Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. grow u postele 400w,AH, 16x Criticál +
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Hlína 1. grow u postele 400w,AH, 16x Criticál + Příspěvek č. 1




Cau lidi tak jsem se po době rozhodl udělat krok dál ve vatážy .Ačkoliv pořízení nebylo jednoduché přesto jsem se dočkal a uvidíme jak to zvládnu Peace

Osazenctvo: 16x Criticál + ,od místní ho growera

Slunce: Rust 250w Mh Květ 400w Hps

Box: Dark Street M II. 90x90x160cm

Hnojky: 3 slož. Ah complet + Ah Enzymy ,Ah power Final solution ,Plagron PK 13-14

Nohy v teple : Rašelina Soběslav Zahradní substrát B univerzální přírodní+ perlit.Neodskoušeno Uvidíme jak se jim v tom povede.
Jinak: holky už jsou od včera doma a odedneška přesazený z kelímku od jogurtu do 6,5l květináčích. zalité odstátou vodou .

Foto Jak to začlo .....

Mandala 2012

Sklep

Naposledy upravil Frydrych 17-03-2012 v 20:54 PM

Old Post 10-03-2012 v 17:25 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 2

zdravím moc pěkný koukám jaks to tam narval těch 16 6,5l květňáků každopádně ten substrát jak píšeš neodskoušenej nevím jestli byla dobrá volba asi bych měl strach z havěti jinak to vypadá dobře tak ať to jede

Old Post 10-03-2012 v 18:47 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
honzacek
Stálý Člen

Karma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% PěstitelskáKarma uživatele honzacek - 36% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 3

Hele substrát je to normál zahradnický,má to všechno co to má mít. Jen prostě jiná volba než growshop breberek bych se nebál

Díky hulení jsem tam, kde jsem.

Old Post 10-03-2012 v 23:12 PM
honzacek je offline   Profil uživatele honzacek   Find more posts by honzacek   Foto galerie člena honzacek   Click here to Send honzacek a Private Message   Add honzacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KrávaBětka
Stálý Člen

Karma uživatele KrávaBětka - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 4

Ahoj, mě by zajímalo kdy jim svítíš? (přez den nebo v noci kvuli nočnímu proudu) a to protože bych se hlavně rád zeptal, když to máš u posele, jestli se u toho dá normálně spát? A nebo jak řešíš tuhle problematiku... Diky

Domov je tam, kde máš kytky...
Zubatá si už brousí kosu!

Old Post 11-03-2012 v 13:26 PM
KrávaBětka je offline   Profil uživatele KrávaBětka   Find more posts by KrávaBětka   Foto galerie člena KrávaBětka   Click here to Send KrávaBětka a Private Message   Add KrávaBětka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

špunty do uší jedině

Old Post 11-03-2012 v 13:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 6

Grazzl: ja vím je to dost třeba budu mít pro příště ponaučení a bude jich mín ...Co se týče tej hlíny nemel bych vubec strach , kamoš to vtom jede už nějakej ten pátek na nemužu si to vynachválit Havět Zabijem !!

KrávaBětka:v noci jsem nikdy nesvítíl jen tak pro zajímavost , Svítím Od 06:00 do 10:00 do práce stávám 04:30 a chodím spát cca 11:00 obšas si dám Pulnočního a o víkendech jsem stejně zničenej z práce a ráno mě to nevadí přežiju to ..

Grunger: nevím jak ty ,ale ja musím nosit špunty v práci tak mě to stačí

Mandala 2012

Sklep

Old Post 11-03-2012 v 17:11 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SubFocus
Stálý Člen

Karma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% PěstitelskáKarma uživatele SubFocus - 58% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 271 

Příspěvek č. 7

Čau , můžu se zeptat jaká je cena toho substrátu a jak je namíchaný ... Ptám se protože bych ho taky vyzkoušel.Používám jen Biobizz a Plagron ale jejich cenovka se mi vzhledem ke breberkám nelíbí ...

pokud vadí pak smažu... SF

Jen tak jsi hoden volnosti a bytí, když rveš se o ně den co den.

SubFocusova CBD mikrozahrádka

Pěstování pod LED - Základní informace + zkušenosti

Old Post 11-03-2012 v 17:21 PM
SubFocus je offline   Profil uživatele SubFocus   Find more posts by SubFocus   Foto galerie člena SubFocus   Click here to Send SubFocus a Private Message   Add SubFocus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 8

kamarade pores nejakej hodne hustej pachovej filt kdys to mas u postele jinak az to bude v kvetu tak te bude porad bolet hlava,a to mi ver je dost mdat

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 11-03-2012 v 18:58 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 9

@jdam: už větrám oknem a pohoda jsem zvyklej pacháč mam Koncový filtr 160m3/hod Home

Mandala 2012

Sklep

Old Post 11-03-2012 v 19:53 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 10




Up. 3.den Rust 18/6
Tak nám to krásně začalo a už mám nejspíše problém který řeším už hodně dlouho . Foto kdo by (přesně) věděl očjde budu mu moc vděčnej za pomoct.
Dneska dostaly holky postřik který mě namíchal kamarád Gh-BioWorm® a AH-Enzymes+

Mandala 2012

Sklep

Old Post 12-03-2012 v 17:57 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
@jdam
Stálý Člen

Karma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% PěstitelskáKarma uživatele @jdam - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 65525  

Příspěvek č. 11

mrkni na fora je tady nekde krasny tema,kde je videt na fotkach co jim muze chybet a co zase prebejvat...jednoduse P ,N, K neceho je tam hold vic a neceho min

Práce není čůrák ,aby se musela honit,a ani kurva ,aby se s ni muselo vymrdávat,ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA peace

Old Post 12-03-2012 v 20:59 PM
@jdam je offline   Profil uživatele @jdam   Find more posts by @jdam   Foto galerie člena @jdam   Click here to Send @jdam a Private Message   Add @jdam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele @jdam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 12





Opravdu nikdo neví co stím je ? ja jsem v koncích i v hledání ,tady je trocha pomoci http://grower.cz/forum/showthread.p...5282#post365282 . Foto jak to vypadá tedka,, Děkuju moc

Mandala 2012

Sklep

Old Post 14-03-2012 v 14:21 PM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Frydrych
Opravdu nikdo neví co stím je ? ja jsem v koncích i v hledání ,tady je trocha pomoci http://grower.cz/forum/showthread.p...5282#post365282 . Foto jak to vypadá tedka,, Děkuju moc


Ahoj.Podle mě lehce podvyživený v důsledku špatnýho ph zálivky,podle těch spodních listů i v minulosti pravděpodobně přelitý.. Mrkni jak vypadají kořeny,to ti hodně napoví..Ten substrát je předhnojenej,nemýlím li se,jestli je ale špatný ph,kytky si hnojky nemůžou z něj brát..

Old Post 14-03-2012 v 18:34 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 14

Up. 9.den Rustu 18/6 Problém Vyřešen

Cus lidi tak jsem ze všech vašich variant dal Holky do pucu a jedou krásně dál. Největší kytka má 23 cm : Banán:

Teplota noc 21C° den 26C°

Vlhkost 56%



Jinak Holky zalejvám jednou za 3 dny zatím : D a do každé zalivky dávám Enzymy + , V holkách jsou rozdíly ve velikosti už mam jednoho favorita kterej mě nesmí zklamat ten větší na fotce . Jak budu přepínat na květ přidávam další a silnější ofuk foto bude časem .

A všem Velké Diky za pomoc s listama : Pivo:

Mandala 2012

Sklep

Old Post 17-03-2012 v 11:57 AM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 15



Up. 9.den Rustu 18/6 Problém Vyřešen

Cus lidi tak jsem ze všech vašich variant dal Holky do pucu a jedou krásně dál. Největší kytka má 23 cm . a jak jsem byl na canna festu dostal jsem BN The Missing Link budu používat do konce růstu jako postřik .

Teplota noc 21C° den 26C°

Vlhkost 56%



Jinak Holky zalejvám jednou za 3 dny zatím a do každé zalivky dávám Enzymy + , V holkách jsou rozdíly ve velikosti už mam jednoho favorita kterej mě nesmí zklamat ten větší na fotce . Jak budu přepínat na květ přidávam další a silnější ofuk foto bude časem .

A všem Velké Diky za pomoc s listama

Foto 1. Favorit a zabrždenej prcek
2.Spolek

At se vám vede Peace !

Mandala 2012

Sklep

Naposledy upravil Frydrych 17-03-2012 v 12:33 PM

Old Post 17-03-2012 v 11:59 AM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frydrych
Stálý Člen

Karma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% PěstitelskáKarma uživatele Frydrych - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 16

Radost Pohledět Foto pořízeno dnes při startu dne

Mandala 2012

Sklep

Old Post 18-03-2012 v 08:58 AM
Frydrych je offline   Profil uživatele Frydrych   Find more posts by Frydrych   Foto galerie člena Frydrych   Click here to Send Frydrych a Private Message   Add Frydrych to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-08-2021 - 1.st GROW report 40x Critical Skunk - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2205790 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív