Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 1st grow, pomoc pri vybere
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

1st grow, pomoc pri vybere Příspěvek č. 1

Zdravím vás. Rozhodol som sa vyskúšať mikropestovanie, ale ako nováčik nemám žiadne skúsenosti a neviem ake semienka mám kúpiť. Chcel by som hlavne dačo nenáročné. Našiel som veľa druhov v rôznych cenových kategóriach, no nechcem zbytočne investovať do niečoho, z čoho nemusí byť nič. Celkom ma zaujal skunk, no čítal som že to nie je najlepšia volba pre nováčika. Chel by som kúpiť niečo od sensi seeds...

Old Post 15-08-2012 v 17:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

...za celou dobu, co se venuji pesteni,pokladam nemene problematicke pestovani odrudy Skunk#1 jak co se vyzivy tyka,tak i odolnosti vuci stresu a plisnim...na druhou stranu,neni to zadna pecka,jen takove lehke koureni,ale zkusit to muzes.tato strain se da kourit celej den a porad dopohody,zadnej zabijak.
Ze startu zkus levnejsi seminka,sensi jsou strasne drahy.
Ja si udelal takovou prcu a koupil Growshop seeds, no a ted cumim jak krasne kvete rostlinka z feminisovanyho seminka za 60kacek.
http://www.cannasutra.cz/cz-detail-...ssian-10ks.html

...thread pro predstavu...
http://grower.cz/forum/showthread.p...71&pagenumber=2

Old Post 15-08-2012 v 17:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 3

Já jel jako nováček super skunk bez jediné předchozí zkušenosti a můžu jen doporučit, vůbec žádnej problém, krátká doba květu.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 15-08-2012 v 18:12 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 4

Možná to je jen subjektivní pocit, ale jako nejsnažší k pěstování se jevil Pot of Gold (od Flying Dutchmen). Ale myslím, že semínka nejsou k dostání ve feminizované podobě. A myslím, že to je ten důvod, proč jsem po pár kolech a po nakvetené matce jejich pěstování ukončil. Teď jen čekám, až to zase bude mít někdo v okolí, abych si z něj mohl udělat řízek.

Většinově indica, květ cca +/- 60 dní, celkem slušná úroda a příjemné účinky, i když trochu sedativní indicu to v sobě nezapře.

Ještě Mazar je docela slušný plevel, který roste sám. Zdá se mi docela blbuvzdorný. A je i fem. Tedy pokud ti DP nedodá nějakého mutanta (já zatím u fem. varianty mám dobrou zkušenost). A účinky silné a dobré.

p.s. Skunk#1 mě tedy ničím nezaujal (jednou jsem ho dostal jako bonus k semenům, tak jsem 1 samičku zkusil (ze 3 naklíčených).

Old Post 15-08-2012 v 19:08 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

kosmej: zrovna toho skunka som už objednal. Nečákám od toho zázraky hneď po prvýkrát. Ešte taka otázka k tomu klíčeniu: piesok alebo toaleťák? Viem že téma tu o tom už je, ale je tam toľko možností že neviem ktorú mám vybrať.

Old Post 15-08-2012 v 19:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od banzai
kosmej: zrovna toho skunka som už objednal. Nečákám od toho zázraky hneď po prvýkrát. Ešte taka otázka k tomu klíčeniu: piesok alebo toaleťák? Viem že téma tu o tom už je, ale je tam toľko možností že neviem ktorú mám vybrať.


Já osobně používám papírové kapesníčky (bez parfému). Přijde mi, že ideálně sáknou vodu a taky je mají v každém krámu. A občas je mám i doma.

Old Post 15-08-2012 v 21:25 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

http://grower.cz/home/potw.php?acti...w&photoid=18804

...rostlo to v garazi pres zimu,totalni vlhkost,teplota primotopem,totalni spotreba ;-) Jedna se o skunk#1 shodou okolnosti taky bonus od gypsy nirvana,totalni bonus lol

tady ti hodim link na celej thread,at vis,na co se muzes pravdepodobne tesit

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

...jinak ja klicim taky jako KOSMEJ jen s tim rozdilem,ze davam seminka klicit do pap.ubrousku,ktery pak supnu na tacek a dam je do sacku,protoze kliceni probiha bez pristupu kysliku,nebo chces-li vzduchu.Usetris se zbytecnych starosti s neustalym vlhcenim.

Old Post 15-08-2012 v 22:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 8


Klíčím tak, že dám do plastové misky s víčkem navlhčený odličovací tampon a druhým navlhčeným to přikreju. Misku přikreju, ne na těsno a uložím na tmavé chladnější místo. Už za zhruba 24 hodin se něco začíná dít.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 16-08-2012 v 05:52 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Dík moc za rady. Stále premýšlam aky box urobyť. Napadlo ma využiť polystyrén čo zostal z chalupy... Neviem či je to dobrý nápad, lebo to asi bude držať teplo, no na druhej strane v izbe mávame okolo 22 stupňov. Čo myslíte?

Old Post 16-08-2012 v 19:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

polystyren si nech tak na izolaci zvenci,jinak bych doporucoval klasickou skrin...pokud to mas v pokojovych podminkach,klidne i homebox s plachtou http://www.cannasutra.cz/index.php podle me zbytecne drahy...ale skladny.
nicmene doporucuji precist FAQ, nez se zacnes ptat.dival jsi se tam?

http://grower.cz/pestovani/navody/?

Old Post 16-08-2012 v 20:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

FAQ som si zbežne prečítal medzi prvými vecami. Skrinka sa už našla 40x55x50 a chcel by som začať s 2-3 rastlinami.

Old Post 16-08-2012 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

...na vysku minimalne metr...

Old Post 16-08-2012 v 21:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Mam to ako docasne riesenie. Co najskor chcem zacat s vystaubou vacsieho...

Old Post 16-08-2012 v 22:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

takze vcera sa objavili uz prve listky, no ako som si vsimol tak na jednom su take 2 male biele skrvy. Je to normalne alebo moze ist o plesen?

Old Post 26-08-2012 v 01:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1944150 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív