Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Slimáci můj největší nepřítel
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
grassgeo
Stálý Člen

Karma uživatele grassgeo - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 22 

slimácí Příspěvek č. 97

Tak to tu pročítám, pročítám a pročítám..Třeba to už někdo psal, nenašel jsem to.. Mě vloni na ty hnědý svině slimácký, co se k nám dostali prej z Francie v listovým salátu, u nás se jim líbí, protože tu nemají predátora, tak na ty mi pomohly rozmačkaný skořápky z vajec rozsypaný okolo kytí. Déšť moc nevadí, kdyžtak se dá přisypat. Plžíkům se po tom chodí, asi jako človíčkům po střepech. Takže nicmoc.. Poradil mi to kámoš zahradník a osvědčilo se. Tý chemce bych moc nevěřil....

Old Post 25-02-2003 v 12:14 PM
grassgeo je offline   Profil uživatele grassgeo   Find more posts by grassgeo   Foto galerie člena grassgeo   Click here to Send grassgeo a Private Message   Add grassgeo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prophet
Stálý Člen

Karma uživatele prophet - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 95  

Pohodička ok Příspěvek č. 98

K+ Vevejko,Vanish je to nejlepší k čemu jsem se dostal,používám ho 3tí sezónu.

Old Post 26-02-2003 v 08:55 AM
prophet je offline   Profil uživatele prophet   Find more posts by prophet   Foto galerie člena prophet   Click here to Send prophet a Private Message   Add prophet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamuk
Nový Člen

Karma uživatele kamuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 1 

Upozornění to: prophet Příspěvek č. 99

kecáš Marane ty používáš leda tak hovno, nevypěstoval si vůbec nic akorát kradeš ganju Vejcemu....
na Propheta si dávejte bacha je to pěknej zmrd!!!!!!!!

Old Post 28-02-2003 v 22:35 PM
kamuk je offline   Profil uživatele kamuk   Find more posts by kamuk   Foto galerie člena kamuk   Click here to Send kamuk a Private Message   Add kamuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Los_Meskalinos
Stálý Člen

Karma uživatele Los_Meskalinos - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 100

ale ale co to tu čtu Prophete ty jeden kluku škaredej HANBU na tebe ty jeden SLIMÁKU potřeboval bys před dveře nasypat Wanish

Absolutní svoboda je daleká budoucnost, k níž jsme všichni na cestě, jejíž obraz nikdo nezná, jejíž zákony nejsou nikde napsány.

Old Post 01-03-2003 v 10:23 AM
Los_Meskalinos je offline   Profil uživatele Los_Meskalinos   Find more posts by Los_Meskalinos   Foto galerie člena Los_Meskalinos   Click here to Send Los_Meskalinos a Private Message   Add Los_Meskalinos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morello
Nový Člen

Karma uživatele Morello - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 101

Cus Lidi!

A co takhle oběsit pár slimejšů a šnekošů kolem kytky a ti ostatní si už dají pokoj.
Na ten Wanish bacha, sám sem ho používal a nevěřím, že něco co doslova rozpustí slimáka na srajdu, neškodí nějak životnímu prostředí a o kyti ani nemluvě.
To grassgeo: ty skořápky letos zkusim, K+

Old Post 01-03-2003 v 12:06 PM
Morello je offline   Profil uživatele Morello   Find more posts by Morello   Foto galerie člena Morello   Click here to Send Morello a Private Message   Add Morello to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hackmatt
Nový Člen

Karma uživatele hackmatt - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 11 

Palec nahoru Wanish (na SK Mesurol) Příspěvek č. 102

Len vdaka tejto chemikalii mi zostala nejaka uroda, ktora je uz spotrebovana :-)
A vedlajsie ucinky zatial nezaznamenane, taqze neviem.. Ale urcite ho pouzijem aj tento rok.
Dozhulenia

Old Post 01-03-2003 v 13:29 PM
hackmatt je offline   Profil uživatele hackmatt   Find more posts by hackmatt   Foto galerie člena hackmatt   Click here to Send hackmatt a Private Message   Add hackmatt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hackmatt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premys
Stálý Člen

Karma uživatele premys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 113 

pivo uber alles Příspěvek č. 103

pivo je suverénně nejúčinnější, nejlevnější a nejekologičtější. Pro labužníky navíc produkuje 1/2kg marinovaných slimáku měsíčně. Ti hajzli se na škopek slízají z daleka a kytek si ani nevšimnou. Aby to ty svině za týden všechno nevyžahly a nelezly dál, tak to mám v takové hlubší polysterenové misce od masa, vejde se tam celej pulčák

Když už jsme u těch škůdců, tak proti všemu hmyzu (včetně housenek) je nejlepší pavouk. Nasadil jsem tam takového malého žlutého zabijáka s velkýma očina co vypadá jak sklípkan a od té doby jsem ožranej list nebo hmyz na kytkách neviděl

Naposledy upravil premys 05-03-2003 v 14:49 PM

Old Post 05-03-2003 v 14:30 PM
premys je offline   Profil uživatele premys   Find more posts by premys   Foto galerie člena premys   Click here to Send premys a Private Message   Add premys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premys
Stálý Člen

Karma uživatele premys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 113 

2vevejka Příspěvek č. 104


Starobrno tradiční světlé

jo a to je ten pavouk nějaká skákavka

Old Post 05-03-2003 v 16:29 PM
premys je offline   Profil uživatele premys   Find more posts by premys   Foto galerie člena premys   Click here to Send premys a Private Message   Add premys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafari
Nový Člen

Karma uživatele Rastafari - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 105

Určitě nejlepší je beer.

Old Post 08-03-2003 v 11:00 AM
Rastafari je offline   Profil uživatele Rastafari   Find more posts by Rastafari   Foto galerie člena Rastafari   Click here to Send Rastafari a Private Message   Add Rastafari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premys
Stálý Člen

Karma uživatele premys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 113 

Příspěvek č. 106

to si kuř. 6-8mm

Old Post 10-03-2003 v 19:45 PM
premys je offline   Profil uživatele premys   Find more posts by premys   Foto galerie člena premys   Click here to Send premys a Private Message   Add premys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bioafgan
Stálý Člen

Karma uživatele bioafgan - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 107

to kaucuk
Mas pravdu.To pivo je origos.Vzdy pomohlo proti tejto pliage.
Fuck slize a fuck policajti.Sorry!
bioafgan

Rockwollove kocky su hodene.

Old Post 24-03-2003 v 10:27 AM
bioafgan je offline   Profil uživatele bioafgan   Find more posts by bioafgan   Foto galerie člena bioafgan   Click here to Send bioafgan a Private Message   Add bioafgan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenka.honza
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička moje babicka mela taky problemy... Příspěvek č. 108

babička vždycky běhlals igeliťákem a rukavicema pak je házela do popelnice každej den jich měla asi 50-100 skus to ráno po dešti anše zahrada je teď ok a tvoje milovaný kytí taky

Old Post 30-03-2003 v 10:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 109

sou to svině

Old Post 30-03-2003 v 10:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MC Mrokar
Nový Člen

Karma uživatele MC Mrokar - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 110

Ten Vanish je asi fakt nejlepší. Loni jsem kolem políčka udělal takový menší slimáčí příkop, do něj nasypal pár těch modrých granulí a slimáci se přes něj vůbec nedostali. Sadil jsem v lese a občas jsem potkal nějaký srnky, ale kytkám se nic nestalo. Tudíž to asi fakt funguje i lesnímu zvířectvu.

Old Post 02-04-2003 v 10:28 AM
MC Mrokar je offline   Profil uživatele MC Mrokar   Find more posts by MC Mrokar   Foto galerie člena MC Mrokar   Click here to Send MC Mrokar a Private Message   Add MC Mrokar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmrskank
Stálý Člen

Karma uživatele zmrskank - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 111

DYS NEPOMAHA ZABIJENI SLIMAKU TAK JE SKUSTE KRMIT NECIM JINYM NES JE GANJA. LONI ME SLIMACI PEKNE SRALI PROTOZE MI KURWY SEZRALI FSECHNY MALY KYTICKY . SKUSIL SEM TEDA PREDPESTOVAT SI KYTKU ASI TAK 20CM A PAXEM JI SOUPNUL NA TO SAMY POLICKO....TU US SEZRAT NESTIHLY

extravaganja

Old Post 04-04-2003 v 07:21 AM
zmrskank je offline   Profil uživatele zmrskank   Find more posts by zmrskank   Foto galerie člena zmrskank   Click here to Send zmrskank a Private Message   Add zmrskank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Domestican
Stálý Člen

Karma uživatele Domestican - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 112

zdravím....s problémem SLIMÁCI jsem se také potýkal...je dosti závažné. Nevím jestli pomůže Vaniš....ale já zkouším hobliny či piliny....! Těm slizákům se přes to vůbec ale vůbec nechce lézt....! Vážně je to odzkoušený!
Ale potřeboval bych radu jak na srnky...! Slyšel jsem něco o lidských vlasech, které by se měli uvázat na stonek kyti...nevíte o tom něco? Díky a hodně štěstí a smrt slizákům

Old Post 06-04-2003 v 22:20 PM
Domestican je offline   Profil uživatele Domestican   Find more posts by Domestican   Foto galerie člena Domestican   Click here to Send Domestican a Private Message   Add Domestican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0589270 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív