Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Kvetení matek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

Dotaz Kvetení matek Příspěvek č. 1

AHoj, prosím o radu .
Jedu po prvé matkárnu normálně v Dark streetu II pod 600 W GIB Lighting Growth Spectre MH.

Hnojky AH 1( 1.5ml) 2(0,75ml) 3(0,75ml) + kořenák . PH 6,0 .
odrudy : Satori, Hashberry

Můj problém je že mi kytky začináji nebo už jsou docela nakvetlé mají tak 4 mm pistils . Nevím jak to zastavit , dofám že už to dál nepůjde. Mohl by mi někdo poradit co s tím ? jestli se dá ještě ty kytky používat dál a nebo ne co s něma a tak ? dík moc

Old Post 19-08-2013 v 21:24 PM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

no jestli jim svitis 18h denne a nejsou to automaty tak by to nakvetat nemelo,leda bys tam mel vedro jak v prdeli,v noci zimu,kropil to ledovou vodou s ec15 a ph 3-9 nebo podobny multyshoky,pokud uz ti opravdu nakvetly kvuli12/12 tak ti potrva cca 3 tydny nez se strati blizny a trychom.Co z toho pak bude vi buh,zalezi jak moc ty genetiky jsou stabilni.Evidentne uz se tam ale stal vetsi problem :-)

Old Post 20-08-2013 v 10:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 3

Nejspíš se jedná o preflowers - najdi si o tom nějaké info. U některých odrůd se mi stalo, že když jsem je měl na růstu dost dlouho (v matkárně), ukázaly pohlaví. Samci dřív, samice později, ale nakonec se i na 18/6 po dostatečně dlouhé době ukáže pohlaví u každé kytky. Pokud je těch pestíků málo - typicky dva na každém nodu (v místě, kde vyrůstá větvička od stonku), tak bych to neřešil.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 20-08-2013 v 10:53 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Worst
Stálý Člen

Karma uživatele The Worst - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 4

Zdar,

niekedy zvyknú staré rastliny ukázať pohlavie. Zvyčajne to býva v miestach ako sa napája list na stonku. Ak si našiel na rastline len pár váčkov s chĺpkami (pistils) a žiadne väčšie náznaky kvitnutia je to určite OK. Neznamená to, že rastliny kvitnú ... len proste ukážu pohlavie

d worst


Edit by The Worst:

Ste ma zase predbehli

... FLICK FLICKING FLICKERS ...

Old Post 20-08-2013 v 10:55 AM
The Worst je offline   Profil uživatele The Worst   Find more posts by The Worst   Foto galerie člena The Worst   Click here to Send The Worst a Private Message   Add The Worst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

ano ano mate pravdu,na Mh/hps lampe se obevuji preflovers a neni to problem,a az ted sem prisel na to ze ja na te plazme preflowers vubec nemam,driv sem si toho nevsiml :-)

Old Post 20-08-2013 v 11:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 6

Zajmavej poznatek, myslel jsem, že je to závislé na čase a ne na druhu světla

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 20-08-2013 v 11:32 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
babycakes
Nový Člen

Karma uživatele babycakes - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 7

Ano jsou tam Preflowers i s chlupy, ale myslel jsem si že by to na 18/6 periodě se objevovat nemělo ...

Jinak Mohl by mi ještě někdo poradit jak mám opečovávat ( zastřihovat) matky aby jsem z toho měl strom a né jednu dlouhou kytku ?

Old Post 21-08-2013 v 09:48 AM
babycakes je offline   Profil uživatele babycakes   Find more posts by babycakes   Foto galerie člena babycakes   Click here to Send babycakes a Private Message   Add babycakes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Worst
Stálý Člen

Karma uživatele The Worst - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 8

Zdar,

http://grower.cz/pestovani/navody/m...ostliny/15.html -> myslím, že dostatočné množstvo informácii o matkách.

d worst

... FLICK FLICKING FLICKERS ...

Old Post 21-08-2013 v 10:28 AM
The Worst je offline   Profil uživatele The Worst   Find more posts by The Worst   Foto galerie člena The Worst   Click here to Send The Worst a Private Message   Add The Worst to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.PlchCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.PlchCZ - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.PlchCZ - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 9

Někdy můžou rostliny začít nakvétat z důvodu malého místa pro kořeny. Několikrát se mě to stalo. Za předpokladu že pěstuješ v hlíně.

Old Post 30-07-2014 v 21:41 PM
Mr.PlchCZ je offline   Profil uživatele Mr.PlchCZ   Find more posts by Mr.PlchCZ   Foto galerie člena Mr.PlchCZ   Click here to Send Mr.PlchCZ a Private Message   Add Mr.PlchCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2018 - Osvětlení matkárny - 44 odpovědí
24-04-2013 - Selekce Matek - 47 odpovědí
13-01-2006 - Kvetení matek a řízků - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9933820 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív