Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Můj první indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Můj první indoor Příspěvek č. 1

Zdravím, nechci žádnou dokonalou pěstírnu se vším všudy.
Stačí mi jedna kytka. Jen chci vědět, jestli to, co si hodlám koupit bude stačit.

1x 20l květináč
1x Kokos substrát od Plagron
1x Základní hnojivo pro kokos substrát (pro růst i květ) Od Plagron
1x Nějaká zářivka, poradíte mi? Kytku nechci mít větší než 1m a jak jsem říkal, bude jen jedna, ale bez boxu, jen bych koupil takovej usměrňovač, aby světlo svítilo převážně na tu kytku. ( moc se v tom nevyznám..spořivá 250w by stačila? (a kolik cca za měsíc budu platit, při 18h na den i rozdíl 500kč..prostě tak abych věděl)

A bude potřeba ventilátor s uhlikovým filtrem pro jednu kytku? Nejspíš jo no.

A to je asi vše...nebudu dělat všechno tip ťop, myslím si, že z tohodle by mohl být slušný matroš, ne?
+ curing


Hrozně mě to baví pěstovat, ani nehulím, takže ********************** jen aby se mi to vrátilo.
A kdyby mě někdo práskl, tak pod 5 kytek a pod 15g v ruce by neměl být tušim trest, jen přestupek, takže i proto.


Pěstování jsem viděl jen přes plot, ale chci když už to koupím a tak, kvalitní materiál. Bydlím s rodinou a do skleníku se vejde taky jedna, ale auto...takže. A když je to auto, tak asi nebude takový rozdíl outdoor a indoor? Nejradši bych to strčil do skleníku, ale aby to zas nebyl odpad, když léto bude špatné. Nebo si myslíte, že když koupím ten substrát a hnojivo, jak jsem psal, budou výsledky dobré?

A jakou byste mi poradili?

Old Post 11-05-2014 v 18:14 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 2

Všechno se odvíjí od toho jaký máš rozpočet...
Ze začátku bych asi do kokosu nešel,skus to radši v hlíně... Podívej se do galerie jak to maj ostatní,projeď si FAQ,a doporučuji ti koupit si knížku jak pěstovat indoor. Trošičku si srovnej v hlavě co chceš... Jinak stejně děláš něco co je nelegální,v tom jestli máš 5 nebo 10 kytek neni rozdíl,jakmile to sekneš a začneš sušit už je to výroba drog...

Jinak bych ti doporučil koupit si nějakej komplet s 250W sodíkem a máš to bez starostí... Jestli chceš ject něco opravdu malého tak si pořiď nějakou 125W usporku a hoď si to do nějaký skříně co si ukutíš... Ale myslím si že pěstovat jenom jednu kytku je ztráta času,budeš z toho mít stejně pár gé... Asi nejideálnější volba by byl ňákej box s 250W HPS... Počítej že tě to do těch deseti tisíc vyjde.
"Hrozně mě to baví pěstovat, ani nehulím, takže ********************** jen aby se mi to vrátilo."
Nechceš to doufám prodávat? Jestli jo tak se na to radši rovnou vys*r...

.

Old Post 11-05-2014 v 20:06 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 3

Zdar,

Jestli chceš pěstovat indoor, určitě budeš potřebovat box kvuli držení ideální teploty, vlhkosti a výměny vzduchu + filtrace odéru při květu.

20l květináč je možná zbytečně velikej, ale klidně ho nech
kokos od Plagronu ok
hnojky od Plagronu sem měl Terra box a spokojenej sem nebyl, solili jak blázen,za mě doporučuju Jungle in Da Box
světlo ideálně 250w výbojka, ohledně úsporek se můžeš podívat do Mikropěstování co lidi používaj a jak sou spokojený, jinak výpočet spotřeby je vcelku jednoduchej v případě 250 W to vypadá takhle:

spotřeba v kW x hodin zapnutí denně x měsíc x sazba za kWh
0,25 x 18 x 30,4 x 2 = 274,- se zaokrouhlením měsíčně

Tu část o tom, že pěstuješ na kšeft snad radši přeskočim
To co si vymyslel je kostrbatý a chybí ti tam spousta věcí. Navíc, jestli chceš jen jednu kytku tak bych se rozmyslel, jestli mi těch 20-40g za to všechno stojí nebo se do toho vrhnout trošku líp. např.: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72894

vybráno namátkou ) ten setup co tam má je rozumnej a už mu to i něco ponese.

Old Post 12-05-2014 v 08:32 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 4

Ahoj vše co psali kolegové výše jsou rozumné rady a ohledně toho skleníku...není jedno jestli do toho nasadíš indoor nebo outdoor odrůdy, vyber odrůdu, která je odolnější proti plísním, a klidně jdi i do neautomatů skleník je dobrá věc, ale musíš se tomu věnovat....nesmí se vrcholy dotknout skla a musíš dobře větrat a i když bude hnusně nějakou dobu, tak ve skleníku jsou docela dobré výnosy
Tak ať to roste!

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 12-05-2014 v 10:47 AM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-08-2020 - Môj prvý indoor grow :) - 8 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6734850 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív