Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Slimáci můj největší nepřítel
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10
Autor
Téma 
premys
Stálý Člen

Karma uživatele premys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 113 

2Domestican Příspěvek č. 113

pokud sadíš na lontě, tak lidský (nebo psí) pach možná funguje (smradlavé fusky, chlupy, vlasy, exkrementy...), jestli sadíš v blízkosti městské aglomerace (ježíši, co to píšu?), tak pomůže jenom plot

Old Post 08-04-2003 v 00:16 AM
premys je offline   Profil uživatele premys   Find more posts by premys   Foto galerie člena premys   Click here to Send premys a Private Message   Add premys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schinus
Stálý Člen

Karma uživatele Schinus - 86% PěstitelskáKarma uživatele Schinus - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 211  

Chemie Příspěvek č. 114

Takze prej slimak + med = mrtvej slimak videl sem to nekde v televizi tam pouzivali nakou medenou izolepu ale to bysme asi nesehnali takze omotat medenej drat kolem stonku prej kdyz pres to preleze tak to zacne nak reagovat ...

Old Post 10-04-2003 v 08:28 AM
Schinus je offline   Profil uživatele Schinus   Find more posts by Schinus   Foto galerie člena Schinus   Click here to Send Schinus a Private Message   Add Schinus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bioafgan
Stálý Člen

Karma uživatele bioafgan - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 53 

ochrana Příspěvek č. 115

je mozne dat okolo rastlin piesok proti slimakom?

Rockwollove kocky su hodene.

Old Post 10-04-2003 v 15:47 PM
bioafgan je offline   Profil uživatele bioafgan   Find more posts by bioafgan   Foto galerie člena bioafgan   Click here to Send bioafgan a Private Message   Add bioafgan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 116

prej dost ucinna je skelna vata, proste deseti cent. pruh okolo pole a je po problemu.

Old Post 14-04-2003 v 14:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kpt PLICE23
Nový Člen

Karma uživatele Kpt PLICE23 - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 117

KUPTE SI WANISH,neni co resit.

----KDYZ CHCI BEJT SVUJ PAN,DVACET BURTU DAM!!!----
KDO HULI UMI,KDO NE CUMI

TEKNO+ILLLEGAL GROW............FUCK DA SYSTEM....

Old Post 15-04-2003 v 19:56 PM
Kpt PLICE23 je offline   Profil uživatele Kpt PLICE23   Find more posts by Kpt PLICE23   Foto galerie člena Kpt PLICE23   Click here to Send Kpt PLICE23 a Private Message   Add Kpt PLICE23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 118

Jestli ti nefachci sul, tak tam dej nadobky s pivem. Slimaci tam vlezou a nazdar. Aspon se pred smrti vozerou,,,,,,,,,,,

KE?

Old Post 15-04-2003 v 20:56 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 119

A doprej jim alespon Plzen

KE?

Old Post 15-04-2003 v 21:00 PM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 120

Zdravím...pánové vím, že to sem nepatří, ale zdá se mi zbytečné zakládat novou místnost a v ostatních jsem to nenašel.
Týká se to SRNEK respektive ZVĚŘE....páč slimáky jsem vyřešil pilinama, no ikdyž bych docela rád zkusil ten Wanish...jen si nejsem jist, jestli je to wanish-který se používá na praní, nebo nějaký spešl proti slimákům a týhle havěti. Jinak prosím o pomoc jak na ty srnky! Páč ty jen taq nevochčiju :-((((
Díky za každou radu...

Old Post 16-04-2003 v 22:53 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papaíto
Stálý Člen

Karma uživatele Papaíto - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 121

včera mi zdevastovali Afganistan svině klouzavý

Old Post 21-04-2003 v 14:50 PM
Papaíto je offline   Profil uživatele Papaíto   Find more posts by Papaíto   Foto galerie člena Papaíto   Click here to Send Papaíto a Private Message   Add Papaíto to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Papaíto! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuanito Esteva
Nový Člen

Karma uživatele Chuanito Esteva - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 8 

Chemie Příspěvek č. 122

Jak daleko od kytiček se má nasypat ten Wanish, aby nejak nezkurvil půdu a kytky nepošly?

Old Post 22-04-2003 v 09:08 AM
Chuanito Esteva je offline   Profil uživatele Chuanito Esteva   Find more posts by Chuanito Esteva   Foto galerie člena Chuanito Esteva   Click here to Send Chuanito Esteva a Private Message   Add Chuanito Esteva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Papaíto
Stálý Člen

Karma uživatele Papaíto - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 123

normálně nepochopitelné!!!!
Vysadil sem si tři kyti u baraku,druhy den mi dvě sežrali slimaci.dobře nasadil sem další tři,jenže přijdu další den a jednu mi rozdupl kuň.To už si myslím,že je dost vrchol,ale aby to nestačilo,tak sem si dal ven ještě 6 kyti skunku a ty vydrželi tyden a pak se přijdu podivat a dvě sou vytažený a nakousaný od srnek.zřejmě mi někdo nepřeje

Old Post 27-04-2003 v 12:38 PM
Papaíto je offline   Profil uživatele Papaíto   Find more posts by Papaíto   Foto galerie člena Papaíto   Click here to Send Papaíto a Private Message   Add Papaíto to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Papaíto! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blockhead
Stálý Člen

Karma uživatele blockhead - 82% PěstitelskáKarma uživatele blockhead - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 124

mě se stalo taky něco podobnýho. Sázel sem tak 0,5km od baráku, druhej den se přídu podívat a všech 5 kytiček má ukouslý děložní lístečky. SVINĚ ZVÍŘATA!!!

Old Post 27-04-2003 v 14:13 PM
blockhead je offline   Profil uživatele blockhead   Find more posts by blockhead   Foto galerie člena blockhead   Click here to Send blockhead a Private Message   Add blockhead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fefl
Stálý Člen

Karma uživatele fefl - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 125

No já sem to vyřešil tak že sem si udělal takovou ohradu z plechu kde je dole žlábek asi 10cm širokej. Ohrádku sem zakopal tak, aby horní okraj žlábku byl rovnoběžně s půdou do něj sem nasypal sůl vanish a trochu popele (nemaj šanci....). Ještě jesem okolo kytek tozsipal ňáký ty piliny kdyby to ňákej překonal...čus a chraňte kyti před zvířatama...... Jinak ty svině slimácu mi zlikvidovyli jedno pole.....

Ministerstvo zahrádkářství varuje: použití lamp na jakékoliv rostliny je padělání slunce a můžete za něj dostat až 6 let!


100W Hydro-polosuk-feferonky a papriky CO2 levnejc


Old Post 05-05-2003 v 21:27 PM
fefl je offline   Profil uživatele fefl   Find more posts by fefl   Foto galerie člena fefl   Click here to Send fefl a Private Message   Add fefl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leto
Nový Člen

Karma uživatele leto - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 126

cafte vsetci bojovnici. presiel som si vsetky stranky vasich rad, ale nikde som nenasiel moznost polozit ihlicnate vetvicky okolo rastlinky. sluzi to ako prirodna bariera, ktora sa mi perfektne osvedcila. no mozno to pomohlo len mne, ale myslim, ze je to ucinne, lebo sadim v rakosi kde je tych kuriew dost. snad to niekomu pomoze.

Martin Vintera, to je teda fuckt smola. mojmu kamosovi postavili minuly rok cez pole asfaltku. dobre ne?

Old Post 08-05-2003 v 13:08 PM
leto je offline   Profil uživatele leto   Find more posts by leto   Foto galerie člena leto   Click here to Send leto a Private Message   Add leto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejva
Stálý Člen

Karma uživatele Dejva - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 127

no a co treba rozriznout pet lahev na pulku a tu cast ktera ma hrdlo nasadit na kiti (jako ze by kiti vlastne rostala z hrdla) pomazat ji trebva vazelinou (tu petku) a jeto esli to pude poslu ubrazky

Old Post 10-05-2003 v 10:34 AM
Dejva je offline   Profil uživatele Dejva   Find more posts by Dejva   Foto galerie člena Dejva   Click here to Send Dejva a Private Message   Add Dejva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 128

Zkuste někdo dát kolem stonku takoví ty bodláky z keřů nebo zčeho to je mě to docela pomáhá

Old Post 14-05-2003 v 21:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1272560 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív