Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » tak jsem do toho spadla take
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Obecné tak jsem do toho spadla take Příspěvek č. 1


Ahoj vsem, konopi hulim cca 10 let, naucil me to syn. Prvni zazitek jsem mela otresny, myslela jsem, ze umru....ale po tydeni pauze jsem se opatrne zacala s konopim kamaradit. Jsem skoro abstinent a tak tohle pro me byla urcita alternativa. Mam rada konopi pod svou kontrolou a tak jsem dlouhe roky vystacila s 2 prdama a ted po 10 letech jsem na 4 a zkousim bongo. Hulim jen obcas, protoze se musim postarat o rodinu atp. Mam diky svym detem celkem slusne kontakty a jeden z takovychto kamosu mi dal k svatku 2 rizky a jinej par seminek....takze mam svuj prvni venkac a za chvilku svou prvni sklizen....rostlinky jsou jako moje deticky, denne se jim venuji (prikladam foto). Ted jedu pro novou vybavu do interieru, moc se tesim na prvni ochutnavky. Jen me zarazi, ze jsem jeste nenarazila na sve vrstevniky i kdyz jsem jezdila na ruzne technoparty......doufam, ze me tu prijmete, ackoliv bych mohla byt vekem mnohym mamina. Dekuji za rady, ktere jsem tu jiz nasla a ktere mi v zacatku meho pesteni urcite pomuzou.

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 23-08-2012 v 11:09 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 2

Tý jo ! Takovou ženu mít doma ! Moje pro můj koníček nemá moc pochopení :-) Neboj, vrstevníci tu jsou, taky zrovna nejsem nejmladší 1971 :-)
Kytky máš krásný, letí ti K+ ale až budeš mít tuším čtyři příspěvky, zatí karma nejde dát.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 23-08-2012 v 11:15 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 3

Tož vítaj mezi nás co do teho spadli :-) (ty naša growerská mamko) trochu v tem úpíme, ale dá se to vydržet! :-) Nech si to přetáhnout do galerky pod sluncem ať dostaneš pochvalu v podobě karmičky :-) pěknej prales

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 23-08-2012 v 13:42 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 4

no parada, tak vitej, at to hezky roste, at se ti vyhybaji paraziti, zlodeji, policajti a tak, mnoho zdaru

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 23-08-2012 v 15:53 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 5


Diky za mile privitani....pestirnu jsem dneska postavila, odtah jsem pustila do nevyuziteho kominu. Pockam az se mi zakoreni klony (z vyse uvedene nejhezci holcicky) a pustim se do pestovani, mam dojem, ze to bude tezsi nez s venkacem....

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 23-08-2012 v 17:49 PM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 6

Vítej, ten tvůj dojem rychle pust z hlavy Je to plevel a ten tvůj box vypadá že stačí jen zalévat a čekat, takže drž se pravidla že to roste samo a přílišná péče ve většině případů škodí

Old Post 23-08-2012 v 17:52 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 7

Ahoj vsem, jsem vynervovana jako pes, z holek venku (viz prvni foto) se vyklubal jeden hemafrodit (uz je v izolaci), v indooru mam zaklicene seminka bile vdovy 18/6, tepl.25,7st.v hornim rohu, ale stale resim vlhkost (zatim 55%) a to mam rucnik ve vode + zvlhcovac (prcek vodotrysk,ktery i malinko zavlazuje). Ja si snad budu muset koupit ten perlit a zkusit tak zvysit vlhkost, pisou,ze umi vytvorit vlhkost az 98%. Co vy na to?? Predem dik za nazor.

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 30-08-2012 v 10:51 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od lluuiissaa
Ahoj vsem, jsem vynervovana jako pes, z holek venku (viz prvni foto) se vyklubal jeden hemafrodit (uz je v izolaci), v indooru mam zaklicene seminka bile vdovy 18/6, tepl.25,7st.v hornim rohu, ale stale resim vlhkost (zatim 55%) a to mam rucnik ve vode + zvlhcovac (prcek vodotrysk,ktery i malinko zavlazuje). Ja si snad budu muset koupit ten perlit a zkusit tak zvysit vlhkost, pisou,ze umi vytvorit vlhkost az 98%. Co vy na to?? Predem dik za nazor.


Ahoj.Perlit je určitě dobrý přimíchat do substrátu,zadržuje vlhkost,provzdušňuje substrát..Ale vlhkost v boxu 50-60% je naprosto dostačující,kor na kytky ze semen.. Netřeba nic řešit..

Old Post 30-08-2012 v 11:05 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 9

perlit v pude mam (royal mix), pokud je to ok, proc se novackum radi pro rust 80% vlhkosti? Dik za info

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 30-08-2012 v 11:49 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od lluuiissaa
perlit v pude mam (royal mix), pokud je to ok, proc se novackum radi pro rust 80% vlhkosti? Dik za info


Je spousta věcí,co se někde píše,radí..,ale s odstupem doby přibývají další zkušenosti a některý zaručený "pravdy" prostě padají..,nebo se alespoň upravují..
Naopak,pokud v boxu nováčkové nebo kdokoli pustí zvlhčovačku,do toho ještě xkrát denně rosí,často si kytky poškodí,někdy i zničí..přílišnou vlhkostí,přílišnou starostí..dyž budeš na G. hledat,tyhle případy tu jsou..
Osobně nic nedovlhčuju,nerosim,po zalití kytky vždy nechávám proschnout,atd,protože..: "všeho moc škodí.."
Vlhkost 70-80 % potřebují jen první den-dva, hůř zakořeněný klony,než se po přesazení chytnou v hlíně..Ale dobře zakořeněnej řízek po přesazení a zalití nevadne,jede plynule dál..

Naposledy upravil EDA45 30-08-2012 v 13:31 PM

Old Post 30-08-2012 v 13:05 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 11

Dik za radu, mas recht prdim na to, nebo se z toho jeste zhroutim, to je to moje puntickarstvi ah jo!

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 30-08-2012 v 14:28 PM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 12

Přesně jak píše EDA, ze začátku jsem z toho všeho byl mimo, zvlhčovačku jsem nikdy nepoužil (ani ji nemám) zalívám stejně jako on, prolít, nechat proschnout, dávám jen majzla na ph + ec a hlavně sleduju kytky, za chvíli každej pozná co jim chybí nebo přebývá.
Třeba ty teploty, taky bych tom až tak nevěřil, ve skleníku v těch vedrech běžně 48st. a kytky jsou bez chyby a vůbec nic jim nechybí.
Přílišná horlivost se spíš nevyplácí, spíš jim uškodíš.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 30-08-2012 v 14:35 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 13

uz lezou ven...takovy prdouskove malinky...kluci dik za info :-)

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 30-08-2012 v 17:13 PM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biely
Stálý Člen

Karma uživatele biely - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 14

ahoj grower mama. Fotka je velice krasna. Kiez by mala aj ta moja tolko pochopenia... Priebezne budem sledovat a ked sa bude dat davam k +

to ze sa niekedy hlupo pytam neznamena ze cakam rovnaku odpoved. Forum luskam kazdy den aby som sa ucil na chybach a radach druhych

Old Post 30-08-2012 v 17:41 PM
biely je offline   Profil uživatele biely   Find more posts by biely   Foto galerie člena biely   Click here to Send biely a Private Message   Add biely to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Pamatuju jako dneska na prvni seminka... Zena si ze mne delala uz druhej den po zasazeni srandu a porad mne posilala kontrolovat, jestli uz kvetou :-). Ale tak to proste je. A je fakt, ze jiny kytky doma a na balkone kvetou, aniz by dostavali zvlastni peci a ze by jim nekdo kontroloval PH zalivky taky nehrozi. Takze peci urcite jo, primerenou.

Old Post 30-08-2012 v 18:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od mcech
Pamatuju jako dneska na prvni seminka... Zena si ze mne delala uz druhej den po zasazeni srandu a porad mne posilala kontrolovat, jestli uz kvetou :-). Ale tak to proste je. A je fakt, ze jiny kytky doma a na balkone kvetou, aniz by dostavali zvlastni peci a ze by jim nekdo kontroloval PH zalivky taky nehrozi. Takze peci urcite jo, primerenou.


Tak, tak, ale zrovna s tím ph jsem se už málem dvakrát vydrbal. Mám studniční vodu s výborným ec 0.2 ale ph má 7.8 a na to jsou kytky v kokosu dost alergický. Jsou tu i kluci co jim teče z kohoutku voda třeba 6.3, já mezi ně bohužel nepatřím, tak proto to musím hlídat a upravovat.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 30-08-2012 v 18:20 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6908810 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív