Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Od Semínka po Sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 129


To co ti napsal Growman, to samý jsem ti psal včera já, vím že se snažíš ale tou snahou všechno dojebeš, říkalo se to už na vojně, nejhorší je aktivní pitomec, slípce taky z prdele nevyškrabuješ vejce, vyplkne ho sama, je to její úkol, stejně jako semínko vyklíčí samo. Na ukázku fotka No name co jsem dostal, nechal ho na navlhčeným odličovacím tampónu, během dvou dní klíček venku, přesazeno do malýho květníku, po týdnu do kokosu a od té doby jsem na to nešáh.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 07-08-2012 v 18:16 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 130

U matkaru ,koukni do bazaru ....nebo udajne i ve Vidni.
Ale koukej do bily listiny!!!

Old Post 07-08-2012 v 18:17 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 131

citace:
Původní příspěvek od Smart
nahoře je ten kořínek takovej černej a ta bambulka nahoře se začíná otvírat... udělal sjem radši takhle detail foto


Jako sorry, ale k tomuhle už fakt nemám, co říct. Napíšeš tohle - a k tomu dodáš fotku klíčku vytaženého ze substrátu. To černé dole obsahuje takové mrchy, které reagují na gravitaci a říkají kořenu, kam má růst. A to, že se ta "bambulka", jak tomu říkáš, začínala otevírat, to se začaly otevírat děložní lístky. Nejdřív to zasypeš, potom to zase odhrneš a ve finále to vytáhneš z půdy, jako bych ti opakovaně neříkal, ať to necháš být. Prostě to nech být, jed¨stli si to ještě nezabil, tak to pojede samo. Příliš péče škodí.

Old Post 07-08-2012 v 18:36 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 132

Poučení pro příště... Jestli nic nevyroste tak jsem se připravil celkově o 6kil... Příště si to pořádně prostuduju... Dík všem za rady... Kdyžtak se ozvu jak to s nima vypadá

Old Post 07-08-2012 v 18:52 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 133

Prostě už s nimi v žádném případě nijak nemanipuluj, dej to za dovnitř za okno, kde svítí, a čekej pár dní.

A mimochodem - přehlédl jsem tvoji větu z předvčerejška: "Co sem se dneska podíval do kvetináče, maj celkem dlouhý klíčky" Takže ty ses už předtím hrabal u kořene klíčku - neuvěřïtelné, cos všechno udělal pro to, abys těm kytkám co nejvíc zmenšil šanci na život.

Old Post 07-08-2012 v 19:03 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fatalnicek
Stálý Člen

Karma uživatele Fatalnicek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fatalnicek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fatalnicek - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 134

Podle me sis mel za tech sest set radsi koupit trojku a mel bys to bez prace na mnozstvi asi tak to samy lepsi koureni a nemusel se s tim tri mesice trapit, i kdyz timhle stylem se ani ty tri mesice trapit nebudes pac ty kytky utrapis do tydne jestli uz si to neudelal. Kdyz ti nekdo napise at na to nesahas nikam nezahrabavas nevyhrabavas, ty napises ze ok ze na to nebudes hrabat a o 8 hod. pozdeji nahodis fotku vyhrabanyho vyklicenyho seminka, to je skoro nevidany
ps: na indoor ani nemysli dokud o tom nebudes neco vedet

Old Post 07-08-2012 v 21:19 PM
Fatalnicek je offline   Profil uživatele Fatalnicek   Find more posts by Fatalnicek   Foto galerie člena Fatalnicek   Click here to Send Fatalnicek a Private Message   Add Fatalnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 135

Nedalo mi to abych se se svami vsemi nepodelil o tento pribeh.

Jezdim na chalupu kde znam odmalicka jednoho presne takoveho Smarta .
Protoze nikomu ale neskodi ba naopak ,drzi slovo,povahove hodnej,vzdy se snazi vyjit vstric tak ho mam celkem svym zpusobem rad a obcas za nim zajdu na kafe a na pokec.
Ma je jednu drobnou chybu nikdy nic nechape ,na vsechno se pta 10x, a stejne te neposlechne a udela si to podle sebe at se to tyka cehokoliv.
Kdysi jsem dostal od jednoho znameho krabicku seminek kterou uz jsem mel skoro 2-3 roky,takze jsem ani neocekaval ze by znich neco bylo.
Letos v lednu jsem u nej byl a kdyz prisla rec na ty seminka v jeho hlave se zrodil plan zasadit na jare na zahrade 20 kousku,jako ze to budem mit dohromady. Nakonec nam to ale bohuzel na jare zmrzlo,jak byly letos ty jarni mrazy jeste zacatkem kvetna.
Tak jsem mu rekl ze zkusim indoor,ptal se me co to je a co to obnasi,v te dobe jsem o tom nemel ani sajnu. Jakmile jsem se vsak vratil domu z chalupy tak jsem o tom teprve zacal hledal informace.
Po mesici jsem byl znovu na chalupe a pri jeho navsteve se mi svesila prekvapenim celist a jen sem s uzasem zasnul nad jeho akcnosti, v jeho kotelne stala vybavena a zarizena skrin,pry mu ji vyrobil nejakej kamos.Schazely mu jen semena.
Ty jsem mu dalsi navstevu privezl az za nejakou dobu takze sme priblizne ve stejnou dobu rozjely indoor soucasne.
A to byste koukaly na to jakou mel ten hoch urodu ,cumel jsem na to jak puk,fakt tomu nerozumim,nechapu. A zavidim mu ( samozrejme zdrave zavidim )
Mel 400W HPS ,100x100x180 skrin,semena NOname,podotykam ze nic o pestovani indoor nevedel,nechtel nic studovat na mobil me behem jeho pestu prislo od nej na tisice otazek. Dal jsem mu odkaz na tento growerale zase neposlechl a pestoval nejak tak s citem a improvizaci jak on tomu rikal.
Bez absolutnich vedomosti a bez mereni Ph vody! V indooru udelal vysledek 413 g na 1 m3. Klobouk dolu!

Puvodne kdyz jsem narazil na zdejsiho Smarta tak jsem se ze zacatku domnival ze se jedna prave o nej . Az pozdeji jsem pochopil ze se jedna o uplne jineho Smarta>

Jen jsem tim chtel rict ze nikdy nelze nikoho podcenovat,obcas si proste priroda udela co chce a nadeli nekomu to a jinymu ono.

Naposledy upravil Madical-Strains 08-08-2012 v 09:31 AM

Old Post 08-08-2012 v 09:15 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 136

citace:
Původní příspěvek od V.Butch
Nedalo mi to abych se se svami vsemi nepodelil o tento pribeh...


Jo,jo, někomu se hned zadaří. Ale můj první indoor byl katastrofa. Ne že bych ve finále nevypěstoval celkem slušnou úrodu (a první pokus), ale těch peněz, co to stálo... Růstová fáze mi trvala skoro půl roku, protože jsem několikrát přišel téměř o všechny listy. A to jsem měl celkem jednoduchý model na pěstování (Afghán) a pěknou řádku let odpěstováno venku.

Old Post 08-08-2012 v 12:09 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 137

Jen čtu a směju se nic proti ale co je moc je moc, by neměl dělat nic bez toho aby si FAQ přečetl aspon 3x a to i pozpátku... začátky jsou krušný, ale že až takhle

Old Post 08-08-2012 v 12:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abstinentnekura
Nový Člen

Karma uživatele abstinentnekura - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 138

Grower století. :-D

Old Post 08-08-2012 v 14:22 PM
abstinentnekura je offline   Profil uživatele abstinentnekura   Find more posts by abstinentnekura   Foto galerie člena abstinentnekura   Click here to Send abstinentnekura a Private Message   Add abstinentnekura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 139

Smart- nezapomen nam napsat jak to dopadlo,jesli se alespon to jedno semeno chytlo.
Ale vidim ze Smart uz nic dlouho neprispel predpokladam ze je ted zaneprazdnen ctenim toho FAQ, jesli se nepletu?

Old Post 08-08-2012 v 19:54 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 140

No a nebo už kutí ten indoooor tak nemá čas odpovídat a nebo číst F.A.Q
Jinak jsem si tendlecten thread pročítal dneska v práci a musel jsem se fakt neskutečně u toho kompíku tlemit. Až tak že jsem musel odejít na chvíli ven protože jsem dostal záchvat smíchu a nechtěl jsem aby si toho ostatní všimli

Old Post 08-08-2012 v 21:28 PM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 141

V.Buch zatim se nechtyli i přes to že jsem je zalejval uschly

Old Post 08-08-2012 v 22:22 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 142

citace:
Původní příspěvek od Smart
V.Buch zatim se nechtyli i přes to že jsem je zalejval uschly


Snad jsi nečekal něco jinýho? Vydím že jsi opravdový vemeno, včera jsem ti psal pm když jsi se ptal kde máš sehnat klony, do bazaru jsi se neobtěžoval zadat si inz. to je potom těžký.
Kluci, pomozte někdo tomu exotovi, nabídněte řezy, ústecký kraj.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 09-08-2012 v 05:57 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 143

Díval jsem se tam dokonce jsem někomu psal PMku ale zatim neodepsal... Ale pokud někdo z ůsteckýho kraje máte tak rád odkoupím... Dík :-)

Old Post 09-08-2012 v 10:49 AM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 144

citace:
Původní příspěvek od Smart
Díval jsem se tam dokonce jsem někomu psal PMku ale zatim neodepsal... Ale pokud někdo z ůsteckýho kraje máte tak rád odkoupím... Dík :-)


To je pěkný že ses díval ale když něco chceš, tak pro to něco musíš udělat, říkal jsem ti ať si vložíš ty inzerát, třeba "Koupím řezy, Ústecký kraj, díky za nabídky" a 100% se ti někdo ozve, já když jsem sháněl poprvé klony, tak jsem tu taky nikoho neznal, dal jsem inzerát a večer jsem měl od kluků osm odpovědí, vybral jsem si jednoho a ostatním jsem se omluvil a poděkoval s tím že klony už mám.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 09-08-2012 v 11:36 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3437130 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív