Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » orange
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ladikfzr
Stálý Člen

Karma uživatele ladikfzr - 0% PěstitelskáKarma uživatele ladikfzr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 71  

orange Příspěvek č. 1


druhý pokus
tak jsem tu zase...na upgrade boxu jsem se zatím vyprdl a nedočkavě jsem šoupl semínka na klíčení

Poprvé pod CFl

Orange

Old Post 02-01-2013 v 19:08 PM
ladikfzr je offline   Profil uživatele ladikfzr   Find more posts by ladikfzr   Foto galerie člena ladikfzr   Click here to Send ladikfzr a Private Message   Add ladikfzr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Čau, žádnou chválu k týhle seedbance sem neslyšel, navíc mam doma taky tenhle model a sázet se chystám až někdy v únoru. Budu sledovat, hodně štěstí.

Old Post 02-01-2013 v 20:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladikfzr
Stálý Člen

Karma uživatele ladikfzr - 0% PěstitelskáKarma uživatele ladikfzr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 3

Já právě taky ne....tak i já jsem zvědavý

Poprvé pod CFl

Orange

Old Post 02-01-2013 v 21:45 PM
ladikfzr je offline   Profil uživatele ladikfzr   Find more posts by ladikfzr   Foto galerie člena ladikfzr   Click here to Send ladikfzr a Private Message   Add ladikfzr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.ice
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.ice - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 4

No né že by výsledek byl špatný, ale když mi z Jacka herrera (normal) vyrostly auto-flouvy, tak to dokáže nasrat.. Do boxu bych to po těchto zkušenostech fakt nedával. Jinak hodně štěstí

Old Post 03-01-2013 v 02:38 AM
Mr.ice je offline   Profil uživatele Mr.ice   Find more posts by Mr.ice   Foto galerie člena Mr.ice   Click here to Send Mr.ice a Private Message   Add Mr.ice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Mr.ice
No né že by výsledek byl špatný, ale když mi z Jacka herrera (normal) vyrostly auto-flouvy, tak to dokáže nasrat.. Do boxu bych to po těchto zkušenostech fakt nedával. Jinak hodně štěstí


kámoš teď dojíždí od nich AK x NL a začli mu kvést 3 tejdny před přepnutim
..když přepínal, měl už normální palice (žádný pre)
ale jinak teď před sklizní vypadaj pěkně ..uvidíš, třeba budeš mít štěstí

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 03-01-2013 v 08:44 AM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Orange bud diesel stejne jako White Russian od Fair Seeds jsou vyzkouseny a jsou v pohode...kvetou az po prepnuti naprosto normalne...v klidu.
Ted jsem Orange dojel a chut naprosta pohoda,sila taky,jen vynos me zklamal,ale to bylo nejspis rucickama...holt kazdej se muze utnout.
Orange je paradni odruda, muzu jen doporucit.

Old Post 04-01-2013 v 20:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladikfzr
Stálý Člen

Karma uživatele ladikfzr - 0% PěstitelskáKarma uživatele ladikfzr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 7

Tak zatím v pohodě...naklíčily všechny semena...takže jsem je prdl do hlíny...jinak je všechno úplně stejné jako v mém prvním pokusu.

Poprvé pod CFl

Orange

Old Post 04-01-2013 v 21:15 PM
ladikfzr je offline   Profil uživatele ladikfzr   Find more posts by ladikfzr   Foto galerie člena ladikfzr   Click here to Send ladikfzr a Private Message   Add ladikfzr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Víťa
Čau, žádnou chválu k týhle seedbance sem neslyšel, navíc mam doma taky tenhle model a sázet se chystám až někdy v únoru. Budu sledovat, hodně štěstí.


Chlapi z tohodle žádnej poklad nejspíš nevydolujete..Fair seeds = Growshop seeds..španělský přemrdy celkem drze pojmenovaný jako originální genetiky...

Old Post 05-01-2013 v 06:06 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Jedno co to je,je to dobry,srovnatelny treba s Nirvanou,chutna to a zabira naprosto lampove.Nechci se s vami hadat,ale po delsi odmlce jedu jen Fair seeds,takze mluvim ze zkusenosti s temito dvema odrudami.Navic ted mi tady lezi od Fair seeds Great White Shark,
takze rozsirim galeriku i o tohohle zraloka ze Spanelska

I zkuseni kuraci kamaradi jsou spokojeni,tak ja nevim,teda.
Jednoduchy je to odsoudit,tezsi tady prosadit,protoze jak to nestoji minimalne 2litry,tak to asi stoji za howno,ze?

to Eda45:mas s tim osobni zkusenost?

Old Post 05-01-2013 v 07:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladikfzr
Stálý Člen

Karma uživatele ladikfzr - 0% PěstitelskáKarma uživatele ladikfzr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 10

No buď to vyvratim nebo se přikloním na stranu která jimi opovrhuje .... Zatím to odsoudit nemohu....v prvním kole jsem měl Dominu od GS a je, myslím si dost v pohodě

Poprvé pod CFl

Orange

Old Post 05-01-2013 v 08:40 AM
ladikfzr je offline   Profil uživatele ladikfzr   Find more posts by ladikfzr   Foto galerie člena ladikfzr   Click here to Send ladikfzr a Private Message   Add ladikfzr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronic
Stálý Člen

Karma uživatele Chronic - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 11

Cau, tady muj zralok od Fair Seeds (sice outdoor, ale myslim, ze genetika pekna )
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=64404

Old Post 05-01-2013 v 12:38 PM
Chronic je offline   Profil uživatele Chronic   Find more posts by Chronic   Foto galerie člena Chronic   Click here to Send Chronic a Private Message   Add Chronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladikfzr
Stálý Člen

Karma uživatele ladikfzr - 0% PěstitelskáKarma uživatele ladikfzr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 12




1. a 3. Den co vylezly z hlíny

Poprvé pod CFl

Orange

Old Post 08-01-2013 v 20:43 PM
ladikfzr je offline   Profil uživatele ladikfzr   Find more posts by ladikfzr   Foto galerie člena ladikfzr   Click here to Send ladikfzr a Private Message   Add ladikfzr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladikfzr
Stálý Člen

Karma uživatele ladikfzr - 0% PěstitelskáKarma uživatele ladikfzr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 13




Čtrnáct dní od početí......

Poprvé pod CFl

Orange

Old Post 19-01-2013 v 22:17 PM
ladikfzr je offline   Profil uživatele ladikfzr   Find more posts by ladikfzr   Foto galerie člena ladikfzr   Click here to Send ladikfzr a Private Message   Add ladikfzr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

...cau,priste je rovnou dej do vetsich kvetniku,at to pak zbytecne nemusis presazovat

Old Post 24-01-2013 v 06:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladikfzr
Stálý Člen

Karma uživatele ladikfzr - 0% PěstitelskáKarma uživatele ladikfzr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 15

tak jsem tu zas
nějak jsem to flákal a možná proto mi šly dvě kytky do kytek...
jedna se možná vzpamatuje...ale s tou druhou je ámen
tak jsem je přesadil do finálních květináču a misto te jedné jsem nechal naklíčit 2ks Black Domina co mi zbyly od minule...všechno nechávám stejné jako minule jen teď jedu v hlíně od Biobizz a to light mix....asi tak no

Poprvé pod CFl

Orange

Old Post 31-01-2013 v 19:28 PM
ladikfzr je offline   Profil uživatele ladikfzr   Find more posts by ladikfzr   Foto galerie člena ladikfzr   Click here to Send ladikfzr a Private Message   Add ladikfzr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladikfzr
Stálý Člen

Karma uživatele ladikfzr - 0% PěstitelskáKarma uživatele ladikfzr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 16


...

Poprvé pod CFl

Orange

Naposledy upravil ladikfzr 03-02-2013 v 11:36 AM

Old Post 02-02-2013 v 18:31 PM
ladikfzr je offline   Profil uživatele ladikfzr   Find more posts by ladikfzr   Foto galerie člena ladikfzr   Click here to Send ladikfzr a Private Message   Add ladikfzr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2187520 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív