Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Selekce Matek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Jamajcan
Nový Člen

Karma uživatele Jamajcan - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 33

to koles: do nekonečna ne :-) , zejtra, max. v úterý vyhlásim top 10 a objednávám. ale jak říkáš nejsem zaměřenej na sativy bo indiky jen pak budu vybírat spíše nějaký SOGovky.

Old Post 06-01-2013 v 15:53 PM
Jamajcan je offline   Profil uživatele Jamajcan   Find more posts by Jamajcan   Foto galerie člena Jamajcan   Click here to Send Jamajcan a Private Message   Add Jamajcan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jamajcan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

zajdi na seedfinder a vyber si podle chuti , je to ok http://en.seedfinder.eu/cloud/taste/

Old Post 07-01-2013 v 07:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 35

A spotřebuješ všechny semena...? Kdy začneš cca pěstovat...? Popřípadě nějaké foto pěstírny? ;-)

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 23-01-2013 v 17:33 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamajcan
Nový Člen

Karma uživatele Jamajcan - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 36

seeds ještě nedorazli, nevim kde to vázne, pěst začne následovně, foto budou až bude co fotit , zatim provizorium. a jj seeds pujdou na selekci všechny, je to málo ale snad z toho něco vyberu na Matky , případně jak jsem psal vejš proběhne kontrolovanej oprc a matky budou z F2 a nebo F1 nějaký kros.
Peace" JX.

Old Post 25-01-2013 v 17:38 PM
Jamajcan je offline   Profil uživatele Jamajcan   Find more posts by Jamajcan   Foto galerie člena Jamajcan   Click here to Send Jamajcan a Private Message   Add Jamajcan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jamajcan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hakan
Stálý Člen

Karma uživatele Hakan - 84% PěstitelskáKarma uživatele Hakan - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 37

Tak jak? Sem celkem zvědavej

Neni grower jako Grower


Můj první grow 1kW - 34 rostlin (POG, C4, Ed Rosenthal Super Bud)
2nd round 400W_NYCD
Hokus Pokus aneb 1200W a něco k tomu - ZROVNA JEDE...

Chilli project
Hot peppers vol. 2 ZROVNA JEDE...

Old Post 02-02-2013 v 20:32 PM
Hakan je offline   Profil uživatele Hakan   Find more posts by Hakan   Foto galerie člena Hakan   Click here to Send Hakan a Private Message   Add Hakan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 38

Já též Čekám a nic

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 02-02-2013 v 20:49 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamajcan
Nový Člen

Karma uživatele Jamajcan - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 39

omlouvám se, fotoreport dodám až bude co fotit, prozatím dorazili seeds, dva vybrané pakly z pěti neměli skladem, tudíž sem se rozhodl objednat ještě 2 pakly něčeho hodně luxusního ze kterého doufám budu mít parádní samce na kros s ostatními modely a matky budou selektovány z těchto krosů. Nejspíše vyberu něco z rodu G13 a z rodu Haze. Kontrolované opilení bych chtěl provést z vícero genetikou. Pokud by někdo nabídl řízek své genetiky k opilení, nabízím na výměnu pil ze zmiňovaných samců a nebo výslednej produkt (seeds z výsledného krosu ).

Ps: tento thread bude na delší dobu tak nebuďme netrpěliví :-)

Peace" JX.

Old Post 03-02-2013 v 10:21 AM
Jamajcan je offline   Profil uživatele Jamajcan   Find more posts by Jamajcan   Foto galerie člena Jamajcan   Click here to Send Jamajcan a Private Message   Add Jamajcan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jamajcan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 40

citace:
Pokud by někdo nabídl řízek své genetiky k opilení, nabízím na výměnu pil ze zmiňovaných samců a nebo výslednej produkt (seeds z výsledného krosu)


To je dobrá zpráva, určitě bych toho časem rád využil. Myslím, že přesně takovýhle typ spolupráce může přinést dobré výsledky (ne každej má prostor a čas na pořádnou selekci). Se sdílením zdrojů to je hned jednodušší

Momentálně jsem taky na začátku - nechal jsem vyklíčit semena a ze sazenic chci vybrat matky.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 03-02-2013 v 11:01 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamajcan
Nový Člen

Karma uživatele Jamajcan - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 41

Tak výběr dokončen

http://www.xxx.net/mr-nice-seeds/54...gular-18ks.html

http://www.xxx.net/mr-nice-seeds/55...gular-18ks.html

z těchto dvou budou vybráni samci pro křížení.

Kdo bude mít něco zajímavého ke křížení sem s klonem :-)

teda abych neříkal hop dokud nepřeskočím :-D

Peace" JX.

Old Post 03-02-2013 v 14:47 PM
Jamajcan je offline   Profil uživatele Jamajcan   Find more posts by Jamajcan   Foto galerie člena Jamajcan   Click here to Send Jamajcan a Private Message   Add Jamajcan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jamajcan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 42

Zdárec,
tak já teda hop a do toho skočím.
Taky bych se zapojil s klonama, ale zatím tady jen píšeš ale žádný foto, čehokoliv, pěstebního prostoru, semen, nic tu není. Bude to kam vysadit?

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 09-02-2013 v 00:31 AM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamajcan
Nový Člen

Karma uživatele Jamajcan - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 43

S tím že jsem se rozhodl že selekce budu dělat z krosů tak jsem první pakly seeds předal kámošovi páč neměl co zasít. ale teď až mi dorazí G13 x Haze a Black Widow tak je ještě zabalený vyfotím. a pověsím to sem. Room pro matky nakonec vypadá takto 60x200x120 šxdxv rozhodl sem se tak protože je budu držet převážně jen pro sebe a jednoho kámoše a přebytky půjdou sem na G bazar tak jsem usoudil že to bude dostatečné. matky budu držet maximálně 80cm vysoké. postupně budu rozšiřovat né kvůli množství klonů ale kvůli množství různorodé genetiky jen aby někdo neplácal proč je cpu na tak malí prostor když jsem psal že mám spoustu místa :-D. Světlo bude prozatím použité 3x125w blue usporka. V tomto roomu chci mít prvních 5 matek. foto roomu dodám společně se seeds.

Chtěl bych mít matku :
G13 x Haze
Black Widow
( G13 x Haze ) x ( Black Widow )
( G13 x Haze ) x ( Jack Herer )
( Black Widow ) x ( Ed Rosenthal Super bud )

Pokud máte někdo matku parádního Jacka a Edíka a poskytnete mi ho ke krosu vřele se Vám odvděčím :-) . Samo že když už bude kros probíhat tak mohu opylit spoustu jiných genetik těmito dvěma samci. vše je o domluvě.

Peace" JX.

Old Post 09-02-2013 v 14:01 PM
Jamajcan je offline   Profil uživatele Jamajcan   Find more posts by Jamajcan   Foto galerie člena Jamajcan   Click here to Send Jamajcan a Private Message   Add Jamajcan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jamajcan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 44

Zdar Jamajcan,
Tak se to tady někam hne, nebo sepisuješ pohádky na dobrou noc?

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 16-02-2013 v 11:35 AM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 45

Ze začatku to vypadalo nadějně na vyber byly luxus strainy tak sem cekal luxus řezy s ochotou cestovat kamkoli ale postupem casu to nejak opadlo ....... skoda mno cekal sem poradne strainy

Old Post 17-02-2013 v 05:50 AM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 46

No psal jsem si s Jamajcanem nějaké PM a myslím si že nás tady panáček tahá pěkně za nos ale nevím proč.
Jestli ne pak se omluvím ale to jsem mu i psal do PM

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 17-02-2013 v 11:17 AM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamajcan
Nový Člen

Karma uživatele Jamajcan - 56% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 47

Pánové notak, trpělivost, nemam zapotřebí někoho tahat za nos.

Jsem 26letý, pracující, studující, otec od rodiny se dvěmi malími dětmi a náýročnou ženou :-).

Mám spoustu koníčků a mezi ně patří ono pěstování :-).

Takže na rovinu budu dělat foto a až toho bude víc tak to sem naposílám po vícero s komentářema z dění mého počinu.

Čekám ještě na seeds a až dorazí vytvořím nové téma které bude začínat fotoreportem. a tady to ukončím odkazem na nový thread.

S těmi členy se kterými jsem se domlouval přes PM těm se budu postupně ozývat ohledně kontrolovaného opylení a tak dále.

Omlouvám se že se to tak táhne, asi jsem se unáhlil se založením tohoto příspěvku, měl jsem nejdříve vše připravit, nakoupit seeds atd.
Proto jsem se rozhodl následně založit nový thread který bude bez zbytečných řečí ať to trochu vypadá.

Peace" JX.

Old Post 17-02-2013 v 12:21 PM
Jamajcan je offline   Profil uživatele Jamajcan   Find more posts by Jamajcan   Foto galerie člena Jamajcan   Click here to Send Jamajcan a Private Message   Add Jamajcan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jamajcan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 48

Zdar Jamajcan,
tak jak to jde, jsem celý napjatý s jakými modely se pochlubíš.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 24-04-2013 v 20:50 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-07-2014 - Kvetení matek - 8 odpovědí
29-03-2003 - Regenerace matek ? - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1027510 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív