Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 25 26 27 28 29 »

xxx
This poll is closed.
xxx 0 0%
xxx 0 0%
Total: 17 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
DanTheMan
Nový Člen

Karma uživatele DanTheMan - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 15  

Zdraví Problem s listy Příspěvek č. 417

Cau lidi, prosim Vas, prodate mi nekdo co se deje s moji kytickou, krouti se listy a hnednou. Mam to v hline z kompostu ze zahrady a zatim sem nehnojil, zalejvam vodou z kohoutku. Rikal jsem si jestli to neni prelite?

Old Post 29-05-2013 v 13:42 PM
DanTheMan je offline   Profil uživatele DanTheMan   Find more posts by DanTheMan   Foto galerie člena DanTheMan   Click here to Send DanTheMan a Private Message   Add DanTheMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanTheMan
Nový Člen

Karma uživatele DanTheMan - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 418



Cau lidi, prosim Vas, prodate mi nekdo co se deje s moji kytickou, krouti se listy a hnednou. Mam to v hline z kompostu ze zahrady a zatim sem nehnojil, zalejvam vodou z kohoutku. Rikal jsem si jestli to neni prelite?

Old Post 29-05-2013 v 13:47 PM
DanTheMan je offline   Profil uživatele DanTheMan   Find more posts by DanTheMan   Foto galerie člena DanTheMan   Click here to Send DanTheMan a Private Message   Add DanTheMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanTheMan
Nový Člen

Karma uživatele DanTheMan - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 419



Mam 3 kytky a se vsema mam podobnej problem. Prikladam fotky te druhe ta vypada ze je na tom nejhur prosim poradte! Je to muj prvni grow nerad bych aby zdechly.

Old Post 29-05-2013 v 13:54 PM
DanTheMan je offline   Profil uživatele DanTheMan   Find more posts by DanTheMan   Foto galerie člena DanTheMan   Click here to Send DanTheMan a Private Message   Add DanTheMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanTheMan
Nový Člen

Karma uživatele DanTheMan - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 420



Tak ještě přikládám foto té třetí, ta vypada zatím celkem ok, ale taky už je tím načatá. Ještě pro doplnění, myslel jsem si jestli to nejsou svilušky a použil jsem na ně Rock Effect (http://www.agromanual.cz/cz/priprav...ock-effect.html) a připadá mi, že se to potom ještě zhoršilo.
Předem díky za odpovědi

Old Post 29-05-2013 v 14:00 PM
DanTheMan je offline   Profil uživatele DanTheMan   Find more posts by DanTheMan   Foto galerie člena DanTheMan   Click here to Send DanTheMan a Private Message   Add DanTheMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zdraví Dírky v listech a lesklé skvrnky Příspěvek č. 421



ZDRAVÍM zahradníci!

Květinám se vede skvěle kořenový systém hustý, kořeny jsou bílé jako dětské zuby. Asy před týdnem jsem si při kontrole fsiml dírky v jednom z horních listů důkladně jsem fšechny květiny prohlédl a našel jsem diru v liste jeste na jedné nebo dvou květinách. hmyz jsem nikde nenašel ani housenky ani nic litajiciho proste nic. Snažím se co nejvíce držet květiny ve sterilitě jak stan, nádoby s ŽR tak i místnost ve ktere stan stojí. Navíc se na pár kvetinách zezhora listu udělaly takové lesklé flíčky jako bych je postrikal nečím sladkým a to na nich uschlo. Dirky na listech jsou jen na trech kvetinách a to v obou rezervoárech a ty lesklé flíčky jsou cca na 4 kvetinach a v malem množství a zdá se že se to nejak nešíří a květiny dále rostou jak mají. Postiženy jsou cca jen 2 rostliny v každém rezervoáru a jak dírky tak lesklé flíčky se nijak nešíří a pokud ano tak velmi pomalu na další květiny se to nepřeneslo. Jen mám strach že když se to teď nešíří můžu jedno ráno fstanout a bude to na fšech.

Květiny 32dní staré, 6dní v režimu 12/12 pomalu začínají nakvétat,hydroponie,2x rezervoár v každém 25l živného roztoku vzduchovač a samozřejme čerpadlo,teplota ve stanu den 23-26 stupnů noc 18-20. ph 5,8-6,2 EC nevím jeste nemám měřák,vlhkost 60-80%, teplota živného roztoku 22-25stupnů ,hnojivo od Advanced hydroponics.Svítím diodovým světlem MAZAR + 4x 100w sodíkové žárofky v rozích aby byly nasvicene zadní strany květin.

Množství hnojiva na 25l ŽR:
1. 1,5ml/l = 37,5ml
2. 0,75ml/l = 18,75ml
3. 0,75ml/l = 18,75ml

Grow/bloom 1ml/l= 25ml
ENzymy 1ml/ l= 25ml
peroxid 0,5ml/l = 12,5ml

Toto množství hnojiva momentálně používám v každé ze dvou nádob 25l ŽR v každé z nádob 8 květin - koupené řezy (osvědčený zdroj řezů)

Mám problém udržet ŽR v idealní teplotě 20-23stupnů mívám 23-27stupnů a po výměně vody musím na druhý den dorovnat ph. ktere stoupne z 5,8 na 6,8.

Čerpadlo se systemem kapilar jede non stop ale nepripadaji mi utopene může to vadit že zalívám non stop ? Kořeny už jsou na dně rezervoaru.

CO se mi snima děje ? PŘEHNOJENE?
Předem moc děkuji za radu. SMOKE HARD !

Naposledy upravil 29-05-2013 v 22:00 PM

Old Post 29-05-2013 v 21:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Zdraví Dírky v listech a lesklé skvrnky Příspěvek č. 422



jeste pár fotek

Old Post 29-05-2013 v 21:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 423

@DanTheMan:

Prelity to nevypada. Mas v kvetinacich udelanou drenaz?

Pises, ze to je hlina z kompostu. Tam mas obrovskou sanci na vyskyt ruznych breberek, ja bych se priklanel k nazoru, ze ti neco svaci koreny.

Mohly by to bejt larvy smutnic. Zkus poklepat na kvetinac, jestli ti tam nepoletujou takovy musky. Za pokus by taky stalo koupit zluty lepovy desky, na ktery kdyz pak potencialni smutnice dosedne, snadno ji identifikujes. Likvidovat se to da hlisnici Steinernema feltiae, jenom rozmichas ve vode a zalejes tim. Dospely zabijes tema lepovejma deskama.

Temer jiste je to jen nejakej skudce. Ted si k tomu proste musis sednout, a zjistit, jakej to je.

S identifikaci, o jakeho skudce se jedna (pokud jsem to netrefil tema smutnicema), bych zacal asi tady. Jakmile zjistis, co ti dela neplechu, naprava je pak uz jednoducha :-) ale neotalej s tim, at uz pak neni pozde.

http://grower.cz/pestovani/navody/...-nemoci/10.html

Old Post 29-05-2013 v 23:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HelpYeHard
Stálý Člen

Karma uživatele HelpYeHard - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 21 

Re: Dírky v listech a lesklé skvrnky Příspěvek č. 424

citace:
Původní příspěvek od Tago
ZDRAVÍM zahradníci!
Seznam se, hmyz.

Old Post 30-05-2013 v 00:07 AM
HelpYeHard je offline   Profil uživatele HelpYeHard   Find more posts by HelpYeHard   Foto galerie člena HelpYeHard   Click here to Send HelpYeHard a Private Message   Add HelpYeHard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 425

citace:
Původní příspěvek od HelpYeHard
Seznam se, hmyz.


To je ale blbost , si to precti woe

citace:
Původní příspěvek od Tago
ZDRAVÍM zahradníci!......... hmyz jsem nikde nenašel ani housenky ani nic litajiciho proste nic. Snažím se co nejvíce držet květiny ve sterilitě jak stan, nádoby s ŽR tak i místnost ve ktere stan stojí.


To je tou LEDkou , dělej se fleky a pak se z toho vznikne nekróza , dej to světlo vejš minimalné 60cm . Melo by to přestat , jeste sniz vlhkost . čau Hlava

Old Post 30-05-2013 v 00:21 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 426

dekuju za radu urcite to skusím,takze to neni hnojevem ani škůdcem a ani plísní ? proč to začalo až teď? v období růstu jsem mel to diodové světlo jeste níže navíc jsem prisvicoval jeste usporkou na růst, tu jsem dal samozrejme pric ted jsou místo ní 4x 100w sodikovky.

Old Post 30-05-2013 v 06:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanTheMan
Nový Člen

Karma uživatele DanTheMan - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 427

@Filosof

Ok, díky za rady, zkusím udělat co se dá, snad na to prijdu dost brzo. Zdravim a at to roste vsem

Old Post 30-05-2013 v 10:41 AM
DanTheMan je offline   Profil uživatele DanTheMan   Find more posts by DanTheMan   Foto galerie člena DanTheMan   Click here to Send DanTheMan a Private Message   Add DanTheMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanTheMan
Nový Člen

Karma uživatele DanTheMan - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 428

Jinak co se týče těch hlístic, to by byl asi nejlepší způsob, ale bohužel teplota v posledních dnech přes 15 ani pořádně nejde, natož v noci snad zabere tabákový vývar, plátky brambor na hlínu, nebo je budu muset přesadit a hlínu upeču.

Old Post 30-05-2013 v 11:17 AM
DanTheMan je offline   Profil uživatele DanTheMan   Find more posts by DanTheMan   Foto galerie člena DanTheMan   Click here to Send DanTheMan a Private Message   Add DanTheMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HelpYeHard
Stálý Člen

Karma uživatele HelpYeHard - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 429

citace:
Původní příspěvek od Hlava


To je tou LEDkou , dělej se fleky a pak se z toho vznikne nekróza , dej to světlo vejš minimalné 60cm . Melo by to přestat , jeste sniz vlhkost . čau Hlava
Jestli tady není vidět jasná stopa po trásněnkách tak jsem asi fakt debil

Old Post 30-05-2013 v 15:36 PM
HelpYeHard je offline   Profil uživatele HelpYeHard   Find more posts by HelpYeHard   Foto galerie člena HelpYeHard   Click here to Send HelpYeHard a Private Message   Add HelpYeHard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 430

citace:
Původní příspěvek od HelpYeHard
Jestli tady není vidět jasná stopa po trásněnkách tak jsem asi fakt debil


Ano potvzuji ze seš , seznam se s pojmem nekróza , neboli odumřelá tkáň v důsledku moc velke blizkosti LEDky . Kolik kol jsi jel pod ledkou ze to vylučuješ ??

Old Post 30-05-2013 v 17:07 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 431

tak lampy jsou zvedlé a vlhkost jsem snížil, je sice jeste brzy ale myslím že to bude o.k. nerozliza se to jsou postizene jen asy 4 rostlinky a to každá na jednom cípu listu tot fše kdyby to byl nejaky hmyz už bych ho tam videl snad. jeste jednou díky HLAVO na to že to dela diodové světlo bych nikdy nepřišel.

Old Post 30-05-2013 v 21:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 432



Mohl by mi někdo říct, čím jsou tyto černohnědé skvrny zpusobené? Vubec mi nenapadá nic, čím by to mohlo být. Kdo ví, tak ať se prosím ozve. Děkuji

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 01-06-2013 v 19:20 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 25 26 27 28 29 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3646490 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív