Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 9x White Russian 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Obecné 9x White Russian 400W Příspěvek č. 1



Zdravím vás vážení groweři. Jsem tu opět z dalším pěstem ve skříni 400W. Vybavení a technika je stejná jako v předešlých kolech takže nemá cenu to vypisovat znovu, snad jen že jsem pořídil zbrusu nové výbojky stejných značek jako předtím.

Proti předcházejícím pěstům jedu tohle kolečko poprvé v životě v substrátu Light mix, takže klidně raďte, za všechnobudu vděčnej.
Ve druhé skříni budu i nadále pěstovat v kokosu.

Hnojky pojedu stejný jako dosud, tedy zn. Atami. Chtěl jsem vyzkoušet Jungle in da box ale už druhej grow shop na mě sere, takže já na ně mrdám taky, dnes může opravdu podnikat kdejakej lempl a pitomec kterej se nestydí napsat že je zboží skladem a po třech týdnech čekání oba shopy odpověděli abych měl chvíli strpení že zboží nemají skladem :-), oba jsem poslal do prdele s doporučením ať si piču dělaj s plastelíny a tímto je to pro mě vyřízené.

Klony opět krásný zdravý stejně jako vždy od mistra Bárta, takže ještě jednou díky tobě kámo.

Prcky jsem dovezl dnes zakořeněné v rw kostkách, hned jsem je šupnul zakořenit do malejch květníků pod 125 W CFL Elektrox. Tam budou jen asi pět dní a potom je přesadím do finálních květníků a hola pod sodík

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 16-10-2012 v 17:37 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 2

Zdar pane hnojky Jungle in da box beru vždy přímo od výrobce a max do tejdne jsou doma kupuji ten starterkit a poštovné je zdarma tady máš odkaz na stránky http://www.mikrolab.cz/eshop/starte...starterkit.html tak ať to roste.

Old Post 17-10-2012 v 13:01 PM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 3

RENE.2: Díky moc kámo, hned objednávám.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 17-10-2012 v 13:54 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hostitel333
Stálý Člen

Karma uživatele hostitel333 - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 176  

Příspěvek č. 4

Zdárec, přesně tak jak píše RENE.2 , vše bezproblémů a do týdne doma , taky už jsem xkrát kupoval. Jinak ať se daří, budu sledovat

Old Post 17-10-2012 v 14:54 PM
hostitel333 je offline   Profil uživatele hostitel333   Find more posts by hostitel333   Foto galerie člena hostitel333   Click here to Send hostitel333 a Private Message   Add hostitel333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Re: 9x White Russian 400W Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od doxenon


Proti předcházejícím pěstům jedu tohle kolečko poprvé v životě v substrátu Light mix, takže klidně raďte, za všechnobudu vděčnej.
Ve druhé skříni budu i nadále pěstovat v kokosu.


Čau kámo.Tak jestli můžu,jen maličkost,oproti kokosu lightmix nemusíš první týden hnojit,jen jim cmrndni kořeňák,pak pomalu najeď hnoje..
A to nejdůležitější v hlíně,nech to prosychat před dalším zalitím,tak dlouho,jak jen bude třeba,klidně 4-5 dní,i víc,podle potřeby,teď ze začátku,postupně jak se rozrostou a budou větší tak zálivka vychází cca co 3-4 dny,v 6,5l květníkách..Ph zálivky někde mezi 6,2-6,5 a nemůžeš mít problém..

Edit :
Ještě důležitá maličkost,vlhkej kokos dobře drží v květníku tvar,nesmrskává se proschnutím..Hlína se prosycháním trochu stahuje,zmenší objem a odchlípne se hlavně ve vrchní části květníku od stěny..Takže to před zalitím mezí hlínou a stěnou květníku vždy ze shora domačkej,aby ti neprotekla zálivka rovnou podél stěny odtokem dole ven..
Ať se daří..

Naposledy upravil EDA45 17-10-2012 v 16:38 PM

Old Post 17-10-2012 v 15:37 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 6

EDA45: Přesně tak jsem to udělal chlape, v obchodě mi bylo řečeno že lightmix je předhnojenej na dva týdny, včera jsem zalil vodou ph 6.2 + 2ml. l. kořeňák Rhizotonic.
Dnes jsem objednal hnojky přímo od výrobce jak mi poradil RENE.2, poslal jsem jim mejl s prosbou jestli by to nešlo urychlit a hned mi volal týpek že zítra posílají a v pátek jsou doma, takže dík vám všem kluci.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 17-10-2012 v 18:15 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 7





Tak holky už se krásně našpónovali po cestování a dole už lezou první kořínky.
V pondělí přesazuju do finálních květníků.
Zalívám zatím jen odstátou upravenou vodou s ph 6.2 + 2ml. l. kořeňák Rhizotonic. Pro lepší vitalitu a prevenci proti různejm potvorám jsem je pokropil B.A.C. Vitality.

Hnojky Jungle in da box už jsou doma. Jak týpek slíbil, tak učinil. Grow shop už jedině osobní návštěva, pouštou už nikdy více !

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 20-10-2012 v 07:04 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 8

Zdar panáčku pěkně jste to tu rozjeli hmm koukám hlína místo cocosu no to jsem zvědav jak ti to v tom light mixu pofrčí mám jej momentálně také ale jedu od semen.
Jinak bych i s tím kořenovým stimulantem to moc nepřeháněl hlína je opravdu dobře předhnojená i složkami na růst kořínků.
Jinak sleduji a máš to pěkný rusáčky

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 20-10-2012 v 09:04 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 9



Díky všem za hromadu káček kucííí. Posílám ještě dvě fotky.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 20-10-2012 v 11:40 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 10

Dal jsem to do blbé galerky, omlouvám se, tohle je pěst 600w, mám už něco upito a jsem už vožralej protože na mě peče gril s masem :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 20-10-2012 v 11:43 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 11






Zdarte, rusáci dnes 9 dní na růstu 18/6, daří se jim skvěle, zatím jsem zalíval jen jednou po přesazení čistou upravenou vodou s ph 6.2
Po přesazení do finálních květníků jsem je hned šoupnul pod sodu Philips Son - t - pia na růst.
Dnes mají 21 cm. Prosím o radu všechny kdo jedou v lightmixu jak správně hnojit hnojkama Jungle in da box (poměry čeho kolik na litr, díky za pochopení, tohle je pro mě premiéra)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 25-10-2012 v 17:22 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indician
Stálý Člen

Karma uživatele indician - 10% PěstitelskáKarma uživatele indician - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 12

http://www.jungleindabox.cz/davkovani.html

Old Post 25-10-2012 v 18:23 PM
indician je offline   Profil uživatele indician   Find more posts by indician   Foto galerie člena indician   Click here to Send indician a Private Message   Add indician to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od indician
http://www.jungleindabox.cz/davkovani.html


Kujůůůůůů.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 25-10-2012 v 18:23 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 14

Zdarrrrrr pane pěstiteli o5t sleduji tvé klání,i já se chystám do těchto hnojiv po tom co se mne více lidiček ptalo co používám a proč jsem nezkusil da box,tak dlouho mi to vrtalo v palici až jsem je nakonec koupil
No jinak zase a zase se mi tvé počínání velmi zamlouvá takže přeji hodně štěstí a ať to krásně roste a monstrózně kvete

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 25-10-2012 v 18:54 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 15






Holky dnes 13 dní na růstu, mají necelých 30 cm, zítra přepínám. Koupil jsem deset řezů, dávám na 100 x 100 cm. devět kytek, desátou jsem vzal kdyby mezi nima byl nějakej zabržděnej mrzák a oni jedou všechny jak splašený :-)

Ještě jsem nehnojil, zatím berou z hlíny, jen jsem je teď před sepnutím lampy pokropil B.A.C proti všem neduhům (kdyby náhodou)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 29-10-2012 v 17:16 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 16

Zdar, vypadaji hezky jen tak dal. Chci se zeptat jak vysoky budou kdyz si je prepnul uz 13 den mas odhad ?

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 01-11-2012 v 17:17 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-01-2021 - White russian/lsd25 - 1 odpovědí
11-04-2021 - White Russian Mother - 64 odpovědí
09-04-2019 - White Russian 5 x 600W - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1648290 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív