Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » S.a.g.e.+quazar 250mh-600hps Libra Coco Drip
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Hydroponie S.a.g.e.+quazar 250mh-600hps Libra Coco Drip Příspěvek č. 1






Ahoj Groweři,
tak jsem zpátky s dalším pěstem. oproti předchozímu, zase pár změn. Jedna zásadní a sice použití reverzní osmozy, viz. foto akorát podle všeho mám doma nižší tlak a tak mám poměr odpadní vody k čisté s osmozy cca 80-20. Ale za těch 24 hodin mi to vyrobí cca 50l vody s ec 0,1, což při vstupu kolem ec 0,5 je krása.
Další změna je u hnojek, přešel jsem na Canna coco, ph drží krásně, jen mě zaskočilo, že je poměr složek A i B, ve všech fázích growu stejný, máte s tím někdo zkušenosti?
Změna proběhla i u typu pěstu, vrátil jsem se zpátky k dripu v rohožích, v growshopu měli jenom rohože od plagronu. Oproti rohožím od canny, nejsou vysušené a jsou napufrovaný ph kolem 5,5, jenom mají menší objem a výhodou je proděrování spodní části pro lepší drenáž.
Genetika je stejná jako minule, jenom se to trochu protáhlo, páč vedra potrápili matkaře i klony, tak byli trochu unavený, ale už by to mělo být ok, dostal jsem za to tři quasary navíc, za což díky )
ve finále tvoří osazenstvo 9x Sage a zbyli mi dva kousky quasaru, kterých mi bylo líto vyhodit. Tak jsem sehnal dva 5,5l květníky a nacpal jsem je tam taky, mám dvě volný kapiláry, tak je budu zalévat ručo+kapilára a pokusím se s nima vyplňovat zbytek prostoru.

Jsou teď 11. den v růstu, z toho poslední čtyři dny na rohoži. Teploty do 27 stupňů. Vlhkost kolem 60-70%.
Vypadají, že už se ze všeho zotavily, až na dva kousky, který mi začínaj od zhora blednout, poradí někdo?

Předhnojil jsem a hnojím podle canna kalkulátoru, ec 1,3.

Pro začátek asi vše, víc napoví fotky )

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 10-08-2012 v 18:37 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 2

No není nic co dodat, drž tu vlhkost hodně vysoko Sage to má na zakořeňování rád. Jak se to rozjede hoď tam 600wHPS a na metlu se vyser, lumeny o to jde i na růst, je to neporovnatelnej rozdíl. Poměr Canna je stejný ale od cca. 21 dne květu začni přidávat PK, žádná věda.

Old Post 10-08-2012 v 19:11 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

2.den květu Příspěvek č. 3





Po delší odmlce, způsobené nezvyklým pracovním nasazením, zpátky s reportem
pokud dobře počítám, na růstu strávili 23 dní a pokud dobře koukáte, tak už nejsou v rohožích

problém byl v tom, že se mi u pár z nich nepovedlo pořádně zakořenit, tak při vyndavání kapilár jsem to zvedl i s kostkou a hlavně se v těch plagron rohožích hodně trápili, oproti quasarům v květináčích..
tak došlo na radikální krok, přesazení z rohoží do air-potů, které proběhlo skoro bez problémů, prostě jsem rohože rozřezal a s kokosem přesadil...
výsledky vidíte sami, kytičky se stabilizovali a tvaří se šťasntně dusíkově zeleně
vysazena zvlhčovačka a výměna výbojky za 600w hps, díky zvlhčovačce zvládli i ty vedra v klidu

klasický problém, opět se tu objevili smutnice, ale zatím to je doufám pod kontrolou, v řádech jedinců..

nějaký čísla teploty do 28 a vlhkost 60-80%

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Naposledy upravil zahradníček 01-09-2012 v 22:25 PM

Old Post 01-09-2012 v 22:13 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

8.den květu Příspěvek č. 4





Další várka fotek, teď už aktuálních
na druhé a třetí fotce quasary, ruzný phena, jedno po přepnutí vyjelo tak, že předjelo i sage nečekal bych u kombinace sativa x indica
druhý se naopak stromově větví..
zbytek už postupně zalňuje box
vyměněny dvě ucpaný kapiláry, výhoda 20-ti spinu, vytáhnu-vyměním investice 20kč )

ec 2 ph 6
poradí někdo kde držet ph při dripu do air-potů?

některé zastřiženy, některé ohýbány, jak zrovna rostly, abych udržel podobnou výšku..zbytek na fotkách..

zálivka 4x denně, bez proplachu...

c u soon

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Naposledy upravil zahradníček 01-09-2012 v 22:37 PM

Old Post 01-09-2012 v 22:25 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

13.den květu Příspěvek č. 5






Tak jsem zase našel chvilku na report, kytičky se vytáhly a rozjely tak akorát jak jsem si představoval. Jen ten zadní quazar se rozhodl, že mi udělá díru do stropu, viz druhý foto v rohu
začínám mít pochyby jestli to není jiná genetika, v podstatě je mi to jedno, jsem zvědavej jak se to obsype

zároveň začínaj krásně nakvétat, rozhodně nemůžu srovnávat s předchozím pěstem, jiná liga, jestli něco neposeru tak by to mohlo dopadnout krásně

pro tento pěst jsem zvolil laxní taktiku, co se týče prostřihávání, vycházim z prvního growu, kdy jsem nestříhal vůbec nic a dopadlo to v poho,oproti poslednímu, kdy jsem stříhal hodně a dopadlo to nejhůř, zároveň listy jsou zásobárnou živin a každá ztráta kytku stresuje. Prostřihal jsem jenom totální spodky a dál už to nechám bejt ladem a z toho co tam vyraší spáchám hašiš

hodnoty zálivky viz spodní foto

jen ty smutnice furt trápěj, i když to neni na holkách znát, tak nasadim parazitické hlístice..

zatím se loučím, přihlásim se jak čas dovolí



400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Naposledy upravil zahradníček 06-09-2012 v 20:34 PM

Old Post 06-09-2012 v 20:00 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 6

čus kolego je to quasar a to pheno 8 předpokládám krom jednoho phena které stálo totálně za hovno a to pheno 10 jsou všechny phena takto sativové a jak říkáš ty dělají díru do stropu co se osypanosti týče ta je brutální ale stavba kytky nepatří k mím favoritům

Old Post 16-09-2012 v 18:44 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

23.den květu Příspěvek č. 7




Díky Hary za info, jen mě zaráží, že ten jeden quasar total vyletěl a druhej se rozvětvil a vyrost jen o půlku, možná jsem blbě přečetl popisky..
jinak dodávám zase nějaký fotečky jak se holky mají

při přerovnávání kytek jsem objevil problém a sice, nerovnoměrná zálivka, některé byly total proschlé, jiné total prolité, problém bude v tom 20-ti spinu, páč už jede čtvrtej grow, zejtra všechny kapiláry vyměním...

ec 2,2 ph 5,7

a už jsem začal přidávat pk



400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Naposledy upravil zahradníček 16-09-2012 v 20:06 PM

Old Post 16-09-2012 v 19:54 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Přenesení Příspěvek č. 8

Ahoj, o podobnym problému jsme se bavili přes PM s Ahmedem a mě se to nechce přepisovat. Myslim si, že by ti to mohlo bejt užitečný, tak snad to nebude nikomu vadit, když to sem prostě přetáhnu.

Máš moc pěknou zahrádku, kokos je mi sympatičtější, než RW rohož. Tu vyčnívající kytku bych zlomil na úroveň ostatních, pokvete normálně dál.. Jenom se mi zdá, že v těch airpotech máš hodně hrubej kokos a ten rychlejc vysychá. Stíhaj holky všechno pít, než to vyschne? Nezůstávaj ti v květináčích zaschlý hnojky? Já jsem jel jenom v tom jemnym, takže to nemám s čim porovnat. Dík za odpověď a tady máš ten příběh


AHM4D citace necelá:

Zdravim te, tvuj systemek se mi hoodne libi, jedu klasiku hlinu ale z casovejch a ekonomickejch duvodu (a vlastni pohodlnosti ) si chci udelat automatickou zavlahu..nejakou predstavu mam a hydro uz jsem taky jel,ale ted to je vetsim meritku tak to chci poresit s nekym kdo ma zkusenosti, tak snad neobtezuju a prozradis neco ze svyho know-how...................................predem moc diky za odpoved!! Ahmed


fiste citace:

Ahoj, tak za 1. je potřeba si uvědomit, že i kdybys nějakým zázrakem docílil toho, že budeš všem kytkám dávat stejně, tak kytky nepijou stejně. Pokud jedeš v několika nádobách a ne na rohoži, tak se prostě ladění v průběhu každýho pěstu nevyhneš. To vysvětlím.

V kokosu se musí stejně jako v hlíně střídat mokrý a suchý období. Když budeš kytku zalejvat málo, bude mít málo vody a neporoste. Když jí budeš zalejvat moc, bude mít kořeny v čím dál míň okysličený vodě a celá kytka bude slábnout. No a s tvým setupem, jak jsem napsal výš, se ti nepovede docílit toho aby jsi tam neměl aspoň jednu kytku přelitou nebo nezalitou.

Kokos je nejlepší zalejt jednou a pořádně. Voda za sebou natáhne při zalití čerstvej vzduch a jak kytka pije a ubírá vodu z kokosu, tak ten vzniklej prostor taky vyplňuje vzduch. No a ten kořeny potřebujou stejně jako zálivku, ne-li víc. Proto je nejlepší střídat mokrý a suchý cykly co nejčastějc a nesmí se ti při tom stávat, že ti nějaká kytka nestihne dostatečně proschnout. Na vzduch ti tak v květináči nezbyde místo, kořeny spotřebujou ten rozpuštěnej ve vodě a pak se začnou dusit. Kytka začne stagnovat, onemocní. Kokos nejde jednorázově přelít, ale když bude dlouhodobě zalitej, je to vlastně to samý..

No ale pořádně to zalejvat 1x - 2x denně je dost voser Takže proto jsem taky zvolil drip. Pomáhá mi prodloužit intervaly mezi pořádnym zalitim což mi stačí udělat 1x - 2x týdně a většinou to dělám čistou vodou, protože je na kokosu vidět dost usazenin.

Na ty rozprašovací trysky bych se vybod, bude se ti zbytečně moc vody odpařovat do vzduchu a ta za sebou nechá v kokosu hnojiva. Ty potřebuješ dostat zálivku hluboko do kokosu, ne aby ti na povrchu schly hnojky. Chápal bych to, kdybys do nich navedl čistou vodu bez hnojek, aby je to splachvalo, ale i tak je to podle mě zbytečný. Stačí ti 2 nebo 3 jehly do každýho kýble podle toho, jak holky pijou.

Takže drip v tvym i mym setupu slouží k prodloužení intervalů mezi nezbytným ručním zalejváním a podle toho, jak šikovně si to nadávkuješ, tak často budeš muset něco měnit. Popisuju to asi ve 2. kole, že z těžkejch květináčů jehlu vytáhnu a dám jí do nějakýho lehčího, kterej je zase těžší příště. Prostě se to musí kontrolovat a nalezený problémy řešit. Nedá se říct, že je to bezúdržbovej způsob pěstování a je to o šikovnosti..

Už jsem ti jednou odepisoval, ale vypnul jsem prohlížeč a text mi zmizel ještě před odesláním. Podruhý jsem se dokopal až teď, tak snad ti to ještě k něčemu bude..


Caw


AHM4D citace necelá:

Cusik, jojo v pohode, jeste nic nestavim, musim to poradne promyslet at to neni zbytecny..

Takze jestli jsem pochopil spravne, muj hlavni problem a to omezit zalejvani ruco to moc neresi, .......................................ted je skoro kazdej den je kontroluju ale zalejvat 40 kytek po 4 dnech uz fakt nedavam

Diky za pochopeni a odpoved, A


fiste citace:

Tak jako šlo by to i nízkoúdržbově, jenom je trochu těžší udržet optimální podmínky. Je možnější, že mezi jednotlivejma kytkama budou rozdíly, že některý budou zabržděný, jiný stresovaný apod. Ale jak řikám, je to o šikovnosti, jak se ti to povede nastavit. První kolo s tim ale budeš mít práci určitě.

Hnojiva Metrop nedělaj nerozpustitelný usazeniny a po rozmíchání si drži stálý Ph a Ec, takže pro tvoje účely 100% doporučuju.

Tak ať to roste


AHM4D citace:

Jojo kamos co jel kokos taky rikal ze mel kazdou kytku jinou, a ze uz nikdy jeste pojedu jedno kolo v hline tak to zkusim "natrenovat" na ni, prece jen hlina leccos snese..vodu mam super, destovku, ph neupravuju a ec skoro 0, hnojky budu muset koupit novy tak diky za tip, Metropy jsem jeste nemel a ctu na ne jen chvalu

Diky moc za konzultaci, snad to dopadne, tobe at se taky dari

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 29-09-2012 v 15:51 PM

Old Post 16-09-2012 v 22:37 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Re: Přenesení Příspěvek č. 9

[QUOTE]Původní příspěvek od fiste
[B]Ahoj, o podobnym problému jsme se bavili přes PM s Ahmedem a mě se to nechce přepisovat. Myslim si, že by ti to mohlo bejt užitečný, tak snad to nebude nikomu vadit, když to sem prostě přetáhnu.

Ahoj,
díky za zájem ))

k tomu kokosu, mám klasickej plagron a nahoře mám tenhle hrubej kokos http://www.growshop.cz/katalog/deta...kosovy-substrat
důvod je prostý, je to kvůli tomu, že jemný kokos mi nahoře zvesela zelenal, zato když dám nahoru vrstvu hrubého kokosu, je to v poho..

jj s tím zaléváním máš pravdu, neměl jsem teď moc času na to to poladit, dneska na to vlítnu, koupil jsem 20m kapilár a povyměnuju to všechno, pak už jenom zkouknu hladový holky a ty dostanou nášup ))

lámat vršky nechci, pokusim se je pozohejbat dolů co to pujde, přeci jenom do nich teď peru 660w tak si můžu dovolit mít lampu výš..

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 17-09-2012 v 18:59 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

31.den květu Příspěvek č. 10






Zase jsem se dostal k aktualizaci, tak se na to vrhneme
kytí jedou docela pohodu, jen jak jsem překopával ten 20-ti spin, tak v growshopu nemaj stejný kapiláry, ale silnější, tak to fungovalo jen první zálivku, od tý doby jsem zalejval růčo cca 5-dní.
Tak jsem překopal systém, že jsem svoje čerpadlo atmna 305 http://www.zoo-market.cz/cs/produkt...lo-atman-at-305 překopala napojil na klasický hydro rozvod, leč bohužel, furt to není ono, kapiláry nejsou ucpaný, ale prostě všechny nekapou, když jim helpnu tak šlapou, pak ale zas mrtvoly..
jediný řešení mě napadá silnější čerpadlo...zkusim atman 306, aby mi sedělo na hadice, no uvidíme, už mě to ladění moc neba )

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 24-09-2012 v 20:39 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 11


A nebyl bych to já, aby to běželo všechno hladce
kytí mi od zdola takhle žloutnou od krajů, nahoře to neni znát, ale je to skoro už na všech..
mam za to, že jsem je přehnojil, přeci jenom jsem do nich cpal 4x denně co se do nich vešlo
na výstupu bylo 3,5
tak s tim jak odešlo automatický zalejvání, jsem se ujal zalejvání růčo a to čistou vodou a to těch posledních 6 dnů, ne každý den...
teď jsem se vrátil k hnojkám a sice ec 2 vstup cca 0,2, páč tam osmoza díky mímu nízkýmu vodovodnímu tlaku, tlačí čím dál tim míň..
musim na tom zas trochu zapracovat ))

pokud máte zkušenosti s tím co tam na nich páchám, tak pls poraďte, ať to neskončí ganja holokaustem..

díkec za karmiště a budu rád za ventilaci kterýchkoliv poznatků zde v trýdu

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 24-09-2012 v 20:48 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Re: 31.den květu Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od zahradníček
... furt to není ono, kapiláry nejsou ucpaný, ale prostě všechny nekapou, když jim helpnu tak šlapou, pak ale zas mrtvoly..
jediný řešení mě napadá silnější čerpadlo...zkusim atman 306, aby mi sedělo na hadice, no uvidíme, už mě to ladění moc neba )


A máš tam funkční zpětnej ventil? Jestli se ti po zalití vrátí voda zpátky do nádrže a nasaje za sebou vzduch, tak ty bublinky můžou fungovat jako špunt. Voda si najde nejsnažší cestu a některý kapiláry to nestihne profouknout. Silnější čerpadlo taky pomůže, záleží ale a konkrétnim systému, musíš to vyzkoušet.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 25-09-2012 v 17:05 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 13

1

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 05-10-2012 v 17:17 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zahradníček
Stálý Člen

Karma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% PěstitelskáKarma uživatele zahradníček - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 137  

42.den květu Příspěvek č. 14




citace:
Původní příspěvek od fiste


A máš tam funkční zpětnej ventil? Jestli se ti po zalití vrátí voda zpátky do nádrže a nasaje za sebou vzduch, tak ty bublinky můžou fungovat jako špunt. Voda si najde nejsnažší cestu a některý kapiláry to nestihne profouknout. Silnější čerpadlo taky pomůže, záleží ale a konkrétnim systému, musíš to vyzkoušet.


dík za tip, zpětný ventil jsem zkoušel, ještě když jsem měl 20-ti spin a neprotlačilo mi to přes něj vodu, tak jsem ho zkusil znovu zapojit se silnějším čerpadlem a všechno fachá ok ) takže děkuji za zbavení problému ))

jinak se mi částečně opakuje problém z minulého kola, tj. opalování listů a částečné zastavení růstu..

fotesa dodám později, vzhledem k tomu, že jsem seč snažil formou pokus-omyl odstranit možné příčiny, padá rozhodnutí o problému na vrub systému zalévání který jsem si přenesl z dripu do libra truhlíků..

ec na výstupu bylo až kolem 3,5, tj kytkám chutnala jenom voda...
ale vzhledem k tomu, že mi nefungovalo zavlažování tak jak mělo, tak některý jsou úplně v poho, ty co nebyly prolitý..

takže bych stanovil předběžně problém v tom, že nevysychaly..

ec staženo na 2

a reverzní osmoza už taky vypověděla službu )) příčinou asi slabý tlak v naši síti, s čímž fakt nic neudělám, leda bych to hnal čerpadlem ))) v posledním týdnu zvládla za 24 hodin 10l )) zbatek odpad..

teď bych se rád dostal k věci ,která mě slušně vyděsila..protože pěstuju za oknem kuchyňský bylinky, tak jsem je z přibívající zimou šoupnul dovnitř a dneska k mému zděšení zjistil, že se mi tam slušně rozjela kolonie jakýchsi živočíchů viz fota..
bylinky letěly do popelnice, spolu s části pokojových rostlin..

můžu poprosit někoho znalejšího o identifikaci vetřelců? Mám podezření na svilušky, vzhledem k tomu, že byl growroom cca 1,5 m od tohohle truhlíku, tak by to mohlo mít katastrofální následky... kytí maj do osmi spánek, tak to dřív nezjistim..

předem díky za pomoc

400-660W 9 WHITE WIDOW LIBRA DRIP 250-660W 9 CHRONIC COCO LIBRA DRIP 250MH-660HPS S.A.G.E. AIR-POT COCO DRIPS.A.G.E+QUAZAR 250 MH-600HPS LIBRA COCO DRIP

Old Post 05-10-2012 v 17:40 PM
zahradníček je offline   Profil uživatele zahradníček   Find more posts by zahradníček   Foto galerie člena zahradníček   Click here to Send zahradníček a Private Message   Add zahradníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

msice, na treti fotce asi i s molicema

Old Post 05-10-2012 v 17:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 16

Tak to budou mšice. Postrikas a padnou. To nebude velkej problém.

super optickej klam!!!

Old Post 05-10-2012 v 17:55 PM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-02-2012 - Chronic 250w-660w 9 libra coco drip - 59 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9448540 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív