz Konceneberoucí příběh s vysokým pH v kokosu Příspěvek č. 1

Ahoj, už dobrý 3 tejdny bojuju s vysokým pH v kokosu. Nedaří se mi ho dostat na správnou hodnotu vším co jsem vyzkoušel. Ikdyž pH alespon dostatečně srovnám, pH do druhýho dne o kus zase vyroste.

Hnojiva jungle in da box
pH- kyselina od elixiru
kokos biobizz
teploty den, noc ok
nepřehnojený

Nikdy jsem takovýhle táhlý problém neměl. Chci se dostat na hodnotu 5,9 ale pořád se držím tak na 6,5 a kytky pak málo chlastaj. Jinak vypadají vitálně, akorát sem tam málo se objevujou listy jakoby levotočivý, nebo pravotočivý, na jedný straně přiškrcený. Zkoušel jsem je nechat proschnout (6,5L květník trval celý 4 dny a ještě by den vydržel) a pak projejvat upravenou vodou, všelimožný prolejvání, zalejval jsem dokonce zálivkou kde bylo 25ml kyseliny na 5L vody, ani tohle nepomohlo, ba dokonce ani průplach timhle nepomohl, zkoušel jsem to na 1 kytce a trvalo to 10 litrů týhle kyselý vody než se pH srovnalo a druhý den opět cca 6,5.Zkušel jsem používat i kyselinu od JiDB, stejnej výsledek. Že mám špatný pH jsem zjistil když jsem přepnul, a ted je 9. den květu. Fakt už nevím co, chci to už co nejdřív vyřešit... Uvítám jakýkoliv osobní zkušenosti, rady, nápady... díky

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 26-02-2013 v 22:33 PM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 2

moje zkušenost: NIKDY nenechám kokos proschnout.. výst. Ph 6,0, vst. Ph 5,8.
čau

Old Post 27-02-2013 v 07:01 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

tohle me delalo kdyz sem mel slabou kyselinu (25%) ,silna (60%) drzi ph uplne jinak

Old Post 27-02-2013 v 09:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 4

Connoisseur: Dřív mi kokos prosychal, i sem ho nechával, nebo když sem to nemohl zalejt, a bez problému.

GREENTOKAREW: Používám Elixer, 59% kyselina fosforová, 41% anhydrid k. fosforový. Používal jsem i v minulosti a bez problému.

Takový poznatek, který by mohl pomoct, teče z toho nižší EC než je na vstupu, ted jsem zalil mixem A/M/B 18/12/6ml na 10L + 6ml pH minus tentokrat od jungle in da box, vstup EC 2,8, výstup 1,8. Kytky ale vážně vypadaj vyživeně, některý možná trošku víc dusíku než je ideal, proto k tomu nechci lejt moc hnojky, hlavně ten dusík, tak jedině že bych zalejval mixem M/B... už to někomu začíná bejt povědomější ? Pořád přemýšlím co by mohlo být jinak oproti minulosti, a vážně jediná věc co mě napadá, že mi prosychal kokos, třeba se pak pufruje líp když je suchej než vlhkej, nevim...Nějak se mi nechce věřit že tu není nikdo kdo by někdy měl stejnej problém. Aspon Vám děkuju za reakce hoši.

EDIT: tak to s tím EC byla asi jen halda, asi měřák strčil do špatnýho vzorku, ve skutečnosti byl vstup 1,55 a výstup 1,8, takže to není nijak nedokrmený.... itak ale N vynechám ze zálivky.

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Naposledy upravil Jaguar 28-02-2013 v 00:24 AM

Old Post 27-02-2013 v 23:58 PM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3732250 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív