Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Hydro keramzit klony od 1 dne stoji zloutnou az skoro zlataveji, krouti se listy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 97

,

Old Post 20-01-2013 v 14:03 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 98

no tak to jsem mooc rad ze jsem koupil neco co nebude zase jen na paradu,, diky,, nekdo rika ze je to na nic ze je to pomale atd,,ale podle me je to pomale protoze to jede poradne dolu ze ??

Old Post 20-01-2013 v 14:17 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 99

s tou 6tkou opatrne na ty maly !! dej ji hodne vysoko ty ph metry co mas dou snad zkalibrovat ne? ph meraku jsem mel hodne od 1000 az po 5000kc zatim jsem skoncinl u tohodle a nemuzu si ho vynachvalit hlavne ma vymenou elektrodu za 6stovaku
http://www.zjtronic.cz/zjtronic/esh.../3481#anch13481

Old Post 20-01-2013 v 17:14 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 100



no, ja byl uplne max spokojenej s combem od hanna, jenze prave ze stoji 5000. cely 2 roky se nekalibrovalo nic a kdyz sem ho chtel kalibrovat uz to neslo hodinu to bylo v roztoku 7 a ne a ne skocit na OK, a roztok 4.tak jsem tomu prestal verit, koupil jsem adwu,michal roztok podle advy a porad kytky stoji za prdlajs, tak jsem jeste zkusil koupit srace za par kc, abych porovnal to ph na vice meracich nez ho tam naleju,, a ejhle zase kazdej ukazuje jinak,, tak proste znova combo od Hanna, a bude klid adwa asi meri sprave je nova a skalibrovana ale jistotu budu mit az s novim Combem,, obednal jsem taky roztok na uchovani sondy cistici roztok, a kalbiracni,, tady podle doporuceni jednoho clena v sekci ph ec metry,,a jsem docela zklamanej z te metli protoze mi zejtra prijde stinidlo satelit TZV desnik, a tu metlu tam do nej dat nemuzu,, tak nevim no,, smuloa,,

Old Post 20-01-2013 v 21:27 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 101

najdi si stranku vyrobce treba muze byt svisle

Old Post 21-01-2013 v 01:15 AM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 102



Tak dneska jsem zase mrknul ,avypada to takhle hnusne,, dole uz vystrkujou rohy nekteri,, pomalinku ale nahore hruza mam ten pocit ze jeste par dni a budou zase v haji....posudte sami..

Old Post 21-01-2013 v 05:55 AM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 103

Nasel jsem stranku vyrobce,, a pise jen tohle takze smula,,,,Na podporu růstu
Světlo této lampy je obzvláště vhodné pro podporu rozvoje rostoucích rostlin. Stonky zmohutní, listy se zvětší a zesílí. Rostlina získá zdravější a sytější zelenou barvu. Vhodné pro všechny rostliny, které nemají rády stín.

Old Post 21-01-2013 v 06:09 AM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 104

To je dobrá otázka , proplachoval jsi ten keramzit ? já třebas musim pufrovat hydroton a ten prej je pH stálerjší než keramzit , pořád to na růstu zvedá pH takže proplachuju na 4,5pH až se mi to zastaví na 5,5 pak už je to v normě pro CANNA hnojky rozmezí 5,2-6,2 (tyhle jedu já) , změř pHčko výstupu tohle mi holky dělaj když nemaj přúistup k živinám (pH) zkus jinej měřák a znova to změř

Naposledy upravil TomasD 21-01-2013 v 09:05 AM

Old Post 21-01-2013 v 08:02 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TomasD
Stálý Člen

Karma uživatele TomasD - 91% PěstitelskáKarma uživatele TomasD - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 105

citace:
Původní příspěvek od Madmax


keramzit se pufruje den dva tuším.


Já pufruju hydroton (údajně má stálejśí pH než keramzit) základ je stejnej víc než tejden , každej den zaplavim na 10 minut 3krát a tejden snižuju ph ( zároveň proplachuju i peroxidem na odstranění zbytků koŕenů , pufruju na pH 4,5 to se pak ustálí na 5,5 pak už sázim ale měření musí bejt stejný 2 dny
jinak vim že to napálim holkám a tejden zpomalení kvůli nevstřebatelnosti

Old Post 21-01-2013 v 09:04 AM
TomasD je offline   Profil uživatele TomasD   Find more posts by TomasD   Foto galerie člena TomasD   Click here to Send TomasD a Private Message   Add TomasD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 106

ja sem tady psal uz asi 5 krat ze mi to pehackem nehejbe,, proplachoval jsem ho uz po treti, ja dam ph 5,5 a mam stale 5,5 i na vystupu,, taky jsem udelal koupel 5,5 nasypal sem to tam michal sem to cca 10min a ph se nehlo,,ale kdyz vas tady ctu ze to mam koupat 2 dny,, tak to nevim, no,, hlavne uz mi koukaj korinky krs kosicky,,ale nahore to vypada porad hrozne a zloutne too se z toho picnu jak zastavim to posrany zloutnuti,, myslim ze ph mam fakt v pohode,, ale na 100 pro to zjistim az prijde zitra nove combo,, dneska prisly zvlhcovace a slunecnik, satelit kterj mi je na houby, kdyz nemuzu daz mh, svisle dolu,,kurnaaa

Old Post 21-01-2013 v 15:40 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 107



tak dneska jsem uz dal par kousku do systemu, tak budu sledovat dal,, dole uz jim koukaly koreny tak diufam ze uz to pobezi..

Old Post 21-01-2013 v 22:15 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 108



jsem moc rad ze nekdo mysli, na veci ktere se daji pouzit dvojim zpusobem, udelalo mi rados kdyz jsem zceknul ten satelit a je tam uchyceni vybojky jak vertical, tak horizontal,, tak sup tam s nim!!!!

Old Post 21-01-2013 v 22:22 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od starosta
ja sem tady psal uz asi 5 krat ze mi to pehackem nehejbe,, proplachoval jsem ho uz po treti, ja dam ph 5,5 a mam stale 5,5 i na vystupu,, taky jsem udelal koupel 5,5 nasypal sem to tam michal sem to cca 10min



za deset minut zjistíš uplný kulový, vezmi kus toho keramzitu a dej ho do vody alespon na 24 h , stací trocha do trochy vody a zjistíš co to udělá.Bude š to mít definitivně potvrzený .

Old Post 22-01-2013 v 17:07 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 110

tak jsem to nalozil do kyblu tvl, bych si dal korunu.. mas pravdu ..daval jsem to tam s vodou ph.4,5 za 3 hod.cca merim znova bum 6,7..a to jsem zvedavej rano,,,, ,,takze dalsi moje blbost diky moc,,, zitra sezenu poradnej hrnec dam to na plotnu a hodinku povarim,, ale ten keramzit prdim,, pozitri prijde hydroton,, a ten musim taky uvarit jak jsem tady cetl ze ?? diky..

Old Post 23-01-2013 v 02:33 AM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 111

tak mam hrnce poradnej taky hydroton,,prosim vas muze mi jeste nekdo rici jak dlouho to mam cca povarit?? dekuju moc,,,at to nedelam zbytecne diky

Old Post 23-01-2013 v 13:44 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 112

no vidíš, tvůj big fail odstraněn, teď už víš proč ti to nejelo když ti kořeny ležely na takovym ph a teď už ti to pojede
nic nevař!!
napufruj to. máš to tady už napsaný. Prostě to nalož do vody s ph 5,5 a občas promíchej, jak se ti to zvedne vyměň vodu a to samý dokud se ti to neustálý na 5,5. Hydroton by měl být ale už napufrovanej tak si to jen ověř.

Old Post 23-01-2013 v 17:18 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7681570 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív