Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Od Semínka po Sklizeň
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 81

Ok,dík :-) Dneska jsem zasadil už 2 semínka třetí začíná pomalu pukat... Až něco vyleze tak hodim fotky :-)

Old Post 04-08-2012 v 19:54 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 82

Ok,uz se na fotky tesime

Old Post 04-08-2012 v 20:17 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 83

Dám snad poslední dementní otázku:
Až to doroste a budu to chtít sušit tak mám uříznout listy a nechat zbytek??
E: někdo tu psal že až to doroste tak mám dát kořeny do vařící vody a pak rostinu usušit i s kořenama co je na tom pravdy nedělal si dotyčnej srandu?

Naposledy upravil Smart 04-08-2012 v 22:58 PM

Old Post 04-08-2012 v 22:31 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fatalnicek
Stálý Člen

Karma uživatele Fatalnicek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fatalnicek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fatalnicek - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 84

Mozna delal mozna nedelal, ale ja bych to urcite nedelal . Rozhodne mi ver ze ted potrebujes vedet jiny veci nez jak to ususit, protoze jestli je nebudes vedet, tak nebudes mit co susit. Ale tak jestli te to tak moc zajima tak cti : http://grower.cz/pestovani/navody/s...useni/6.html#15

Naposledy upravil Fatalnicek 05-08-2012 v 02:43 AM

Old Post 05-08-2012 v 00:18 AM
Fatalnicek je offline   Profil uživatele Fatalnicek   Find more posts by Fatalnicek   Foto galerie člena Fatalnicek   Click here to Send Fatalnicek a Private Message   Add Fatalnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od Smart
Dám snad poslední dementní otázku:
Až to doroste a budu to chtít sušit tak mám uříznout listy a nechat zbytek??
E: někdo tu psal že až to doroste tak mám dát kořeny do vařící vody a pak rostinu usušit i s kořenama co je na tom pravdy nedělal si dotyčnej srandu?


Ne, s tím zpařováním kořenů vařící vodou jsem si nedělal prdel. A napsal jsem k tomu: "Někdo to možná má za pověru, ale já to tak dělám, rozhodně to ničemu neuškodí. A já mám pocit, že to pomáhá"

Mám dojem, že výsledný produkt má pak lepší chuť a možná je to i trochu silnější. Většina lidí z mého okolí, co to zkusila, to už potom dělá vždy. Zpařování kořenů nejvíc kritizují ti, co to vůbec nezkusili. A i kdyby to byl jen subjektivní pocit, tak tím nic nezmrvíš. Co už horšího můžeš udělat kytce, než že ji sklidíš, že?

A suším i s listy, pěkně překryjou palice - a pomáhají udržovat optimálně pozvolné sušení. Ostříhám je, až když listy vyschnou (vyschnou dřív než palice). A zbytek listů odstraním při samotném porcování palic do sklenic. Ve sklenicích dělám další fázi dosušování, ale to by bylo na delší vysvětlování.

Old Post 05-08-2012 v 08:49 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 86

Co sem se dnska podíval do kvetináče maj celkem dlouhý klíčky už sem zasadil i třetí semínko to sem asi už psal... myslíte že zejtra už něco zelenýho vyleze nebo kdý vyleze něco zelenýho?

Old Post 05-08-2012 v 21:38 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

citace:
Původní příspěvek od Smart
Co sem se dnska podíval do kvetináče maj celkem dlouhý klíčky už sem zasadil i třetí semínko to sem asi už psal... myslíte že zejtra už něco zelenýho vyleze nebo kdý vyleze něco zelenýho?


Vyčkej času, jako husa klasu...

Old Post 05-08-2012 v 22:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 88

když mě semínko vylezlo na povrch (podával sems se i na nej má dloooouhej klíček) mám ho zasypat hlínou nebo ho nechat vylezlý?

Old Post 06-08-2012 v 09:20 AM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 89

citace:
Původní příspěvek od Smart
když mě semínko vylezlo na povrch (podával sems se i na nej má dloooouhej klíček) mám ho zasypat hlínou nebo ho nechat vylezlý?


To už jsem ti jednou psal, tak repete: "Kdyby ti to vylezlo i se slupkou semena, tak musíš tu slupku z toho opatrně sundat." Opakuji: OPATRNĚ. A na indoor se fakt vykašli, nemáš ani základní znalosti o rostlinách, tak k tomu neřeš ještě elektorniku.

Old Post 06-08-2012 v 09:48 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 90

a může to někdy vylízt i normálně /jako že to samo sleze) ? Je to fakt tak nutný sundavat?

Old Post 06-08-2012 v 10:16 AM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 91

Ty vole kámo, kolik je ti let? ANO, může to slízt i samo a když ne, tak je nějakej problém v tom tu vyjebanou slupku sundat?
Nedej bože jestli dojedeš do fáze až tam budeš mít nějaký breberky, to se budeš zase ptát jak je máš zabít a čím.
Tady na Groweru jsou o všem co potřebuješ vědět o pěstování mraky, tak sem tam zkus kliknout na "HLEDÁNÍ nebo FAQ"
Nemyslím to zle ale takhle tě brzo tady někdo pošle do prdele, jasně, nikdo učenej z nebe nespad ale když se chceš pustit do nějaké akce, chce to něco o tom nastudovat, já sbíral teoretický zkušenosti tady půl roku a až když jsem věděl o čem je řeč, tak jsem se pustil do díla, moje rada, udělej to zrovna tak, ušetříš hodně peněz a zklamání.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 06-08-2012 v 10:35 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 92

Ahoj,
no problém v tom neni ale nechi tý kytičce nic udělat... a asi to pudeš trošku z těžka...

Old Post 06-08-2012 v 10:50 AM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 93

citace:
Původní příspěvek od Smart
Ahoj,
no problém v tom neni ale nechi tý kytičce nic udělat... a asi to pudeš trošku z těžka...


Xakru, co je na tom tak těžkého?!! Prostě se podívej na to vylezlé semínko, najdi si stranu, kde je to puklé - a opatrně to od sebe roztáhni - aby ty poslední spoje slupky praskly. Tu blánu, která drží pohromadě děložní lístky, nech být, dokud nevyschne - pak se sama sloupne a lístky se od sebe roztáhnou - a nebo můžeš tu blánu po uschnutí sám sundat.

Když už je to nad zemí, tak to znamená, že přestává být zvlhčován ten výživný váček semínka - a kytka bude chtít světlo - a pokud se z té slupky sama včas neprobojuje, tak chcípne. A neptej se mě, co je to "včas" - to je u každého semínka trochu jiné - a proto to já sundávám.

Old Post 06-08-2012 v 12:31 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 94

A mám jí ted zalejvat když jsem to sundal?? (zalévám to rozprašovačem)

Old Post 06-08-2012 v 12:55 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 95

Docela se divim že se mu stále snažíte poradit :p šest stránek a kluk nepochopil nic, než se chudák dostane ke květu tak bude muset mít další thrýd nebo jak? XD

Old Post 06-08-2012 v 13:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 96

Jo, dokud se na klíčku kořenu nevytvoří kořínky, tak je to lepší mít ve vlkosti. A ž se začnou rozvíjet ozubené lísty, tak to nechávám skoro ( opravdu jen skoro) vyschnout - a pak zalévám už normálním zůsobem - zalít - nechat skoro proschnout - a zase zalít. Hlavně ale žádné bahno. Z počátku to s vodou nepřeháněj, kytička je ještě malá a moc vody nespotřebuje - ale potom už je třeba prolejvat květináč, dokud trochu vody nevyteče spodem.

Old Post 06-08-2012 v 13:09 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7657660 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív