Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Jak jsem zase jednou vařil....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od jestedman
chceš-li víc chlorofylu, přidej listí


Díky.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 09-12-2012 v 22:04 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 18






Aloe a Nadut jsem pokrájel na drobno i se slupkou a dal do rozpuštěné vlažné masti, ne horké.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 12-12-2012 v 14:11 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 19



Vše jsem nechal dva dny rozležet a ve finále vypadá mast takhle. Už jen přecedit, dát do kelímků a .......

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 12-12-2012 v 14:17 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 20



....

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 16-12-2012 v 16:17 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@nz
Stálý Člen

Karma uživatele H@nz - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 21

Ahoj. Tys tam toho teda napral Ja bych byl spis zastancem ciste konopne masti + pripadne nejake aroma. Ty ostatni rostliny bych kdyztak daval zvlast - nikdy nevis jestli pripadna vzajemna interakce ruznych latek v te masti nepotlaci nejake ucinky a v horsim pripade nevytvori zavadnou mast - jestli sis teda nenastudoval ze zrovna tahle kombinace je OK. At se dari

Old Post 22-12-2012 v 09:44 AM
H@nz je offline   Profil uživatele H@nz   Find more posts by H@nz   Foto galerie člena H@nz   Click here to Send H@nz a Private Message   Add H@nz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od H@nz
Ahoj. Tys tam toho teda napral Ja bych byl spis zastancem ciste konopne masti + pripadne nejake aroma. Ty ostatni rostliny bych kdyztak daval zvlast - nikdy nevis jestli pripadna vzajemna interakce ruznych latek v te masti nepotlaci nejake ucinky a v horsim pripade nevytvori zavadnou mast - jestli sis teda nenastudoval ze zrovna tahle kombinace je OK. At se dari


Zdarec, neboj, drzim se osvedcenych postupu, ktere se pouzivaji uz desitky let a nijak neexperimentuju. Navic, kdyz se podivas na ruzny kosmeticky pripravky, homeopaticky masti, nebo ted me napada treba konska mast ...co je tam vsechno narvany, tak si myslim, ze nejaka negativni interakce u bylin neni ani mozna. me to pripada i nelogicky. samozrejme je to u rostlin, ktery nepusobi toxicky pro organismus.

Pro okoli pouzivam jen kombinaci konopi a mesicku, kdy zjednodusene konopi pusobi spis tlumive a mesicek hojive.

Posledni varku jsem varil spis pro sebe.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 25-12-2012 v 12:07 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@nz
Stálý Člen

Karma uživatele H@nz - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 23

Ahoj. Pokud to mas proverene tak OK. Jako nejaky extra odbornik nejsem ale nekde jsem cetl nebo slysel ze nejake vzajemne kombinace bylin (lecivych) nejsou vhodne tak proto jsem to tu zminil no.

Old Post 25-12-2012 v 13:23 PM
H@nz je offline   Profil uživatele H@nz   Find more posts by H@nz   Foto galerie člena H@nz   Click here to Send H@nz a Private Message   Add H@nz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
top47
Nový Člen

Karma uživatele top47 - 2% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 24

Já si myslím (myslet znamená nevědět), že mast by měla být jen lékařská vaselína plus cannabis. Uchovávám v ledničce. Vždy se do ní přesně před použitím dá lehce přimíchat potřebná ingredience. Na otevřené rány mast čistá. Na bnolesti svalů a kloubů se dá např. přidat kafr nebo menthol. Případně obojí.

Old Post 26-12-2012 v 05:09 AM
top47 je offline   Profil uživatele top47   Find more posts by top47   Foto galerie člena top47   Click here to Send top47 a Private Message   Add top47 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 25



Zapomel jsem napsat jeste jednu dulezitou vec. Pred slitim do kelimku necham mast na sporaku mirne rozpustit a vsechny usazeniny, rozmelnene castecky bylinek, zbytkova voda treba a ruznej bordylek necham klesnout na dno a vyhazuji, do masti to nepatri. muze to uhnivat, kvasit a dost to pak mast znehodnocuje. Uz se mi to kdysi stalo a mast dost nasmradla a prirozena vune se totalne pohrbila.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 28-12-2012 v 10:12 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8362570 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív